Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 9 (2020-03-30 - 2020-04-05)
Szpital Św. Rocha - Polonistyka (1120)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-03-30 - 2020-04-05  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
9:00
9:45, CW gr.2
Historia kultury polskiej do końca XVIII w. - Piotr Morawski
9:45, CW gr.2
Historia filozofii - Paweł Dobrosielski
9:45, CW gr.3
Historia filozofii - Paweł Dobrosielski
9:45, CW gr.4
Historia kultury polskiej XIX w. - Agata Łuksza
9:45, CW gr.3
Społeczne teorie kultury współczesnej - Artur Szarecki
10:00
11:00
11:30, CW gr.1
Antropologia kultury wizualnej - Wojciech Michera
11:30, CW gr.1
Historia kultury antycznej - ćwiczenia - Paweł Majewski
11:30, CW gr.1
Historia kultury polskiej XIX w. - Małgorzata Litwinowicz-Droździel
11:30, KON gr.1
Mały wielki kod. Kulturowa historia owadów - Igor Piotrowski
11:30, CW gr.2
Historia kultury antycznej - ćwiczenia - Paweł Majewski
12:00
13:00
13:15, WAR gr.1
Metody badań terenowych - Zuzanna Grębecka
13:15, CW gr.1
Warsztat metodologiczny - Zuzanna Grębecka
13:15, CW gr.2
Antropologia widowisk - Leszek Kolankiewicz
13:15, SEM-LIC gr.1
Doświadczenie nowoczesności. Wokół problemów kultury XIX i początku XX wieku - Małgorzata Litwinowicz-Droździel
13:15, KON gr.1
Człowiek i zwierzę(ta). Podobieństwo-różnica-współdziałanie - Justyna Schollenberger
14:00
15:0015:00, KON gr.1
Metody badań wizualnych - Jan Borowicz
15:00, SEM-MGR gr.1
Obraz, film, narracja - Wojciech Michera
15:00, KON gr.1
Antropologia seksualności II: Polityka, feminizm, queer - Barbara Dynda
15:00, KON gr.1
Antropologia seksualności II: Polityka, feminizm, queer - Barbara Dynda
16:00
16:45, KON gr.1
Teatr/performans: instytucje - Piotr Morawski
16:45, KON gr.1
Język łaciński dla kulturoznawców - Magdalena Popiołek
16:45, KON gr.1
Antropologia i architektura - Mikołaj Łątkowski, Anna Gańko
17:00
18:00
18:30, SEM-MGR gr.1
Kino autorskie i analiza dzieła filmowego - Seweryn Kuśmierczyk
19:00
20:00