| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, KONS gr.6 /jednokrotnie/ REZERWACJA SALI - Anna Zmarz | | | 8:00, CW gr.1 Cyfrowe przetwarzanie obrazów I - Adriana Marcinkowska-Ochtyra | 8:00, KONS gr.6 /jednokrotnie/ REZERWACJA SALI - Anna Zmarz | | | | 8:00, KONS gr.6 /jednokrotnie/ REZERWACJA SALI - Anna Zmarz | | | 8:00, WYK gr.1 Programowanie i modelowanie danych przestrzennych - Anna Jarocińska, Marlena Kycko, Anna Zmarz | 8:00, KONS gr.6 /jednokrotnie/ REZERWACJA SALI - Anna Zmarz | | 8:00, KONS gr.6 /jednokrotnie/ REZERWACJA SALI - Anna Zmarz | |
|
|
| | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | |
|
|
9:00 | | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | | |
|
|
9:45, SEM-MGR gr.1 Seminarium magisterskie II - Jolanta Korycka-Skorupa, Anna Jarocińska | | 9:45, CW gr.3 Cyfrowe przetwarzanie obrazów I - Adriana Marcinkowska-Ochtyra | | | | | | | |
|
|
10:00 | | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | 10:15, CW gr.1 Programowanie i modelowanie danych przestrzennych - Anna Jarocińska, Marlena Kycko, Anna Zmarz | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
11:00 | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | | |
|
|
| | 11:30, CW gr.5 Cyfrowe przetwarzanie obrazów I - Adriana Marcinkowska-Ochtyra | | | | 11:30, CW gr.2 Kartografia w mediach elektronicznych - Jolanta Korycka-Skorupa, Tomasz Nowacki | | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
12:00 | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | |
|
|
| | | | | | 12:45, PRO gr.1 Programowanie i modelowanie danych przestrzennych - Anna Jarocińska, Marlena Kycko, Anna Zmarz | | |
|
|
13:00 | | | | | | | | | | |
|
|
| | 13:15, CW gr.1 Miasto (od)nowa - wyzwania, problemy i dylematy rozwojowe - Mirosław Grochowski, Maciej Misztal | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | | |
|
|
14:00 | | | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | | | |
|
|
15:00 | | | 15:00, KON gr.1 Metody badań miejskich II - Mirosław Grochowski, Sylwia Dudek-Mańkowska, Monika Pękalska, Maciej Misztal, Karolina Sitnik | 15:00, CW gr.1 Metody badań miejskich II - Mirosław Grochowski, Sylwia Dudek-Mańkowska, Monika Pękalska, Maciej Misztal, Karolina Sitnik | 15:00, WAR gr.1 Metody badań miejskich II - Mirosław Grochowski, Sylwia Dudek-Mańkowska, Monika Pękalska, Maciej Misztal, Karolina Sitnik | | 15:00, CW gr.1 Źródła i metody pozyskiwania danych przestrzennych - Wojciech Pokojski, Adrian Ochtyra | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
16:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 16:45, KON gr.1 (Karto)graficzna prezentacja jakościowych i ilościowych danych - Jolanta Korycka-Skorupa, Izabela Gołębiowska | | 16:45, CW gr.2 Źródła i metody pozyskiwania danych przestrzennych - Wojciech Pokojski, Adrian Ochtyra | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|