| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:30, gr.1 Wybrane zagadnienia matematyki dyskretnej - Wykład (5870), Adam Malinowski | 8:30, gr.1 Rozpoznawanie obrazów: sieci neuronowe (wspólnie z 1000-318bVR) - Laboratorium (2045), Piotr Biliński | 8:30, gr.1 Obliczeniowa teoria wyboru społecznego - Ćwiczenia (3320), Tomasz Michalak | 8:30, gr.1 Zaawansowane bazy danych - Laboratorium (2041), Krzysztof Stencel | | 8:30, gr.1 Grafika komputerowa - Wykład (5050), Przemysław Kiciak | 8:30, gr.1 Narzędzia wnioskowania - Wykład (5060), Anh Linh Nguyen, Andrzej Szałas | | 8:30, gr.1 Teoria informacji - Wykład (3180), Tomasz Gogacz | | 8:30, gr.2 Rozpoznawanie obrazów: sieci neuronowe (wspólnie z 1000-318bVR) - Laboratorium (3045), Piotr Biliński | | 8:30, gr.1 Wnioskowanie i obliczenia aproksymacyjne - Wykład (4070), Dominik Ślęzak | 8:30, gr.1 Zarządzanie projektami informatycznymi - Wykład (5060), Robert Dąbrowski | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
10:15, gr.1 Wybrane zagadnienia matematyki dyskretnej - Ćwiczenia (5870), Adam Malinowski | 10:15, gr.1 Rozpoznawanie obrazów: sieci neuronowe (wspólnie z 1000-318bVR) - Wykład (5070), Piotr Biliński | 10:15, gr.1 Obliczeniowa teoria wyboru społecznego - Wykład (3320), Tomasz Michalak | 10:15, gr.1 Zaawansowane bazy danych - Wykład (4050), Krzysztof Stencel | | 10:15, gr.1 Programowalne układy logiczne - Wykład (3150), Marcin Kościelnicki | 10:15, gr.1 Algorytmiczne i statystyczne aspekty sekwencjonowania DNA - Wykład (5820), Norbert Dojer | 10:15, gr.1 Narzędzia wnioskowania - Ćwiczenia (3043), Anh Linh Nguyen, Andrzej Szałas | 10:15, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Grafika komputerowa - Ćwiczenia (2042), Przemysław Kiciak | 10:15, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Grafika komputerowa - Laboratorium (2042), Przemysław Kiciak | | 10:15, gr.2 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Grafika komputerowa - Ćwiczenia (3042), Przemysław Kiciak | 10:15, gr.2 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Grafika komputerowa - Laboratorium (3042), Przemysław Kiciak | 10:15, gr.2 Teoria informacji - Ćwiczenia (3220), Tomasz Gogacz | 10:15, gr.1 Programowanie w asemblerze - Laboratorium (3045), Zbigniew Jurkiewicz | | 10:15, gr.2 Zaawansowane bazy danych - Laboratorium (2041), Krzysztof Ciebiera | 10:15, gr.1 Statystyczna analiza danych 2 (wspólne z 1000-718SAD) - Wykład (2100), Ewa Szczurek | | 10:15, gr.1 Algorytmy tekstowe - Ćwiczenia (5070), Wojciech Rytter | 10:15, gr.1 Wnioskowanie i obliczenia aproksymacyjne - Ćwiczenia (4070), Dominik Ślęzak | 10:15, gr.1 Zarządzanie projektami informatycznymi - Laboratorium (2041), Robert Dąbrowski | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
12:15, gr.2 Obliczeniowa teoria wyboru społecznego - Ćwiczenia (4050), Tomasz Michalak | | 12:15, gr.1 Programowalne układy logiczne - Laboratorium (3045), Marcin Kościelnicki | 12:15, gr.1 Algorytmiczne i statystyczne aspekty sekwencjonowania DNA - Laboratorium (2043), Norbert Dojer, Anna Macioszek | 12:15, gr.1 Wstęp do analizy sieci społecznych - Wykład (5070), Marcin Dziubiński, Tomasz Michalak, Oskar Skibski | | 12:15, gr.1 Systemy wieloagentowe - Wykład (5060), Barbara Dunin-Kęplicz | 12:15, gr.1 Programowanie w asemblerze - Wykład (5050), Zbigniew Jurkiewicz | | | 12:15, gr.1 Grafy rzadkie - Wykład monograficzny (3160), Marcin Pilipczuk, Michał Pilipczuk | 12:15, gr.1 Teoria aukcji - Wykład (4050), Marcin Dziubiński | 12:15, gr.1 Algorytmy tekstowe - Wykład (4420), Wojciech Rytter | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
14:15, gr.1 Programowanie w logice - Wykład (4060), Mirosława Miłkowska | | 14:15, gr.1 Programowanie mikrokontrolerów - Wykład (3043), Marcin Peczarski | 14:15, gr.1 Geometria obliczeniowa - Wykład (5060), Mirosław Kowaluk | 14:15, gr.1 Reprezentacja wiedzy - Wykład (4050), Wojciech Jaworski, Piotr Wasilewski | 14:15, gr.1 Wstęp do analizy sieci społecznych - Ćwiczenia (5070), Marcin Dziubiński, Tomasz Michalak, Oskar Skibski | 14:15, gr.1 Języki, automaty i obliczenia II - Wykład (4060), Wojciech Czerwiński | | 14:15, gr.2 Programowanie w asemblerze - Laboratorium (2045), Zbigniew Jurkiewicz | 14:15, gr.1 Systemy wieloagentowe - Ćwiczenia (5060), Barbara Dunin-Kęplicz | 14:15, gr.1 Wprowadzenie do kognitywistyki - Wykład (3260), Piotr Wasilewski | | 14:15, gr.1 Statystyczna analiza danych 2 (wspólne z 1000-718SAD) - Laboratorium (2042), Ewa Szczurek | | 14:15, gr.2 Algorytmy tekstowe - Ćwiczenia (5060), Jakub Radoszewski | 14:15, gr.1 Grafy rzadkie - Ćwiczenia (3160), Marcin Pilipczuk, Michał Pilipczuk | 14:15, gr.1 Teoria aukcji - Ćwiczenia (4050), Marcin Dziubiński | 14:15, gr.1 Teoria kategorii w podstawach informatyki - Wykład (5050), Andrzej Tarlecki | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
16:15, gr.1 Programowanie w logice - Laboratorium (3043), Mirosława Miłkowska | | 16:15, gr.2 Języki, automaty i obliczenia II - Ćwiczenia (3140), Rafał Stefański | 16:15, gr.1 Geometria obliczeniowa - Ćwiczenia (5060), Mirosław Kowaluk | 16:15, gr.1 Reprezentacja wiedzy - Laboratorium (2044), Wojciech Jaworski, Piotr Wasilewski | 16:15, gr.1 Teoria informacji - Ćwiczenia (3150), Eryk Kopczyński | 16:15, gr.1 Języki, automaty i obliczenia II - Ćwiczenia (4060), Janusz Schmude | 16:15, gr.1 Programowanie mikrokontrolerów - Laboratorium (3043), Marcin Peczarski | | 16:15, gr.2 Programowanie w logice - Laboratorium (3043), Mirosława Miłkowska | 16:15, gr.1 Wprowadzenie do kognitywistyki - Ćwiczenia (3260), Piotr Wasilewski | 16:15, gr.1 Kompresja danych - wprowadzenie - Wykład (4050), Wojciech Plandowski | | | 16:15, gr.2 Kompresja danych - wprowadzenie - Ćwiczenia (4050), Wojciech Plandowski | 16:15, gr.1 Teoria kategorii w podstawach informatyki - Ćwiczenia (5050), Andrzej Tarlecki | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | 18:15, gr.1 Kompresja danych - wprowadzenie - Ćwiczenia (4050), Wojciech Plandowski | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|