Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Geografii i Studiów Regionalnych
Przedmioty obowiązkowe, dzienne studia I stopnia (kierunek Geografia) - sem. 3
Semestr zimowy 2019/20

Plan zajęć grupy przedmiotów

Zmień cykl dydaktyczny: Semestr zimowy 2018/19 - Semestr letni 2018/19 - Semestr zimowy 2019/20 - Semestr letni 2019/20

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
Wyświetlaj na planie: (domyślne ustawienia zmień w Preferencjach)Format:Schemat kolorów:















PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00-9:30, CW gr.3
Podstawy geoinformatyki II (20B-prac.komp.) - Wojciech Pokojski
8:00-9:30, WYK gr.1
Teledetekcja środowiska (102) - Bogdan Zagajewski
8:00-9:30, CW gr.1
Zastosowania matematyki i statystyki w geografii (108) - Magdalena Fuhrmann, Jarosław Suchożebrski, Irena Tsermegas
8:00-9:30, WYK gr.1
Współczesne procesy urbanizacji (102) - Sylwia Dudek-Mańkowska
9:00
9:45-11:15, KON gr.1
Geografia rozwoju (102) - Mirosława Czerny
9:45-11:15, WYK gr.1
Geoekologia (102) - Wojciech Lewandowski
9:45-11:15, CW gr.7
Teledetekcja środowiska (13-prac.komp.) - Bogdan Zagajewski
9:45-11:15, CW gr.4
Podstawy geoinformatyki II (20B-prac.komp.) - Mariusz Porczek
9:45-11:15, CW gr.5
Geoekologia (221) - Wojciech Lewandowski
9:45-11:15, CW gr.2
Zastosowania matematyki i statystyki w geografii (108) - Magdalena Fuhrmann, Jarosław Suchożebrski, Irena Tsermegas
9:45-11:15, CW gr.3
Biogeografia (301) - Tomasz Grabowski
9:45-11:15, CW gr.3
Współczesne procesy urbanizacji (115) - Sylwia Dudek-Mańkowska
9:45-11:15, CW gr.3
Zastosowania matematyki i statystyki w geografii (108) - Magdalena Fuhrmann, Jarosław Suchożebrski, Irena Tsermegas
10:00
11:00
11:30-13:00, CW gr.1
Podstawy geoinformatyki II (20B-prac.komp.) - Wojciech Pokojski
11:30-13:00, CW gr.1
Teledetekcja środowiska (13-prac.komp.) - Bogdan Zagajewski
11:30-13:00, CW gr.1
Geoekologia (221) - Wojciech Lewandowski
11:30-13:00, CW gr.8
Teledetekcja środowiska (13-prac.komp.) - Bogdan Zagajewski
11:30-13:00, CW gr.5
Podstawy geoinformatyki II (20B-prac.komp.) - Mariusz Porczek
11:30-13:00, CW gr.5
Współczesne procesy urbanizacji (115) - Mirosław Grochowski
11:30-13:00, CW gr.4
Zastosowania matematyki i statystyki w geografii (108) - Magdalena Fuhrmann, Jarosław Suchożebrski, Irena Tsermegas
11:30-13:00, CW gr.4
Współczesne procesy urbanizacji (115) - Sylwia Dudek-Mańkowska
11:30-13:00, CW gr.4
Biogeografia (301) - Tomasz Grabowski
12:00
13:00
13:15-14:45, CW gr.2
Teledetekcja środowiska (13-prac.komp.) - Anita Sabat-Tomala
13:15-14:45, CW gr.2
Podstawy geoinformatyki II (20B-prac.komp.) - Wojciech Pokojski
13:15-14:45, CW gr.5
Teledetekcja środowiska (13-prac.komp.) - Anita Sabat-Tomala
13:15-14:45, CW gr.2
Geoekologia (221) - Wojciech Lewandowski
13:15-14:45, CW gr.6
Podstawy geoinformatyki II (20B-prac.komp.) - Mariusz Porczek
13:15-14:45, CW gr.3
Rozwój regionalny i polityka regionalna (108) - Dorota Rucińska
13:15-14:45, CW gr.5
Biogeografia (301) - Tomasz Grabowski
13:15-14:45, CW gr.5
Zastosowania matematyki i statystyki w geografii (108) - Magdalena Fuhrmann, Jarosław Suchożebrski, Irena Tsermegas
14:00
15:0015:00-16:30, CW gr.1
Biogeografia (126) - Agnieszka Sosnowska
15:00-16:30, CW gr.6
Teledetekcja środowiska (13-prac.komp.) - Anita Sabat-Tomala
15:00-16:30, CW gr.4
Rozwój regionalny i polityka regionalna (107) - Dorota Rucińska
15:00-16:30, CW gr.3
Geoekologia (221) - Tomasz Grabowski
15:00-16:30, WYK gr.1
Biogeografia (102) - Jan Matuszkiewicz
15:00-16:30, WYK gr.1
Zastosowania matematyki i statystyki w geografii (102) - Irena Tsermegas
15:00-16:30, CW gr.1
Współczesne procesy urbanizacji (115) - Tomasz Zegar
15:00-16:30, WYK gr.1
Rozwój regionalny i polityka regionalna (102) - Katarzyna Podhorodecka
16:00
16:45-18:15, CW gr.4
Teledetekcja środowiska (13-prac.komp.) - Anita Sabat-Tomala
16:45-18:15, CW gr.2
Rozwój regionalny i polityka regionalna (107) - Dorota Rucińska
16:45-18:15, CW gr.5
Rozwój regionalny i polityka regionalna (107) - Dorota Rucińska
16:45-18:15, CW gr.4
Geoekologia (221) - Tomasz Grabowski
16:45-18:15, CW gr.2
Współczesne procesy urbanizacji (115) - Tomasz Zegar
17:00
18:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Pałac Czetwertyńskich