Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 5050 (2020-11-30 - 2020-12-06)
Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2 (3320)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-11-30 - 2020-12-06  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:30, WYK gr.1
Grafika komputerowa - Przemysław Kiciak
8:30, CW gr.6
Analiza matematyczna inf. I - Marcin Małogrosz
8:30, PSEM gr.1
Biomatematyka i teoria gier - Urszula Foryś, Agnieszka Wiszniewska-Matyszkiel, Marek Bodnar
9:00
10:00
10:15, WYK gr.1
Wstęp do analizy stochastycznej - Michał Barski
10:15, SEM-MGR gr.1
Matematyka ubezpieczeniowa - Wojciech Otto, Michał Barski
10:15, SEM-MON gr.1
Matematyka ubezpieczeniowa (sem. mono. wspólnie z 1000-1D11AM) - Wojciech Otto, Michał Barski
10:15, SEM-MON gr.1
Logika i teoria obliczeń (sem. mono. wspólnie z 1000-2D08LTO) - Wojciech Czerwiński, Szymon Toruńczyk, Paweł Parys, Damian Niwiński
10:15, SEM-MGR gr.1
Logika i teoria obliczeń - Wojciech Czerwiński, Szymon Toruńczyk, Paweł Parys, Damian Niwiński
10:15, WYK gr.1
Analiza funkcjonalna* - Adam Toruńczyk
10:15, WYK gr.1
Statystyka dla MSEM - Agnieszka Stępień-Baran
11:00
12:00
12:15, CW gr.1
Wstęp do analizy stochastycznej - Michał Barski
12:15, WYK gr.1
Algorytmika sieci Petriego - Wojciech Czerwiński
12:15, WYK gr.1
Programowanie w asemblerze - Zbigniew Jurkiewicz
12:15, CW gr.1
Analiza funkcjonalna* - Adam Toruńczyk
12:15, CW gr.1
Statystyka dla MSEM - Agnieszka Stępień-Baran
13:00
14:00
14:15, WYK gr.1
Logika i teoria typów - Paweł Urzyczyn
14:15, CW gr.1
Algorytmika sieci Petriego - Rafał Stefański
14:15, SEM-BAD gr.1
Seminarium badawcze "Teoria automatów" - Mikołaj Bojańczyk, Damian Niwiński
14:15, WYK gr.1
Teoria kategorii w podstawach informatyki - Andrzej Tarlecki
15:00
16:00
16:15, SEM-BAD gr.1
Seminarium badawcze Topologia i Teoria Mnogości - Piotr Zakrzewski, Witold Marciszewski
16:15, CW gr.1
Teoria kategorii w podstawach informatyki - Andrzej Tarlecki
17:0017:00, CW gr.3
Matematyka - Waldemar Pałuba
18:00
19:00