Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 2.12 (2020-02-24 - 2020-03-01)
Budynek Collegium Iuridicum III - Oboźna 6 (1137)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-02-24 - 2020-03-01  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, KON gr.1
European Food Law - Małgorzata Korzycka, Paweł Wojciechowski
8:00, CW gr.9
Prawo pracy - ćwiczenia - Gabriela Gospodarek
9:00
9:45, CW gr.100
Prawo rzymskie i tradycja romanistyczna - ćwiczenia - Jakub Urbanik
9:45, CW gr.1
The Principles of Roman Law II: Successions, Obligations - Jakub Urbanik
9:45, SEM gr.1
Prawo żywnościowe, sanitarne i weterynaryjne - IV rok - Paweł Wojciechowski
9:45, CW gr.10
Prawo pracy - ćwiczenia - Katarzyna Wieczorek
9:45, WYK-SPE gr.1
Polish Labour and Social Security Law in Comparative Perspective - Piotr Grzebyk, Katarzyna Wieczorek
10:00
11:00
11:30, WYK-SPE gr.1
Blok: Prawo migracyjne -
11:30, KON gr.1
Administracyjnoprawny status cudzoziemca - Dorota Pudzianowska
11:30, SEM gr.2
Prawo pracy - IV rok - Małgorzata Gersdorf
11:30, WAR gr.29
Postępowanie administracyjne i sądowo-administracyjne - warsztaty - Aleksander Jakubowski
12:00
13:00
13:15, KON gr.1
Prawo uchodźcze - Paweł Dąbrowski
13:15, SEM-MGR gr.1
Prawo żywnościowe, sanitarne i weterynaryjne - V rok - Paweł Wojciechowski
13:15, SEM-MGR gr.2
Prawo pracy - V rok - Małgorzata Gersdorf
14:00
15:0015:00, KON gr.1
Innowacje w sektorze energetycznym - Maciej Sokołowski, Marek Grzywacz
15:00, KON gr.1
Prawo energetyczne w praktyce - Marek Wierzbowski
15:00, KON gr.1
Pomoc publiczna w sektorze energetycznym - Magdalena Porzeżyńska
15:00, KON gr.1
Ochrona konkurencji i konsumentów na rynku energetycznym - Rafał Stankiewicz
15:00, KON gr.1
Postepowanie hybrydowe - Filip Elżanowski
15:00, KON gr.1
Regulacja i funkcjonowanie sektora odnawialnych źródeł energii - Maciej Sokołowski, Marek Grzywacz
15:00, KON gr.1
Regulacja i funkcjonowanie sektora energii elektrycznej oraz gazu ziemnego - Filip Elżanowski
15:00, WYK-SPE gr.1
Blok: Szkoła prawa energetycznego -
15:00, SEM gr.1
Publiczne prawo gospodarcze i postępowanie administracyjne - IV rok - Marek Wierzbowski
15:00, WAR gr.31
Postępowanie administracyjne i sądowo-administracyjne - warsztaty - Karolina Wojciechowska
16:00
16:45, SEM gr.2
Prawo finansowe - IV rok - Hanna Litwińczuk
16:45, SEM gr.1
Prawa i wolności obywatelskie - IV rok - Marcin Wiącek
16:45, KON gr.1
Regulacja i funkcjonowanie sektora energii elektrycznej oraz gazu ziemnego - Filip Elżanowski
16:45, KON gr.1
Regulacja i funkcjonowanie sektora odnawialnych źródeł energii - Maciej Sokołowski, Marek Grzywacz
16:45, KON gr.1
Postepowanie hybrydowe - Filip Elżanowski
16:45, KON gr.1
Innowacje w sektorze energetycznym - Maciej Sokołowski, Marek Grzywacz
16:45, KON gr.1
Pomoc publiczna w sektorze energetycznym - Magdalena Porzeżyńska
16:45, KON gr.1
Ochrona konkurencji i konsumentów na rynku energetycznym - Rafał Stankiewicz
16:45, KON gr.1
Prawo energetyczne w praktyce - Marek Wierzbowski
16:45, SEM-MGR gr.1
Publiczne prawo gospodarcze i postępowanie administracyjne - V rok - Marek Wierzbowski
16:45, WAR gr.32
Postępowanie administracyjne i sądowo-administracyjne - warsztaty - Karolina Wojciechowska
17:00
18:00
18:30, SEM-MGR gr.1
Prawo finansowe - V rok - Witold Modzelewski
18:30, SEM-MGR gr.1
Prawa i wolności obywatelskie - V rok - Marcin Wiącek
18:30, SEM gr.1
Prawo rolne - gospodarka nieruchomościami - IV rok - Konrad Marciniuk
18:30, CW gr.10
Prawo finansów publicznych i prawo podatkowe - ćwiczenia - Marcin Lachowicz
19:00
20:00