Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Seminarium doktoranckie

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 2200-6A1 Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (brak danych)
Nazwa przedmiotu: Seminarium doktoranckie
Jednostka: Wydział Prawa i Administracji
Grupy:
Punkty ECTS i inne: 2.00
Język prowadzenia: (brak danych)
Rodzaj przedmiotu:

nieobowiązkowe

Zajęcia w cyklu "Rok akademicki 2020/21" (zakończony)

Okres: 2020-10-01 - 2021-06-13
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Dobrochna Bach-Golecka, Cezary Banasiński, Zbigniew Banaszczyk, Katarzyna Bilewska, Magdalena Błaszczyk, Maria Boratyńska, Paweł Borecki, Leszek Bosek, Adam Bosiacki, Adam Brzozowski, Wojciech Brzozowski, Tatiana Chauvin, Aleksander Chłopecki, Elżbieta Chojna-Duch, Paweł Czechowski, Monika Dąbrowska, Marcin Dyl, Dorota Dzienisiuk, Zdzisław Galicki, Łukasz Gasiński, Małgorzata Gersdorf, Tomasz Giaro, Piotr Girdwoyń, Hanna Gronkiewicz-Waltz, Ewa Gruza, Robert Grzeszczak, Aleksander Gubrynowicz, Andrzej Harla, Jacek Jagielski, Beata Janiszewska, Jacek Jastrzębski, Robert Jastrzębski, Zbigniew Jędrzejewski, Maciej Kaliński, Karol Karski, Maria Kenig-Witkowska, Wojciech Kocot, Przemysław Konieczniak, Elżbieta Kornberger-Sokołowska, Małgorzata Korzycka, Beata Kozłowska-Chyła, Marcin Krajewski, Michał Królikowski, Piotr Kruszyński, Jacek Lang, Monika Latos-Miłkowska, Hanna Litwińczuk, Marta Litwińska-Werner, Wojciech Machała, Jan Majchrowski, Marcin Matczak, Witold Modzelewski, Katarzyna Myszona-Kostrzewa, Artur Nowacki, Adam Opalski, Konrad Osajda, Krzysztof Pietrzykowski, Mateusz Pilich, Ryszard Piotrowski, Łukasz Pisarczyk, Monika Płatek, Jerzy Poczobut, Piotr Przybysz, Maria Rogacka-Rzewnicka, Michał Romanowski, Marek Safjan, Rafał Stankiewicz, Tomasz Stawecki, Aleksander Stępkowski, Adam Szafrański, Krystyna Szczepanowska-Kozłowska, Magdalena Szczepańska, Dawid Sześciło, Maciej Taborowski, Beryl Philine ter Haar, Tadeusz Tomaszewski, Janusz Trzciński, Andrzej Wach, Dominika Wajda, Paweł Wajda, Paweł Waszkiewicz, Marek Wąsowicz, Karol Weitz, Marcin Wiącek, Jacek Wierciński, Marek Wierzbowski, Aleksandra Wiktorowska, Andrzej Wiśniewski, Andrzej Zakrzewski, Kamil Zaradkiewicz, Anna Zawidzka-Łojek, Eleonora Zielińska, Marek Zubik, Sławomir Żółtek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie lub ocena

Zajęcia w cyklu "Rok akademicki 2021/22" (w trakcie)

Okres: 2021-10-01 - 2022-06-15
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Dobrochna Bach-Golecka, Cezary Banasiński, Zbigniew Banaszczyk, Katarzyna Bilewska, Magdalena Błaszczyk, Piotr Bogdanowicz, Maria Boratyńska, Paweł Borecki, Leszek Bosek, Adam Bosiacki, Adam Brzozowski, Wojciech Brzozowski, Tatiana Chauvin, Aleksander Chłopecki, Elżbieta Chojna-Duch, Paweł Czechowski, Monika Dąbrowska, Marcin Dyl, Dorota Dzienisiuk, Zdzisław Galicki, Łukasz Gasiński, Małgorzata Gersdorf, Tomasz Giaro, Piotr Girdwoyń, Hanna Gronkiewicz-Waltz, Ewa Gruza, Robert Grzeszczak, Aleksander Gubrynowicz, Andrzej Harla, Jacek Jagielski, Beata Janiszewska, Jacek Jastrzębski, Robert Jastrzębski, Zbigniew Jędrzejewski, Maciej Kaliński, Karol Karski, Maria Kenig-Witkowska, Wojciech Kocot, Przemysław Konieczniak, Elżbieta Kornberger-Sokołowska, Małgorzata Korzycka, Beata Kozłowska-Chyła, Marcin Krajewski, Michał Królikowski, Piotr Kruszyński, Jacek Lang, Monika Latos-Miłkowska, Hanna Litwińczuk, Marta Litwińska-Werner, Wojciech Machała, Jan Majchrowski, Marcin Matczak, Witold Modzelewski, Katarzyna Myszona-Kostrzewa, Artur Nowacki, Adam Opalski, Konrad Osajda, Krzysztof Pietrzykowski, Mateusz Pilich, Ryszard Piotrowski, Łukasz Pisarczyk, Monika Płatek, Jerzy Poczobut, Piotr Przybysz, Maria Rogacka-Rzewnicka, Michał Romanowski, Marek Safjan, Rafał Stankiewicz, Tomasz Stawecki, Aleksander Stępkowski, Adam Szafrański, Krystyna Szczepanowska-Kozłowska, Magdalena Szczepańska, Dawid Sześciło, Maciej Taborowski, Beryl Philine ter Haar, Tadeusz Tomaszewski, Janusz Trzciński, Andrzej Wach, Dominika Wajda, Paweł Wajda, Paweł Waszkiewicz, Marek Wąsowicz, Karol Weitz, Marcin Wiącek, Jacek Wierciński, Marek Wierzbowski, Aleksandra Wiktorowska, Andrzej Wiśniewski, Andrzej Zakrzewski, Kamil Zaradkiewicz, Anna Zawidzka-Łojek, Eleonora Zielińska, Marek Zubik, Sławomir Żółtek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie lub ocena
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet Warszawski.