Plan zajęć grupy przedmiotów
- Jednostka:
- Wydział Chemii
- Grupa przedmiotów:
- Przedmioty minimum programowego - zamienniki dla studentów 1-go semestru (S1-CH, S1-PRK-CHAI)
- Cykl dydaktyczny:
- Semestr zimowy 2018/19
Ustawienia planu
Poniedziałek
CW, gr. 4 (38, bud. 3212)
8:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 8:15 - 9:45
Sala 38, budynek nr 3212
CW, gr. 3 (338, bud. 3212)
8:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 8:15 - 9:45
Sala 338, budynek nr 3212
CW, gr. 6 (107, bud. 3101)
10:00
Ćwiczenia, grupa 6
każdy poniedziałek, 10:00 - 11:30
Sala 107, budynek nr 3101
WYK, gr. 1 (Aula, bud. 3212)
11:45
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 11:45 - 13:15
Sala Aula, budynek nr 3212
CW, gr. 5 (520, bud. 3212)
13:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:00
Sala 520, budynek nr 3212
CW, gr. 2 (107, bud. 3101)
13:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:00
Sala 107, budynek nr 3101
CW, gr. 1 (104R, bud. 3101)
13:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:00
Sala 104R, budynek nr 3101
CW, gr. 4 (107, bud. 3101)
15:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 15:15 - 16:45
Sala 107, budynek nr 3101
CW, gr. 3 (104R, bud. 3101)
15:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 15:15 - 16:45
Sala 104R, budynek nr 3101
CW, gr. 1 (38, bud. 3212)
15:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 15:15 - 16:45
Sala 38, budynek nr 3212
CW, gr. 13 (104R, bud. 3101)
17:00
Ćwiczenia, grupa 13
każdy poniedziałek, 17:00 - 18:30
Sala 104R, budynek nr 3101
Wtorek
CW, gr. 4 (3 KTCH, bud. 3212)
8:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 8:15 - 9:45
Sala 3 KTCH, budynek nr 3212
CW, gr. 1 (38, bud. 3212)
8:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 8:15 - 9:45
Sala 38, budynek nr 3212
CW, gr. 12 (104R, bud. 3101)
10:00
Ćwiczenia, grupa 12
każdy wtorek, 10:00 - 11:30
Sala 104R, budynek nr 3101
CW, gr. 5 (107, bud. 3101)
10:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 10:00 - 11:30
Sala 107, budynek nr 3101
CW, gr. 5 (38, bud. 3212)
10:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 10:00 - 11:30
Sala 38, budynek nr 3212
CW, gr. 3 (338, bud. 3212)
10:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 10:00 - 11:30
Sala 338, budynek nr 3212
CW, gr. 8 (107, bud. 3101)
11:45
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 11:45 - 13:15
Sala 107, budynek nr 3101
CW, gr. 7 (104R, bud. 3101)
11:45
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 11:45 - 13:15
Sala 104R, budynek nr 3101
CW, gr. 11 (107, bud. 3101)
13:30
Ćwiczenia, grupa 11
każdy wtorek, 13:30 - 15:00
Sala 107, budynek nr 3101
CW, gr. 10 (104R, bud. 3101)
13:30
Ćwiczenia, grupa 10
każdy wtorek, 13:30 - 15:00
Sala 104R, budynek nr 3101
WYK, gr. 1 (3 KTCH, bud. 3212)
14:30
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 14:30 - 16:00
Sala 3 KTCH, budynek nr 3212
CW, gr. 9 (104R, bud. 3101)
15:15
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 15:15 - 16:45
Sala 104R, budynek nr 3101
CW, gr. 14 (3 KTCH, bud. 3212)
16:00
Ćwiczenia, grupa 14
każdy wtorek, 16:00 - 17:00
Sala 3 KTCH, budynek nr 3212
WYK, gr. 1 (Aula, bud. 3212)
17:00
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 17:00 - 18:30
Sala Aula, budynek nr 3212
Środa
WYK, gr. 1 (104R, bud. 3101)
13:30
Wykład, grupa 1
każda środa, 13:30 - 15:00
Sala 104R, budynek nr 3101
WYK, gr. 1 (0.03, bud. 3113)
16:00
Wykład, grupa 1
każda środa, 16:00 - 17:30
Sala 0.03, budynek nr 3113
Czwartek
WYK, gr. 1 (141, bud. 3212)
10:00
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 10:00 - 11:30
Sala 141, budynek nr 3212
WYK, gr. 1 (520, bud. 3212)
10:15
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 10:15 - 11:00
Sala 520, budynek nr 3212
CW, gr. 14 (520, bud. 3212)
11:00
Ćwiczenia, grupa 14
każdy czwartek, 11:00 - 13:15
Sala 520, budynek nr 3212
PSEM, gr. 4 (214R, bud. 3101)
11:45
Proseminarium, grupa 4
każdy czwartek, 11:45 - 13:15
Sala 214R, budynek nr 3101
PSEM, gr. 3 (104R, bud. 3101)
11:45
Proseminarium, grupa 3
każdy czwartek, 11:45 - 13:15
Sala 104R, budynek nr 3101
PSEM, gr. 2 (214R, bud. 3101)
13:30
Proseminarium, grupa 2
każdy czwartek, 13:30 - 15:00
Sala 214R, budynek nr 3101
PSEM, gr. 1 (104R, bud. 3101)
13:30
Proseminarium, grupa 1
każdy czwartek, 13:30 - 15:00
Sala 104R, budynek nr 3101
PSEM, gr. 1 (29, bud. 3212)
13:45
Proseminarium, grupa 1
każdy czwartek, 13:45 - 16:15
Sala 29, budynek nr 3212
Piątek
CW, gr. 3 (3 KTCH, bud. 3212)
8:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 8:15 - 9:45
Sala 3 KTCH, budynek nr 3212
CW, gr. 1 (38, bud. 3212)
8:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 8:15 - 9:45
Sala 38, budynek nr 3212
CW, gr. 5 (38, bud. 3212)
10:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 10:00 - 11:30
Sala 38, budynek nr 3212
PSEM, gr. 5 (104R, bud. 3101)
10:00
Proseminarium, grupa 5
każdy piątek, 10:00 - 11:30
Sala 104R, budynek nr 3101
CW, gr. 4 (3 KTCH, bud. 3212)
10:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy piątek, 10:00 - 11:30
Sala 3 KTCH, budynek nr 3212
PSEM, gr. 6 (104R, bud. 3101)
11:45
Proseminarium, grupa 6
każdy piątek, 11:45 - 13:15
Sala 104R, budynek nr 3101
CW, gr. 1 (338, bud. 3212)
11:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 11:45 - 13:15
Sala 338, budynek nr 3212
WYK, gr. 1 (104R, bud. 3101)
13:30
Wykład, grupa 1
każdy piątek, 13:30 - 14:15
Sala 104R, budynek nr 3101
CW, gr. 1 (104R, bud. 3101)
14:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 14:30 - 16:00
Sala 104R, budynek nr 3101
WYK, gr. 1 (Aula, bud. 3212)
17:00
Wykład, grupa 1
każdy piątek, 17:00 - 18:30
Sala Aula, budynek nr 3212
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: