Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki
Przedmioty obowiązkowe dla III roku informatyki
Semestr zimowy 2019/20

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:30, gr.5
Semantyka i weryfikacja programów - Ćwiczenia (3250), Grzegorz Grudziński
8:30, gr.8
Bezpieczeństwo systemów komputerowych - Laboratorium (3043), Marcin Kościelnicki
8:30, gr.7
Języki i narzędzia programowania III - Ćwiczenia (3041), Maciej Włodarkiewicz
8:30, gr.6
Bezpieczeństwo systemów komputerowych - Laboratorium (5490), Michał Bassa
8:30, gr.2
Języki i narzędzia programowania III - Ćwiczenia (2043), Robert Bogucki, Błażej Osiński, Andrzej Pyskir
8:30, gr.7
Metody numeryczne - Ćwiczenia (3240), Michał Wichrowski
8:30, gr.5
Metody numeryczne - Ćwiczenia (3170), Leszek Marcinkowski
9:00
10:00
10:15, gr.6
Semantyka i weryfikacja programów - Ćwiczenia (3160), Julian Salamanca Tellez
10:15, gr.4
Języki i narzędzia programowania III - Ćwiczenia (3041), Piotr Wasilewski
10:15, gr.4
Bezpieczeństwo systemów komputerowych - Laboratorium (5490), Zbigniew Jurkiewicz
10:15, gr.3
Bezpieczeństwo systemów komputerowych - Laboratorium (5490), Aleksy Schubert
10:15, gr.1
Semantyka i weryfikacja programów - Ćwiczenia (4050), Ewa Madalińska-Bugaj
10:15, gr.3
Semantyka i weryfikacja programów - Ćwiczenia (3140), Lorenzo Clemente
10:15, gr.2
Semantyka i weryfikacja programów - Ćwiczenia (2100), Ewa Madalińska-Bugaj
10:15, gr.1
Języki i narzędzia programowania III - Ćwiczenia (2045), Robert Bogucki, Błażej Osiński, Andrzej Pyskir
10:15, gr.7
Bezpieczeństwo systemów komputerowych - Laboratorium (3043), Marcin Kościelnicki
10:15, gr.4
Semantyka i weryfikacja programów - Ćwiczenia (2270), Michał Skrzypczak
10:15, gr.3
Języki i narzędzia programowania III - Ćwiczenia (2045), Michał Sierakowski
10:15, gr.7
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Metody numeryczne - Laboratorium (2043), Michał Wichrowski
10:15, gr.2
Metody numeryczne - Ćwiczenia (3320), Piotr Krzyżanowski
10:15, gr.4
Metody numeryczne - Ćwiczenia (2070), Piotr Kowalczyk
10:15, gr.6
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Metody numeryczne - Laboratorium (3041), Leszek Marcinkowski
10:15, gr.5
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Metody numeryczne - Laboratorium (3041), Leszek Marcinkowski
11:00
12:00
12:15, gr.1
Semantyka i weryfikacja programów - Wykład (5440), Bartosz Klin
12:15, gr.1
Bezpieczeństwo systemów komputerowych - Wykład (4420), Aleksy Schubert
12:15, gr.2
Bezpieczeństwo systemów komputerowych - Laboratorium (5490), Michał Kutwin
12:15, gr.1
Metody numeryczne - Wykład (5440), Piotr Krzyżanowski
12:15, gr.2
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Metody numeryczne - Laboratorium (2042), Piotr Krzyżanowski
12:15, gr.3
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Metody numeryczne - Laboratorium (2043), Piotr Kowalczyk
12:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Metody numeryczne - Laboratorium (2042), Piotr Krzyżanowski
12:15, gr.4
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Metody numeryczne - Laboratorium (2043), Piotr Kowalczyk
12:15, gr.6
Metody numeryczne - Ćwiczenia (3170), Leszek Marcinkowski
13:00
14:00
14:15, gr.6
Języki i narzędzia programowania III - Ćwiczenia (2045), Marcin Benke
14:15, gr.1
Bezpieczeństwo systemów komputerowych - Laboratorium (5490), Michał Bassa
14:15, gr.5
Bezpieczeństwo systemów komputerowych - Laboratorium (5490), Maciej Zielenkiewicz
14:15, gr.3
Metody numeryczne - Ćwiczenia (2070), Piotr Kowalczyk
14:15, gr.1
Metody numeryczne - Ćwiczenia (4070), Piotr Krzyżanowski
14:15, gr.5
Języki i narzędzia programowania III - Ćwiczenia (3041), Paweł Witkowski
15:00
16:00
16:10, gr.6
/niestandardowa częstotliwość/ Metody numeryczne - Laboratorium (3041), Leszek Marcinkowski
17:0017:00, gr.6
/jednokrotnie/ Metody numeryczne - Laboratorium (3041), Leszek Marcinkowski
18:0018:00, gr.6
/niestandardowa częstotliwość/ Metody numeryczne - Laboratorium (3041), Leszek Marcinkowski
19:00
20:00

Zajęcie prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcie prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2