Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki
Przedmioty obowiązkowe dla III roku JSIM - wariant 3M+4I
Semestr letni 2019/20

Plan zajęć grupy przedmiotów

Zmień cykl dydaktyczny: Semestr letni 2019/20 - Semestr zimowy 2020/21 - Semestr letni 2020/21

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:30, gr.5
Inżynieria oprogramowania - Laboratorium (3043), Łukasz Kamiński
8:30, gr.4
Sieci komputerowe - Laboratorium (3041), Zbigniew Jurkiewicz
8:30, gr.3
Inżynieria oprogramowania - Laboratorium (3042), Grzegorz Grudziński
8:30, gr.1
Sieci komputerowe - Laboratorium (3044), Agata Janowska
8:30, gr.1
Inżynieria oprogramowania - Laboratorium (2041), Piotr Hofman
8:30, gr.6
Sieci komputerowe - Laboratorium (3045), Aleksy Schubert
8:30, gr.6
Aplikacje WWW - Laboratorium (3044), Piotr Podolski
8:30, gr.3
Języki i narzędzia programowania II - Ćwiczenia (3043), Michał Gruchała
8:30, gr.2
Sieci komputerowe - Laboratorium (2041), Agata Janowska
8:30, gr.1
Inżynieria oprogramowania - Wykład (5440), Krzysztof Stencel
9:00
10:00
10:15, gr.8
Aplikacje WWW - Laboratorium (2044), Barbara Poszewiecka
10:15, gr.8
Sieci komputerowe - Laboratorium (3043), Błażej Mróz
10:15, gr.8
Inżynieria oprogramowania - Laboratorium (3042), Grzegorz Grudziński
10:15, gr.7
Sieci komputerowe - Laboratorium (3044), Zbigniew Jurkiewicz
10:15, gr.6
Inżynieria oprogramowania - Laboratorium (2043), Łukasz Kamiński
10:15, gr.3
Sieci komputerowe - Laboratorium (2045), Michał Kutwin
10:15, gr.1
Sieci komputerowe - Wykład (4420), Agata Janowska
10:15, gr.5
Języki i narzędzia programowania II - Ćwiczenia (3043), Paweł Rubach
10:15, gr.9
Sieci komputerowe - Laboratorium (2043), Marcin Peczarski
10:15, gr.4
Języki i narzędzia programowania II - Ćwiczenia (3041), Grzegorz Grudziński
10:15, gr.4
Aplikacje WWW - Laboratorium (3042), Paweł Kucharczyk
10:15, gr.2
Aplikacje WWW - Laboratorium (2041), Łukasz Sznuk
10:15, gr.2
Inżynieria oprogramowania - Laboratorium (2045), Krzysztof Stencel
11:00
12:00
12:15, gr.5
Sieci komputerowe - Laboratorium (2044), Maciej Zielenkiewicz
12:15, gr.2
Języki i narzędzia programowania II - Ćwiczenia (3042), Paweł Gołąb
12:15, gr.1
Aplikacje WWW - Wykład (5440), Krzysztof Ciebiera
12:15, gr.6
Języki i narzędzia programowania II - Ćwiczenia (2043), Paweł Kucharczyk
12:15, gr.3
Aplikacje WWW - Laboratorium (2044), Tomasz Lizurej
12:15, gr.1
Aplikacje WWW - Laboratorium (3042), Łukasz Sznuk
13:00
14:00
14:15, gr.7
Aplikacje WWW - Laboratorium (5470), Szymon Acedański
14:15, gr.5
Aplikacje WWW - Laboratorium (3045), Paweł Kucharczyk
14:15, gr.4
Inżynieria oprogramowania - Laboratorium (2043), Patrycja Węgrzynowicz
14:15, gr.9
Języki i narzędzia programowania II - Ćwiczenia (2041), Zbigniew Jurkiewicz
14:15, gr.8
Języki i narzędzia programowania II - Ćwiczenia (3042)
14:15, gr.1
Języki i narzędzia programowania II - Ćwiczenia (2043), Witold Rudnicki
14:15, gr.1
Języki i narzędzia programowania II - Ćwiczenia (2042), Witold Rudnicki
15:00
16:00
16:15, gr.7
Języki i narzędzia programowania II - Ćwiczenia (5470), Szymon Acedański
16:15, gr.7
Inżynieria oprogramowania - Laboratorium (5470), Szymon Acedański
17:00
18:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2