| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, SEM-MGR gr.1 Seminarium magisterskie III - Mirosława Czerny, Agnieszka Dudzińska-Jarmolińska | | 8:00, PSEM gr.1 Proseminarium licencjackie - Agnieszka Dudzińska-Jarmolińska | | 8:00, SEM-LIC gr.1 Seminarium licencjackie (Ścieżka geoinformatyczna) - Jolanta Korycka-Skorupa, Anna Jarocińska | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:45, KON gr.1 Marketing miejski i regionalny - Sylwia Dudek-Mańkowska, Maciej Misztal | | 9:45, SEM-LIC gr.1 Seminarium licencjackie II - Magdalena Mostowska, Agnieszka Dudzińska-Jarmolińska | | 9:45, PRO gr.1 Mechanizmy kształtowania przestrzeni - Maciej Misztal, Sylwia Dudek-Mańkowska, Mirosław Grochowski, Marcel Świerkocki | | 9:45, KON gr.1 Metody badań miejskich II - Mikołaj Herbst | 9:45, CW gr.1 Metody badań miejskich II - Mikołaj Herbst | 9:45, WAR gr.1 Metody badań miejskich II - Mikołaj Herbst | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:30, WYK gr.1 Problemy mieszkaniowe - Magdalena Mostowska | | | 11:30, SEM-LIC gr.2 Seminarium licencjackie (Ścieżka społeczno-ekonomiczna stosowana) - Waldemar Wilk, Magdalena Fuhrmann | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
13:15, WYK gr.1 Architektura krajobrazu - Agnieszka Dudzińska-Jarmolińska | | 13:15, SEM-LIC gr.3 Seminarium licencjackie II - Małgorzata Durydiwka, Sylwia Dudek-Mańkowska, Aleksandra Korpysz-Wiśniewska | | 13:15, WYK gr.1 Teledetekcyjny monitoring środowiska - Adriana Marcinkowska-Ochtyra, Marlena Kycko, Bogdan Zagajewski, Adrian Ochtyra | | 13:15, WYK gr.1 Współpraca terytorialna - Katarzyna Szmigiel-Rawska | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | 15:00, PSEM gr.2 Proseminarium licencjackie - Tomasz Wites, Anna Grzegorczyk | | | 15:00, WAR gr.1 Kultura i sztuka w mieście (spacer warszawski) - Igor Piotrowski | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:45, CW gr.1 Ekologiczna urbanistyka - Agnieszka Dudzińska-Jarmolińska | | | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 18:30, KON gr.1 Struktura społeczna miasta i style życia mieszkańców - Łukasz Bukowiecki | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|