Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 9 (2020-10-19 - 2020-10-25)
Szpital Św. Rocha - Polonistyka (1120)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-10-19 - 2020-10-25  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
9:00
9:45, CW gr.4
Antropologia kultury - Włodzimierz Pessel
9:45, CW gr.3
Historia filozofii - Paweł Dobrosielski
9:45, CW gr.1
Społeczne teorie kultury współczesnej - Roman Chymkowski
9:45, CW gr.4
Historia kultury polskiej XIX w. - Agata Łuksza
10:00
11:00
11:30, CW gr.2
Społeczne teorie kultury współczesnej - Włodzimierz Pessel
11:30, CW gr.1
Historia kultury polskiej XIX w. - Małgorzata Litwinowicz-Droździel
11:30, SEM-MGR gr.1
tytuł - Roman Chymkowski
11:30, KON gr.1
Jak żyć w małym mieszkaniu? - Weronika Parfianowicz
12:00
13:00
13:15, PSEM gr.1
Etnograf w terenie i sieci - Zuzanna Grębecka, Jerzy Stachowicz
13:15, CW gr.4
Warsztat metodologiczny - Ewelina Godlewska-Byliniak
13:15, CW gr.3
Antropologia kultury wizualnej - Magda Szcześniak
13:15, KON gr.1
Wybrane problemy teorii komunikacji - Marek Prejs
13:15, KON gr.1
Historie filmów - Paulina Kwiatkowska
13:15, KON gr.1
Wojna i płeć - Kornelia Sobczak
14:00
15:0015:00, WYK gr.1
Narratologia wizualna - Wojciech Michera
15:00, KON gr.1
Warsztat krajoznawczy/antropologia podróży - Piotr Kubkowski
15:00, KON gr.1
Technologie przyszłości i fantastyka naukowa przed 1939 rokiem - Jerzy Stachowicz
15:00, KON gr.1
Technologie przyszłości i fantastyka naukowa przed 1939 rokiem - Jerzy Stachowicz
15:00, KON gr.1
Zombie: fantazmat popkultury a afrohaitańskie wyobrażenie zbiorowe - Leszek Kolankiewicz
16:00
16:45, CW gr.3
Historia kultury polskiej do końca XVIII w. - Igor Piotrowski
16:45, KON gr.1
Antropologia jazzu - teoria i praktyka muzyczna - Wojciech Michera
16:45, CW gr.2
Historia kultury polskiej XX w. - Seweryn Kuśmierczyk
16:45, KON gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Laboratorium analizy filmu fabularnego - Seweryn Kuśmierczyk
17:00
18:00
18:30, CW gr.3
Media w kulturze współczesnej - Piotr Morawski
18:30, PSEM gr.1
Kino autorskie i analiza dzieła filmowego - Seweryn Kuśmierczyk
19:00
20:00