Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Jesteś absolwentem UW?

Dołącz do Klubu

Klub Absolwentów UW powstał po to, by podtrzymywać i pielęgnować więzi absolwentów z uczelnią. Każdy, kto ma dyplom Uniwersytetu Warszawskiego, może dołączyć do grona członków Klubu i uzyskać Kartę Absolwenta UW.
Absolwenci UW to najlepsi ambasadorzy naszej uczelni.
To olbrzymia społeczność rozsiana po całym świecie, tysiące specjalistów w każdej niemal dziedzinie, wybitni naukowcy, przedsiębiorcy, politycy, funkcjonariusze publiczni, dziennikarze, artyści, a nawet sportowcy – tysiące osób, które codziennie wnoszą swój wkład w najrozmaitsze obszary ludzkiej działalności.
Każdego roku jest nas coraz więcej. Obecnie w Klubie Absolwentów UW zarejestrowało się ponad 27000 absolwentów.

Wróć na UW!

Jeśli chcesz odnowić kontakt z uczelnią i znajomymi ze studiów, być na bieżąco z tym, co dzieje się na Uniwersytecie, uczestniczyć w debatach, warsztatach i programach współpracy z naukowcami, studentami oraz innymi absolwentami, Klub Absolwentów UW to miejsce właśnie dla Ciebie!
Klub jest otwarty dla wszystkich absolwentów studiów I stopnia (licencjackie), II stopnia (magisterskie uzupełniające lub jednolite magisterskie), III stopnia (doktoranckie) oraz studiów podyplomowych Uniwersytetu Warszawskiego. Każdy członek może się aktywnie włączyć w kształtowanie działalności Klubu poprzez zgłaszanie swoich propozycji i projektów, jak również ofert współpracy.

Misja Klubu

Misją Klubu Absolwentów UW jest budowanie i rozwijanie więzi między uczelnią a jej absolwentami. W celu realizacji tej misji organizowane są spotkania absolwenckie, wykłady i debaty z udziałem wybitnych absolwentów i naukowców Uniwersytetu. Klub działa również na rzecz współpracy między środowiskami absolwentów i studentów, zwłaszcza poprzez realizację programów mentoringowych zorientowanych na odkrywanie i rozwijanie potencjału studentów w obszarach powiązanych z praktyką zawodową. Ważnym aspektem działalności Klubu jest ponadto zbieranie funduszy na rozwój społecznych inicjatyw studenckich o charakterze charytatywnym, wspierające budowanie prestiżu społecznego naszej uczelni i jej absolwentów.

Karta Absolwenta UW

Każdy członek Klubu ma prawo do uzyskania płatnej Karty Absolwenta UW upoważniającej do skorzystania z przywilejów na Uniwersytecie, jak również zniżek przy zakupie towarów i usług instytucji współpracujących, czyli Partnerów Klubu. Dzięki Karcie Absolwenta UW można m.in. skorzystać z Biblioteki Uniwersyteckiej, odwiedzić bezpłatnie Ogród Botaniczny UW i doładować bilet okresowy komunikacji miejskiej. Oferta Karty jest na bieżąco rozwijana.

szczegóły: https://klubabsolwentow.uw.edu.pl/dolacz/