| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | | |
|
|
| | 8:15, gr.9 Fizyka I (mechanika) - Ćwiczenia (2.08), Andrzej Majhofer | 8:15, gr.6 Fizyka I (mechanika) - Ćwiczenia (1.37), Roman Nowak | | | | | 8:15, gr.10 Matematyka I - Ćwiczenia (2.08), Marta Wacławczyk | 8:15, gr.5 Matematyka I - Ćwiczenia (2.21), Krzysztof Rolbiecki | | | | 8:15, gr.9 Fizyka I (mechanika) - Ćwiczenia (2.25), Andrzej Majhofer | 8:15, gr.8 Matematyka I - Ćwiczenia (2.03), Damian Zdulski | 8:15, gr.3 Analiza I - Ćwiczenia (1.02), Marcin Napiórkowski | 8:15, gr.2 Analiza I - Ćwiczenia (1.38), Karol Trzeszczkowski | |
|
|
| | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | | |
|
|
9:00 | | | | | | | | | | |
|
|
| 9:15, gr.1 Matematyka I - Wykład (0.06), Jerzy Wojtkiewicz | 9:15, gr.1 Analiza I - Wykład (1.01), Paweł Kasprzak | | 9:15, gr.5 Matematyka I - Ćwiczenia (s.B0.17), Krzysztof Rolbiecki | 9:15, gr.1 Algebra z geometrią I - Wykład (1.01), Maciej Nieszporski | | | 9:15, gr.7 Fizyka I (mechanika) - Ćwiczenia (s.B0.17), Michał Iglicki | 9:15, gr.2 Technologie informacyjne i komunikacyjne - Ćwiczenia (1.30komp.), Katarzyna Grzelak | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
10:00 | | | | | | | | | | | |
|
|
10:15, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Podstawy ochrony własności intelektualnej - Wykład (0.03), Piotr Nieżurawski | | | 10:15, gr.9 Matematyka I - Ćwiczenia (2.08), Andrzej Okołów | 10:15, gr.6 Matematyka I - Ćwiczenia (1.37), Daniel Wysocki | | | | 10:15, gr.3 Algebra z geometrią I - Ćwiczenia (1.03), Katarzyna Grabowska | 10:15, gr.2 Algebra z geometrią I - Ćwiczenia (2.07), Anna Socha | 10:15, gr.1 Algebra z geometrią I - Ćwiczenia (1.02), Maciej Nieszporski | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
11:00 | | | | | | | | |
|
|
| 11:15, gr.3 Analiza I - Ćwiczenia (s.B0.17), Marcin Napiórkowski | 11:15, gr.2 Fizyka I (mechanika) - Ćwiczenia (2.24), Jerzy Łusakowski | 11:15, gr.1 Matematyka I - Ćwiczenia wykładowe (0.06), Jerzy Wojtkiewicz | 11:15, gr.1 Analiza I - Ćwiczenia (2.06), Janusz Rosiek | | | | | | 11:15, gr.8 Technologie informacyjne i komunikacyjne - Ćwiczenia (1.30komp.), Magdalena Posiadała-Zezula | 11:15, gr.1 Analiza I - Wykład (1.01), Paweł Kasprzak | | 11:15, gr.7 Matematyka I - Ćwiczenia (2.06), Wojciech Kamiński | 11:15, gr.2 Fizyka I (mechanika) - Ćwiczenia (2.21), Jerzy Łusakowski | | | 11:15, gr.1 Matematyka I - Wykład (0.03a), Jerzy Wojtkiewicz | |
|
|
| | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | | |
|
|
12:00 | | | | | | | | | | | | | | | |
|
|
| 12:15, gr.10 Matematyka I - Ćwiczenia (2.23), Marta Wacławczyk | 12:15, gr.9 Matematyka I - Ćwiczenia (2.08), Andrzej Okołów | 12:15, gr.8 Fizyka I (mechanika) - Ćwiczenia (2.25), Andrzej Majhofer | 12:15, gr.7 Matematyka I - Ćwiczenia (2.21), Wojciech Kamiński | 12:15, gr.6 Fizyka I (mechanika) - Ćwiczenia (2.07), Roman Nowak | | | | 12:15, gr.1 Technologie informacyjne i komunikacyjne - Ćwiczenia (1.30komp.), Krzysztof Piasecki | | 12:15, gr.4 Algebra z geometrią I - Ćwiczenia (2.07), Marcin Kościelecki | 12:15, gr.1 Fizyka I (mechanika) - Ćwiczenia (1.03), Michał Baj | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
13:00 | | | | | | | | | | | |
|
|
13:15, gr.1 Fizyka I (mechanika) - Wykład (0.03), Jerzy Łusakowski, Michał Stepaniuk, Paweł Trautman | | 13:15, gr.1 Fizyka I (mechanika) - Ćwiczenia (s.B0.14), Michał Baj | | | | 13:15, gr.8 Matematyka I - Ćwiczenia (1.37), Damian Zdulski | 13:15, gr.6 Technologie informacyjne i komunikacyjne - Ćwiczenia (1.30komp.), Magdalena Posiadała-Zezula | 13:15, gr.4 Analiza I - Ćwiczenia (2.25), Janusz Rosiek | 13:15, gr.2 Analiza I - Ćwiczenia (s.B0.21), Karol Trzeszczkowski | | | | 13:15, gr.1 Matematyka I - Ćwiczenia wykładowe (0.03a), Jerzy Wojtkiewicz | | |
|
|
| | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | |
|
|
14:00 | | | | | | | | | |
|
|
| 14:15, gr.4 Analiza I - Ćwiczenia (2.25), Janusz Rosiek | | | | | | | 14:15, gr.9 Technologie informacyjne i komunikacyjne - Ćwiczenia (1.27komp.), Jan Suffczyński | 14:15, gr.8 Fizyka I (mechanika) - Ćwiczenia (1.01), Andrzej Majhofer | 14:15, gr.7 Fizyka I (mechanika) - Ćwiczenia (2.24), Michał Iglicki | 14:15, gr.6 Matematyka I - Ćwiczenia (1.03), Daniel Wysocki | 14:15, gr.1 Analiza I - Ćwiczenia (2.21), Janusz Rosiek | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
15:00 | | | | | | | | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | | | | | | | |
|
|
16:00 | | | | | | | | | |
|
|
16:15, gr.1 Fizyka I (mechanika) - Ćwiczenia wykładowe (0.06), Krzysztof Turzyński | | | | 16:15, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Technologie informacyjne i komunikacyjne - Wykład (1.01), Jan Suffczyński | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|