Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Geografii i Studiów Regionalnych
Przedmioty bloku pedagogicznego Wydziału Geografii
Semestr zimowy 2019/20

Plan zajęć grupy przedmiotów

Zmień cykl dydaktyczny: Semestr zimowy 2019/20 - Semestr letni 2019/20 - Semestr zimowy 2020/21 - Semestr letni 2020/21

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
Wyświetlaj na planie: (domyślne ustawienia zmień w Preferencjach)Format:Schemat kolorów:















PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
9:00
9:45-11:15, CW gr.1
Dydaktyka przyrody i geografii II (126 bud.1216) - Alina Awramiuk-Godun
10:00
11:00
11:30-13:00, CW gr.2
Dydaktyka przyrody i geografii II (126 bud.1216) - Alina Awramiuk-Godun
12:00
13:00
14:00
15:0015:00-16:30, WAR gr.8
Emisja głosu i technika mowy (01.079 bud.1239) - Dorota Całek
15:00-16:30, WAR gr.1
Emisja głosu i technika mowy (1, kl.C-C7 bud.1221) - Agata Piotrowska-Mastalerz
15:00-16:30, WAR gr.14
Emisja głosu i technika mowy (01.082 bud.1239) - Agata Piotrowska-Mastalerz
15:00-16:30, WAR gr.11
Emisja głosu i technika mowy (01.079 bud.1239) - Joanna Wyszyńska
15:00-16:30, CW gr.1
Pedagogika II etapu edukacyjnego (s.kolumnowa-310 bud.1238) - Katarzyna Buczek
15:00-16:30, WAR gr.4
Emisja głosu i technika mowy (17 bud.1108) - Beata Ciecierska-Zajdel
16:00
16:45-18:15, WAR gr.6
Emisja głosu i technika mowy (01.076 bud.1239) - Dorota Kurek
16:45-18:15, WAR gr.9
Emisja głosu i technika mowy (01.079 bud.1239) - Dorota Całek
16:45-18:15, WAR gr.10
Emisja głosu i technika mowy (01.082 bud.1239) - Agata Piotrowska-Mastalerz
16:45-18:15, WAR gr.15
Emisja głosu i technika mowy (01.082 bud.1239) - Agata Piotrowska-Mastalerz
16:45-18:15, WAR gr.12
Emisja głosu i technika mowy (01.079 bud.1239) - Joanna Wyszyńska
16:45-18:15, CW gr.2
Pedagogika II etapu edukacyjnego (s.kolumnowa-310 bud.1238) - Katarzyna Buczek
16:45-18:15, WAR gr.2
Emisja głosu i technika mowy (109 bud.1226) - Beata Ciecierska-Zajdel
17:00
18:00
18:30-20:00, WAR gr.7
Emisja głosu i technika mowy (01.076 bud.1239) - Dorota Kurek
18:30-20:00, WAR gr.13
Emisja głosu i technika mowy (01.079 bud.1239) - Joanna Wyszyńska
19:00
20:00