Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

zobacz inne jednostki

Wydział Lingwistyki Stosowanej 32000000

To jest lista aktywnych rejestracji odbywających się we wskazanej jednostce. Zaloguj się, aby zobaczyć odnośniki do stron związanych z konkretnymi turami rejestracji.

Rejestracja na przedmiot z obowiązkowy z dziedziny nauk społecznych, specjalizacja TTS 3200-2019-M-TTS-NS pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Zajęcia na Szturmowej 4

zakończona
2019-09-01 21:00 - 2019-09-06 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Pierwsza tura
1
Niezalogowany
...
zakończona
2019-09-07 21:00 - 2019-09-13 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Druga tura
1
Niezalogowany

Rejestracja na przedmiot: modułowy przedmiot fakultatywny - studia I st. 3200-2019L-L-MPF-TTS pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Zajęcia dla specjalności TTS odbywają się w budynku WLS ul. Szturmowa 4.

zakończona
2020-01-14 20:00 - 2020-01-19 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
tura 1
1
Niezalogowany
...

Rejestracja na modułowy przedmiot fakultatywny oraz WLT- studia I stopnia 3200-2019L-L-PTT pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

dla specjalności Przekład i Technologie Tłumaczeniowe zajęcia odbywają się na ul. Dobrej 55,

zakończona
2019-12-16 21:00 - 2020-01-07 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Tura 1
Niezalogowany

Rejestracja na przedmiot do wybory w drugim języku (C) - studia II st. 3200-2019L-M-2C-TTS pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Zajęcia dla specjalności PTT i TU odbywają się na ul. Dobrej 55, zajęcia dla specjalności TTS na ul. Szturmowej 4.

TTS - należy wybrać 1 przedmiot (1 grupę zajęciową) dla swojego drugiego języka.

zakończona
2020-01-13 20:00 - 2020-01-16 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
tura 1
1
Niezalogowany
...

Rejestracja na przedmiot fakultatywny - studia II st. 3200-2019L-M-PF-TTS pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Zajęcia dla specjalności PTT i TU odbywają się na ul. Dobrej 55, zajęcia dla specjalności TTS na ul. Szturmowej 4.

zakończona
2020-01-12 20:30 - 2020-01-15 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
tura 1
1
Niezalogowany

Rejestracja na przedmiot do wyboru w j.polskim - studia II st. 3200-2019L-M-POL-TTS pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Zajęcia dla specjalności PTT i TU odbywają się na ul. Dobrej 55, zajęcia dla specjalności TTS na ul. Szturmowej 4.

zakończona
2020-01-13 20:30 - 2020-01-16 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
tura 1
1
Niezalogowany
...

Rejestracja na przedmiot: seminarium magisterskie - studia II st. 3200-2019L-M-SEM-TTS pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Zajęcia dla specjalności PTT i TU odbywają się na ul. Dobrej 55, zajęcia dla specjalności TTS na ul. Szturmowej 4.

zakończona
2020-01-12 20:00 - 2020-01-15 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
tura 1
1
Niezalogowany

Rejestracja na przedmiot: terminologia A i B - dla pierwszego języka (B) - studia II st. 3200-2019L-M-TAB-TTS pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Zajęcia dla specjalności PTT i TU odbywają się na ul. Dobrej 55, zajęcia dla specjalności TTS na ul. Szturmowej 4.

zakończona
2020-01-13 21:00 - 2020-01-16 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
tura 1
1
Niezalogowany
...

Rejestracja na przedmiot: terminologia A i C - dla drugiego języka (C) - studia II st. 3200-2019L-M-TAC-TTS pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Zajęcia dla specjalności PTT i TU odbywają się na ul. Dobrej 55, zajęcia dla specjalności TTS na ul. Szturmowej 4.

zakończona
2020-01-13 21:30 - 2020-01-16 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
tura 1
1
Niezalogowany

Rejestracja na przedmiot: wykład specjalizacyjny - studia II st. 3200-2019L-M-WSP-TTS pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Zajęcia dla specjalności PTT i TU odbywają się na ul. Dobrej 55, zajęcia dla specjalności TTS na ul. Szturmowej 4.

zakończona
2020-01-12 21:00 - 2020-01-15 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
tura 1
1
Niezalogowany
...

Przedmiot z dziedziny nauk społecznych (IKSI) 3200-2019Z-L-IKSI-NS pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zajęcia na Szturmowej 4

zakończona
2019-10-01 20:00 - 2019-10-06 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1 tura
1
Niezalogowany
zakończona
2019-10-07 20:00 - 2019-10-13 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
2 tura
1
Niezalogowany
...

Rejestracja na przedmiot Analiza (...)/Słowotwórstwo/Warsztat(...)/Literatury, specjalizacja TTS 3200-2019Z-M-TTS-ASW pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-06 21:00 - 2019-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Pierwsza tura
1
Niezalogowany

Rejestracja na przedmiot tłumaczenia pisemne/ustne język angielski, specjalizacja TTS 3200-2019Z-M-TTS-TPA pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Obowiązkowo należy zarejestrować się do dwóch grup zajęciowych.

zakończona
2019-10-06 21:00 - 2019-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Pierwsza tura
Niezalogowany
...

Rejestracja na przedmiot tłumaczenia pisemne/ustne język niemiecki, specjalizacja TTS 3200-2019Z-M-TTS-TPN pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Obowiązkowo należy zarejestrować się do dwóch grup zajęciowych.

zakończona
2019-09-06 21:00 - 2019-09-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Pierwsza tura
Niezalogowany

Rejestracja na przedmiot tłumaczenia pisemne/ustne język rosyjski, specjalizacja TTS 3200-2019Z-M-TTS-TPR pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Obowiązkowo należy zarejestrować się do dwóch grup zajęciowych.

zakończona
2019-10-06 21:00 - 2019-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Pierwsza tura
Niezalogowany
...

Rejestracja na przedmiot tłumaczenia pisemne/ustne język włoski, specjalizacja TTS 3200-2019Z-M-TTS-TPW pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Obowiązkowo należy zarejestrować się do dwóch grup zajęciowych.

zakończona
2019-10-06 21:00 - 2019-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Pierwsza tura
Niezalogowany

Rejestracja na seminarium j. angielski - 2 rok mgr 3200-2020-M-SEM-TTS pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-06-10 20:00 - 2020-06-17 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
tura
Niezalogowany
...

Rejestracja na specjalność z kombinacją językową AN 3200-2020Z-L-AN pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

W dniach 21-23.09.2020 odbędzie się rejestracja dla studentów z kombinacjami językowymi

• AN

• NA

• AR

• RA

• NR

na specjalności obowiązujące od drugiego semestru 2020/21 na kierunku lingwistyka stosowana, tj.

- PiTT (ul. Dobra 55)

- TiTS (ul. Szturmowa 4).

Rejestracja oznacza również przypisanie do planu zajęć realizowanego w semestrze pierwszym 2020/21 odpowiednio na ul. Dobrej 55 i ul. Szturmowej 4.

Rejestracja odbędzie się za pośrednictwem konta w usoswebie.

Początek rejestracji: godz. 20.00 21.09.2020 r.

Koniec rejestracji: godz. 23:59 23.09.2020 r.

zakończona
2020-09-21 20:00 - 2020-09-23 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
tura
1
Niezalogowany

Rejestracja na specjalność z kombinacją językową AR 3200-2020Z-L-AR pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

W dniach 21-23.09.2020 odbędzie się rejestracja dla studentów z kombinacjami językowymi

• AN

• NA

• AR

• RA

• NR

na specjalności obowiązujące od drugiego semestru 2020/21 na kierunku lingwistyka stosowana, tj.

- PiTT (ul. Dobra 55)

- TiTS (ul. Szturmowa 4).

Rejestracja oznacza również przypisanie do planu zajęć realizowanego w semestrze pierwszym 2020/21 odpowiednio na ul. Dobrej 55 i ul. Szturmowej 4.

Rejestracja odbędzie się za pośrednictwem konta w usoswebie.

Początek rejestracji: godz. 20.00 21.09.2020 r.

Koniec rejestracji: godz. 23:59 23.09.2020 r.

zakończona
2020-09-21 20:00 - 2020-09-23 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
tura
1
Niezalogowany
...

Przedmiot z dziedziny nauk społecznych (IKSI) 3200-2020Z-L-IKSI-NS pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zajęcia na Szturmowej 4

rozpocznie się za 4 dni
2020-10-02 20:00 - 2020-10-10 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
tura
1
Niezalogowany

Rejestracja na przedmiot z dziedziny nauk społecznych oraz na WJN- (ILS) - 1 rok studia I stopnia 3200-2020Z-L-ILS-D pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zajęcia na ul. Dobrej 55

rozpocznie się za 3 dni
2020-10-01 21:00 - 2020-10-05 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
tura
2
Niezalogowany
...

Rejestracja na specjalność z kombinacją językową NA 3200-2020Z-L-NA pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

W dniach 21-23.09.2020 odbędzie się rejestracja dla studentów z kombinacjami językowymi

• AN

• NA

• AR

• RA

• NR

na specjalności obowiązujące od drugiego semestru 2020/21 na kierunku lingwistyka stosowana, tj.

- PiTT (ul. Dobra 55)

- TiTS (ul. Szturmowa 4).

Rejestracja oznacza również przypisanie do planu zajęć realizowanego w semestrze pierwszym 2020/21 odpowiednio na ul. Dobrej 55 i ul. Szturmowej 4.

zakończona
2020-09-21 20:00 - 2020-09-23 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
tura
1
Niezalogowany

Rejestracja na specjalność z kombinacją językową NR 3200-2020Z-L-NR pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

W dniach 21-23.09.2020 odbędzie się rejestracja dla studentów z kombinacjami językowymi

• AN

• NA

• AR

• RA

• NR

na specjalności obowiązujące od drugiego semestru 2020/21 na kierunku lingwistyka stosowana, tj.

- PiTT (ul. Dobra 55)

- TiTS (ul. Szturmowa 4).

Rejestracja oznacza również przypisanie do planu zajęć realizowanego w semestrze pierwszym 2020/21 odpowiednio na ul. Dobrej 55 i ul. Szturmowej 4.

Rejestracja odbędzie się za pośrednictwem konta w usoswebie.

Początek rejestracji: godz. 20.00 21.09.2020 r.

Koniec rejestracji: godz. 23:59 23.09.2020 r.

zakończona
2020-09-21 20:00 - 2020-09-23 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
tura
1
Niezalogowany
...

Rejestracja na specjalność z kombinacją językową RA 3200-2020Z-L-RA pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

W dniach 21-23.09.2020 odbędzie się rejestracja dla studentów z kombinacjami językowymi

• AN

• NA

• AR

• RA

• NR

na specjalności obowiązujące od drugiego semestru 2020/21 na kierunku lingwistyka stosowana, tj.

- PiTT (ul. Dobra 55)

- TiTS (ul. Szturmowa 4).

Rejestracja oznacza również przypisanie do planu zajęć realizowanego w semestrze pierwszym 2020/21 odpowiednio na ul. Dobrej 55 i ul. Szturmowej 4.

Rejestracja odbędzie się za pośrednictwem konta w usoswebie.

Początek rejestracji: godz. 20.00 21.09.2020 r.

Koniec rejestracji: godz. 23:59 23.09.2020 r.

zakończona
2020-09-21 20:00 - 2020-09-23 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
tura
1
Niezalogowany

Rejestracja na przedmiot fakultatywny oraz na Wstęp do translatoryki (ILS)- 2 rok studia I stopnia 3200-2020Z-L2-PTT pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Studenci z sekcji japońskiej powinni zapisać się na fakultet:Przekład zaawansowanych konstrukcji składniowych (1), który jest przeznaczony tylko dla ich sekcji.

Wstęp do translatoryki - dla studentów ILS są oferowane dwie grupy: prof. dr hab. M. Tryuk oraz prof. dr hab. D. Urbanek

zakończona
2020-06-15 21:00 - 2020-06-26 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
tura
Niezalogowany
...

Rejestracja na przedmiot z bloku: Przekład audiowizualny (ILS) - studia II stopnia 3200-2020Z-M-PTT-AUD pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Zajęcia dla specjalności PTT odbywają się na ul. Dobrej 55

rozpocznie się za 8 dni
2020-10-06 21:00 - 2020-10-08 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
tura
1
Niezalogowany

Rejestracja na przedmiot Współczesne tendencje w badaniach (...) 3200-2020Z-M-WTB pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

rozpocznie się za 7 dni
2020-10-05 21:00 - 2020-10-07 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
tura
1
Niezalogowany
...

Rejestracja na przedmiot Metodologia badań (...) 3200-2020Z-M1-MB pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

rozpocznie się za 7 dni
2020-10-05 21:00 - 2020-10-07 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
tura
1
Niezalogowany

Rejestracja na przedmiot z dziedziny nauk społecznych oraz na fakultet (ILS) - studia II stopnia 3200-2020Z-M1-NS/F-D pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Przedmiot fakultatywny zgodnie z programem studiów jest do zrealizowania w semestrze 1lub 2.

Przedmiot Przekład audiowizualny:Napisy-jako fakultet dedykowany jest tylko dla specjalności: Tłumaczenia ustne

Dla specjalności PTT jest oferowany z jako przedmiot z puli: Przekład audiowizualny w

języku B

rozpocznie się za 8 dni
2020-10-06 21:00 - 2020-10-08 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
tura
2
Niezalogowany
...

Rejestracja na przedmiot Przekład literacki/specjalistyczny 3200-2020Z-M1-PL/S pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Zajęcia dla specjalności PTT i TU odbywają się na ul. Dobrej 55, zajęcia dla specjalności TTS na ul. Szturmowej 4.

rozpocznie się za 8 dni
2020-10-06 21:00 - 2020-10-08 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
tura
1
Niezalogowany

Rejestracja na przedmiot Proseminarium dla grupy z językiem angielskim (ILS) 3200-2020Z-M1-PROA pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

rozpocznie się za 7 dni
2020-10-05 21:00 - 2020-10-07 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
tura
1
Niezalogowany
...

Rejestracja na przedmiot Proseminarium dla grupy z językiem francuskim (ILS) 3200-2020Z-M1-PROF pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

rozpocznie się za 7 dni
2020-10-05 21:00 - 2020-10-07 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
tura
1
Niezalogowany

Rejestracja na przedmiot Proseminarium dla grupy z językiem hiszpańskim (ILS) 3200-2020Z-M1-PROH pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

rozpocznie się za 7 dni
2020-10-05 21:00 - 2020-10-07 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
tura
1
Niezalogowany
...

Rejestracja na przedmiot Proseminarium dla grupy z językiem niemieckim (ILS) 3200-2020Z-M1-PRON pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

rozpocznie się za 7 dni
2020-10-05 21:00 - 2020-10-07 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
tura
1
Niezalogowany

Rejestracja na przedmioty WTBJ/WTBL,2 rok studia II stopnia 3200-2020Z-M2-ILS pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Studenci wybierają jeden fakultet oraz WTBJ lub WTBL

zakończona
2020-06-15 21:00 - 2020-06-26 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
tura
Niezalogowany
...

Rejestracja dla PTT na przedmioty z bloku: Przekład pisemny,2 rok studia II stopnia 3200-2020Z-M2-PTT pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

W semestrze zimowym 2020Z studenci II roku studiów magisterskich będący na specjalności PTT muszą zarejestrować się na przedmiot z bloku Przekład pisemny: na jeden przedmiot z jęz. B oraz na jeden z jęz. C z dwóch proponowanych przedmiotów TLI/TPS.

Informacje dodatkowe dotyczące sekcji szwedzkiej, rosyjskiej i angielskiej:

1) Studenci z grupy szwedzkiej rejestrują się w tym semestrze tylko na jeden przedmiot z jęz. B.

Przedmiot z jęz. C (szwedzki) ze względów obsadowych został przeniesiony na semestr letni.

2) Sekcja rosyjska (grupa połączona B i C) jako jedyna ma inną kolejność przedmiotów. W semestrze zimowym realizuje przedmiot do wyboru z puli TSA/TSR a w semestrze letnim TLI/TPS.

W zależności od tego, na który przedmiot zapisze się większa liczba studentów TSA lub TSR, ten przedmiot będzie realizowany.

3) Zasady wyboru zajęć TLI/TPS dla grup jęz. ang. jako B są następujące:

- studenci z grup 5a1 i 5a3 wybierają jeden przedmiot zajęć spośród TLI/TPS oferowanych w środę 15.00

- studenci z grup 5a5 i 5a7 wybierają jeden przedmiot spośród zajęć TLI/TPS oferowanych w środę 16.45

4) Zajęcia TLI/TPS są prowadzone wspólnie dla grup 5NP i 5N2 oraz 5FP i 5F2 .

zakończona
2020-06-16 21:00 - 2020-06-26 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
tura
Niezalogowany

TTS - Gramatyka kontrastywna 3200-2020Z-TTS-GK pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

TTS

rozpocznie się za 4 dni
2020-10-02 20:00 - 2020-10-10 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
tura 1
1
Niezalogowany
...