Plan zajęć przedmiotu Kształcenie kompetencji komunikacyjnych języka C - włoski, poz.3 [3200-L2-KKKCW3] Rok akademicki 2022/23
Ustawienia planu
Poniedziałek
Giulia Cilloni, Alfonso De Paolini, Aleksandra Janczarska, Matteo Piccin, Aleksandra Piekarniak, Ewelina Walendziak-Genco
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Giulia Cilloni, Alfonso De Paolini, Aleksandra Janczarska, Matteo Piccin, Aleksandra Piekarniak, Ewelina Walendziak-Genco,
Sala 1.611, budynek nr 1239
Giulia Cilloni, Alfonso De Paolini, Aleksandra Janczarska, Matteo Piccin, Aleksandra Piekarniak, Ewelina Walendziak-Genco
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Giulia Cilloni, Alfonso De Paolini, Aleksandra Janczarska, Matteo Piccin, Aleksandra Piekarniak, Ewelina Walendziak-Genco,
Sala 01.075, budynek nr 1239
Giulia Cilloni, Alfonso De Paolini, Aleksandra Janczarska, Matteo Piccin, Aleksandra Piekarniak, Ewelina Walendziak-Genco
15:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Giulia Cilloni, Alfonso De Paolini, Aleksandra Janczarska, Matteo Piccin, Aleksandra Piekarniak, Ewelina Walendziak-Genco,
Sala 2.170, budynek nr 1239
Wtorek
Giulia Cilloni, Alfonso De Paolini, Aleksandra Janczarska, Matteo Piccin, Aleksandra Piekarniak, Ewelina Walendziak-Genco
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Giulia Cilloni, Alfonso De Paolini, Aleksandra Janczarska, Matteo Piccin, Aleksandra Piekarniak, Ewelina Walendziak-Genco,
Sala 1.158, budynek nr 1239
Giulia Cilloni, Alfonso De Paolini, Aleksandra Janczarska, Matteo Piccin, Aleksandra Piekarniak, Ewelina Walendziak-Genco
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Giulia Cilloni, Alfonso De Paolini, Aleksandra Janczarska, Matteo Piccin, Aleksandra Piekarniak, Ewelina Walendziak-Genco,
Sala 01.078, budynek nr 1239
Środa
Czwartek
Giulia Cilloni, Alfonso De Paolini, Aleksandra Janczarska, Matteo Piccin, Aleksandra Piekarniak, Ewelina Walendziak-Genco
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Giulia Cilloni, Alfonso De Paolini, Aleksandra Janczarska, Matteo Piccin, Aleksandra Piekarniak, Ewelina Walendziak-Genco,
Sala 1.616, budynek nr 1239
Piątek
Giulia Cilloni, Alfonso De Paolini, Aleksandra Janczarska, Matteo Piccin, Aleksandra Piekarniak, Ewelina Walendziak-Genco
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Giulia Cilloni, Alfonso De Paolini, Aleksandra Janczarska, Matteo Piccin, Aleksandra Piekarniak, Ewelina Walendziak-Genco,
Sala 1.610, budynek nr 1239
Giulia Cilloni, Alfonso De Paolini, Aleksandra Janczarska, Matteo Piccin, Aleksandra Piekarniak, Ewelina Walendziak-Genco
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Giulia Cilloni, Alfonso De Paolini, Aleksandra Janczarska, Matteo Piccin, Aleksandra Piekarniak, Ewelina Walendziak-Genco,
Sala 2.156, budynek nr 1239
Giulia Cilloni, Alfonso De Paolini, Aleksandra Janczarska, Matteo Piccin, Aleksandra Piekarniak, Ewelina Walendziak-Genco
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Giulia Cilloni, Alfonso De Paolini, Aleksandra Janczarska, Matteo Piccin, Aleksandra Piekarniak, Ewelina Walendziak-Genco,
Sala 1.163, budynek nr 1239
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Dydaktyczny - Dobra 55