Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki
Przedmioty obowiązkowe dla I roku matematyki
Semestr letni 2019/20

Plan zajęć grupy przedmiotów

Zmień cykl dydaktyczny: Semestr letni 2019/20 - Semestr zimowy 2020/21 - Semestr letni 2020/21

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:30, gr.1
Wstęp do informatyki II (potok I) - Wykład (4420), Marek Zawadowski
8:30, gr.1
Wstęp do informatyki II (potok II) - Wykład (3180), Przemysław Kiciak
8:30, gr.1
Geometria z algebrą liniową II* - Wykład (3320), Krzysztof Ziemiański
8:30, gr.1
Geometria z algebrą liniową II (potok I) - Wykład (4420), Arkadiusz Męcel
8:30, gr.1
Geometria z algebrą liniową II* - Ćwiczenia (3160), Maria Donten-Bury
8:30, gr.1
Analiza matematyczna I.2 (potok I) - Wykład (4420), Marek Bodnar
8:30, gr.1
Analiza matematyczna I.2* - Wykład (3230), Paweł Goldstein
9:00
10:00
10:15, gr.4
Wstęp do informatyki II (potok I) - Ćwiczenia (1780), Marcin Szczuka
10:15, gr.4
Wstęp do informatyki II (potok I) - Ćwiczenia (3041), Marcin Szczuka
10:15, gr.2
Wstęp do informatyki II (potok II) - Ćwiczenia (2280), Anh Linh Nguyen
10:15, gr.2
Wstęp do informatyki II (potok II) - Ćwiczenia (3044), Anh Linh Nguyen
10:15, gr.1
Wstęp do informatyki II (potok II) - Ćwiczenia (3043), Przemysław Kiciak
10:15, gr.1
Wstęp do informatyki II (potok II) - Ćwiczenia (3240), Przemysław Kiciak
10:15, gr.1
Wstęp do informatyki II (potok I) - Ćwiczenia (3042), Bartosz Klin
10:15, gr.1
Wstęp do informatyki II (potok I) - Ćwiczenia (3260), Bartosz Klin
10:15, gr.1
Analiza matematyczna I.2 (potok I) - Wykład (4420), Marek Bodnar
10:15, gr.1
Analiza matematyczna I.2* - Wykład (3230), Paweł Goldstein
10:15, gr.1
Geometria z algebrą liniową II (potok I) - Wykład (4420), Arkadiusz Męcel
10:15, gr.1
Geometria z algebrą liniową II* - Wykład (3320), Krzysztof Ziemiański
10:15, gr.2
Analiza matematyczna I.2 (potok I) - Ćwiczenia (3250), Leszek Kołodziejczyk
11:00
12:00
12:15, gr.1
Geometria z algebrą liniową II* - Ćwiczenia (3260), Maria Donten-Bury
12:15, gr.7
Analiza matematyczna I.2 (potok I) - Ćwiczenia (3220), Zofia Grochulska
12:15, gr.1
Analiza matematyczna I.2* - Ćwiczenia (2100), Marcin Kuczma
12:15, gr.2
Analiza matematyczna I.2 (potok I) - Ćwiczenia (3130), Leszek Kołodziejczyk
12:15, gr.2
Analiza matematyczna I.2* - Ćwiczenia (1770), Rafał Meller
12:15, gr.3
Geometria z algebrą liniową II (potok I) - Ćwiczenia (3140), Stanisław Betley
12:15, gr.4
Geometria z algebrą liniową II (potok I) - Ćwiczenia (3120), Elżbieta Pol
12:15, gr.4
Analiza matematyczna I.2 (potok I) - Ćwiczenia (3240), Michał Strzelecki
12:15, gr.5
Analiza matematyczna I.2 (potok I) - Ćwiczenia (3150), Marta Szumańska
12:15, gr.6
Geometria z algebrą liniową II (potok I) - Ćwiczenia (3160), Mikołaj Rotkiewicz
12:15, gr.3
Wstęp do informatyki II (potok I) - Ćwiczenia (2100), Marcin Szczuka
12:15, gr.3
Wstęp do informatyki II (potok I) - Ćwiczenia (3044), Marcin Szczuka
12:15, gr.3
Wstęp do informatyki II (potok II) - Ćwiczenia (1780), Anh Linh Nguyen
12:15, gr.3
Wstęp do informatyki II (potok II) - Ćwiczenia (3042), Anh Linh Nguyen
12:15, gr.2
Wstęp do informatyki II (potok I) - Ćwiczenia (3220), Ewa Madalińska-Bugaj
12:15, gr.2
Wstęp do informatyki II (potok I) - Ćwiczenia (2042), Ewa Madalińska-Bugaj
12:15, gr.8
Analiza matematyczna I.2 (potok I) - Ćwiczenia (3130), Adam Ligęza
12:15, gr.6
Analiza matematyczna I.2 (potok I) - Ćwiczenia (3160), Henryk Żołądek
12:15, gr.5
Geometria z algebrą liniową II (potok I) - Ćwiczenia (3150), Elżbieta Pol
12:15, gr.3
Analiza matematyczna I.2 (potok I) - Ćwiczenia (3140), Michał Strzelecki
12:15, gr.2
Geometria z algebrą liniową II (potok I) - Ćwiczenia (1770), Tadeusz Koźniewski
12:15, gr.1
Analiza matematyczna I.2 (potok I) - Ćwiczenia (2280), Marcin Kuczma
12:15, gr.1
Geometria z algebrą liniową II (potok I) - Ćwiczenia (2100), Jacek Micał
13:00
14:00
14:15, gr.3
Analiza matematyczna I.2 (potok I) - Ćwiczenia (3140), Michał Strzelecki
14:15, gr.2
Geometria z algebrą liniową II (potok I) - Ćwiczenia (1770), Tadeusz Koźniewski
14:15, gr.1
Geometria z algebrą liniową II (potok I) - Ćwiczenia (3240), Jacek Micał
14:15, gr.5
Geometria z algebrą liniową II (potok I) - Ćwiczenia (3150), Elżbieta Pol
14:15, gr.1
Analiza matematyczna I.2 (potok I) - Ćwiczenia (3120), Marcin Kuczma
14:15, gr.6
Analiza matematyczna I.2 (potok I) - Ćwiczenia (3160), Henryk Żołądek
14:15, gr.8
Analiza matematyczna I.2 (potok I) - Ćwiczenia (3230), Adam Ligęza
14:15, gr.7
Analiza matematyczna I.2 (potok I) - Ćwiczenia (3220), Zofia Grochulska
14:15, gr.6
Geometria z algebrą liniową II (potok I) - Ćwiczenia (3160), Mikołaj Rotkiewicz
14:15, gr.5
Analiza matematyczna I.2 (potok I) - Ćwiczenia (3150), Marta Szumańska
14:15, gr.4
Geometria z algebrą liniową II (potok I) - Ćwiczenia (3120), Elżbieta Pol
14:15, gr.4
Analiza matematyczna I.2 (potok I) - Ćwiczenia (3260), Michał Strzelecki
14:15, gr.3
Geometria z algebrą liniową II (potok I) - Ćwiczenia (3140), Stanisław Betley
14:15, gr.2
Analiza matematyczna I.2* - Ćwiczenia (1770), Rafał Meller
14:15, gr.1
Analiza matematyczna I.2* - Ćwiczenia (2100), Marcin Kuczma
15:00
16:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2