Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Geografii i Studiów Regionalnych
Przedmioty obowiązkowe, dzienne studia I stopnia (kierunek Geografia) - sem. 2
Semestr letni 2020/21

Plan zajęć grupy przedmiotów

Zmień cykl dydaktyczny: Semestr zimowy 2020/21 - Semestr letni 2020/21 - Semestr zimowy 2021/22

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
Wyświetlaj na planie: (domyślne ustawienia zmień w Preferencjach)Format:Schemat kolorów:















PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00-9:30, KON gr.1
Technologie komunikacyjne i informacyjne (budynek nieznany) - Magdalena Skorupska
8:00-9:30, WYK gr.1
Biogeografia (bud.1216) - Jan Matuszkiewicz
8:00-9:30, WYK gr.1
Hydrologia i oceanografia (budynek nieznany) - Urszula Somorowska
8:00-9:30, CW gr.1
Hydrologia i oceanografia (budynek nieznany) - Maksym Łaszewski
9:00
9:45-11:15, WYK gr.1
Podstawy ekonomii (budynek nieznany) - Marek Bednarski
9:45-11:15, CW gr.5
Gleboznawstwo i geografia gleb (budynek nieznany) - Agnieszka Sosnowska
9:45-11:15, CW gr.2
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Biogeografia (budynek nieznany) - Tomasz Grabowski
9:45-11:15, CW gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Biogeografia (budynek nieznany) - Tomasz Grabowski
9:45-11:15, CW gr.5
Hydrologia i oceanografia (budynek nieznany) - Urszula Somorowska
9:45-11:15, CW gr.3
Geomorfologia (budynek nieznany) - Irena Tsermegas
9:45-11:15, WYK gr.1
Geomorfologia (budynek nieznany) - Ewa Smolska
10:00
11:00
11:30-13:00, CW gr.2
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Geografia polityczna (budynek nieznany) - Magdalena Skorupska
11:30-13:00, CW gr.1
Gleboznawstwo i geografia gleb (budynek nieznany) - Iwona Szumacher
11:30-13:00, CW gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Geografia polityczna (budynek nieznany) - Magdalena Skorupska
11:30-13:00, CW gr.6
Gleboznawstwo i geografia gleb (budynek nieznany) - Agnieszka Sosnowska
11:30-13:00, CW gr.4
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Biogeografia (budynek nieznany) - Maria Zachwatowicz
11:30-13:00, CW gr.3
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Biogeografia (budynek nieznany) - Tomasz Grabowski
11:30-13:00, CW gr.4
Geomorfologia (budynek nieznany) - Irena Tsermegas
11:30-13:00, CW gr.4
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Geografia ekonomiczna (budynek nieznany) - Katarzyna Duda-Gromada
11:30-13:00, CW gr.3
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Geografia ekonomiczna (budynek nieznany) - Katarzyna Duda-Gromada
11:30-13:00, WYK gr.1
Geografia ekonomiczna (budynek nieznany) - Małgorzata Durydiwka
12:00
13:00
13:15-14:45, CW gr.2
Gleboznawstwo i geografia gleb (budynek nieznany) - Iwona Szumacher
13:15-14:45, CW gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Geografia ekonomiczna (budynek nieznany) - Katarzyna Duda-Gromada
13:15-14:45, CW gr.7
Gleboznawstwo i geografia gleb (budynek nieznany) - Agnieszka Sosnowska
13:15-14:45, CW gr.5
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Biogeografia (budynek nieznany) - Tomasz Grabowski
13:15-14:45, CW gr.1
Geomorfologia (budynek nieznany) - Dorota Giriat
13:15-14:45, WYK gr.1
Gleboznawstwo i geografia gleb (budynek nieznany) - Andrzej Harasimiuk
13:15-14:45, CW gr.5
Geomorfologia (budynek nieznany) - Irena Tsermegas
13:15-14:45, CW gr.2
Hydrologia i oceanografia (budynek nieznany) - Maksym Łaszewski
14:00
15:0015:00-16:30, CW gr.2
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Geografia ekonomiczna (budynek nieznany) - Katarzyna Duda-Gromada
15:00-16:30, CW gr.3
Hydrologia i oceanografia (budynek nieznany) - Maksym Łaszewski
15:00-16:30, CW gr.2
Geomorfologia (budynek nieznany) - Dorota Giriat
15:00-16:30, CW gr.5
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Geografia ekonomiczna (budynek nieznany) - Katarzyna Duda-Gromada
15:00-16:30, CW gr.3
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Geografia polityczna (budynek nieznany) - Krzysztof Górny
15:00-16:30, CW gr.4
Hydrologia i oceanografia (budynek nieznany) - Maksym Łaszewski
16:00
16:45-18:15, CW gr.4
Gleboznawstwo i geografia gleb (budynek nieznany) - Iwona Szumacher
16:45-18:15, WYK gr.1
Geografia polityczna (budynek nieznany) - Marcin Solarz
16:45-18:15, CW gr.5
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Geografia polityczna (budynek nieznany) - Krzysztof Górny
16:45-18:15, CW gr.4
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Geografia polityczna (budynek nieznany) - Krzysztof Górny
17:00
18:00

Zajęcie prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcie prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Pałac Czetwertyńskich