Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 2043 (2019-12-09 - 2019-12-15)
Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2 (3320)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2019-12-09 - 2019-12-15  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
7:00
8:00
8:30, LAB gr.6
Programowanie współbieżne - Andrzej Jackowski
8:30, CW gr.2
Języki i narzędzia programowania III - Robert Bogucki, Andrzej Pyskir, Błażej Osiński
8:30, PSEM gr.3
Zespołowy projekt programistyczny - Robert Dąbrowski
8:30, LAB gr.6
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka - David Barozzini
9:00
10:00
Pani Al-Khatib
10:15, CW gr.4
Wstęp do informatyki (potok II) - Andrzej Janusz
10:15, LAB gr.5
Programowanie współbieżne - Agata Janowska
10:15, LAB gr.4
Metody realizacji języków programowania - Daria Walukiewicz-Chrząszcz
10:15, LAB gr.1
Metody realizacji języków programowania - Marcin Benke
10:15, LAB gr.7
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Metody numeryczne - Michał Wichrowski
11:00
12:00
12:15, LAB gr.4
Bazy danych - Tomasz Gogacz
12:15, LAB gr.1
Algorytmiczne i statystyczne aspekty sekwencjonowania DNA - Norbert Dojer, Anna Macioszek
12:15, LAB gr.1
Technologie w skali genomowej 2 - Norbert Dojer, Anna Macioszek
12:15, CW gr.1
Technologie w skali genomowej II - Anna Macioszek, Norbert Dojer
12:15, LAB gr.7
Wstęp do programowania (podejście imperatywne) - Tomasz Waleń
12:15, LAB gr.1
Programowanie i projektowanie obiektowe - Janusz Jabłonowski
12:15, LAB gr.3
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Metody numeryczne - Piotr Kowalczyk
13:00
14:0014:00, CW gr.11
Technologia informacyjna - Michał Sztyber
14:15, LAB gr.2
Bazy danych - Paweł Kucharczyk
14:15, LAB gr.3
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka - Eryk Kopczyński
15:00
16:0016:00, CW gr.13
Technologia informacyjna - Michał Kadlof
16:15, CW gr.1
Numeryczne równania różniczkowe - Leszek Marcinkowski
17:00
18:00
UO
19:00
20:00