Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki
Przedmioty monograficzne dla III - V roku informatyki
(2020-02-17 - 2020-06-10)

To jest plan przecięty w wybranym przedziale dat! Oznacza to, że mogą się na nim znaleźć zarówno przedmioty semestralne jak i roczne i trymestralne: wyświetlane są tylko te przedmioty, które prowadzone są w cyklach dydaktycznych okalających dany przedział dat.
Wybrany podział planu:     
wcześniejPoniższy plan jest aktualny w dniach: 2020-02-17 - 2020-06-10późniejpokaż przedziały
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:30, gr.1
Wykład (4050), Andrzej Szałas
8:30, gr.1
Wykład (4070), Tomasz Michalak
8:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (3130), Piotr Zawiła-Niedźwiecki
8:30, gr.2
Laboratorium (2045), Bartosz Wilczyński
8:30, gr.1
Wykład (4050), Marcin Benke, Daria Walukiewicz-Chrząszcz
8:30, gr.1
Wykład (3180), Maciej Zackiewicz
8:30, gr.6
Laboratorium (3041), Piotr Radziński
8:30, gr.5
Laboratorium (3043), Anna Macioszek
8:30, gr.1
Wykład (4050), Dominik Ślęzak
8:30, gr.2
Laboratorium (2045), Andrzej Janusz
8:30, gr.1
Ćwiczenia (3240), Piotr Hofman
8:30, gr.2
Laboratorium (2043), Piotr Tempczyk
9:00
10:00
10:15, gr.3
Ćwiczenia (2070), Krzysztof Fleszar
10:15, gr.1
Ćwiczenia (3230), Łukasz Kowalik
10:15, gr.2
Laboratorium (2045), Michał Ciach
10:15, gr.1
Wykład (4060), Wojciech Jaworski
10:15, gr.1
Ćwiczenia (4070), Tomasz Michalak
10:15, gr.1
Ćwiczenia (4050), Andrzej Szałas
10:15, gr.1
Laboratorium (2041), Aleksy Schubert
10:15, gr.1
Ćwiczenia (3180)
10:15, gr.1
Laboratorium (2041), Marcin Benke, Daria Walukiewicz-Chrząszcz
10:15, gr.1
Wykład (4070), Bartosz Wilczyński
10:15, gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (3140), Paweł Górecki
10:15, gr.9
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (2270), Dorota Celińska-Kopczyńska
10:15, gr.1
Wykład (5440), Piotr Biliński, Robert Bogucki, Marek Cygan, Marcin Mucha
10:15, gr.4
Ćwiczenia (3250), Marcin Szczuka
10:15, gr.2
Ćwiczenia (3230), Ewa Madalińska-Bugaj
10:15, gr.1
Laboratorium (3044), Marcin Możejko
10:15, gr.1
Wykład (5440), Ewa Szczurek
10:15, gr.6
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (3160), Magda Grynkiewicz
10:15, gr.1
Wykład (3180), Dominik Ślęzak
10:15, gr.1
Wykład (3320), Hung Son Nguyen
10:15, gr.1
Wykład (5050), Wiesław Bartkowski, Emilia Bojańczyk
10:15, gr.1
Ćwiczenia (4050), Andrzej Janusz
10:15, gr.2
Ćwiczenia (5870), Anna Zych-Pawlewicz
10:15, gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (2280), Anna Macioszek
11:00
12:00
12:15, gr.3
Ćwiczenia (3240), Anh Linh Nguyen
12:15, gr.1
Wykład (5440), Łukasz Kowalik, Marcin Pilipczuk
12:15, gr.3
Laboratorium (2045), Michał Ciach
12:15, gr.1
Laboratorium (3044), Wojciech Jaworski
12:15, gr.1
Wykład (4060), Andrzej Blikle
12:15, gr.2
Ćwiczenia (4050), Andrzej Szałas
12:15, gr.1
Wykład (2280), Aleksy Schubert
12:15, gr.1
Laboratorium (2043), Bartosz Wilczyński
12:15, gr.1
Wykład (4050), Oskar Skibski
12:15, gr.1
Laboratorium (2042), Hung Son Nguyen
12:15, gr.9
Laboratorium (3045), Dorota Celińska-Kopczyńska
12:15, gr.1
Wykład (5060), Agnieszka Brzozowska, Beata Glinka, Paweł Kłobukowski
12:15, gr.3
Laboratorium (2044), Piotr Biliński
12:15, gr.4
Laboratorium (2043), Krzysztof Ciebiera
12:15, gr.4
Laboratorium (3043), Grzegorz Głowienko
12:15, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (2270), Magda Grynkiewicz
12:15, gr.1
Laboratorium (2043), Piotr Radziński
12:15, gr.1
Laboratorium (2045), Andrzej Janusz
12:15, gr.4
Laboratorium (2041), Hung Son Nguyen
12:15, gr.1
Wykład (5050), Marcin Dziubiński
12:15, gr.1
Laboratorium (3043), Wiesław Bartkowski, Emilia Bojańczyk
12:15, gr.1
Wykład (5060), Paweł Górecki
12:15, gr.1
Wykład (4070), Paweł Urzyczyn
13:00
14:00
14:15, gr.1
Wykład (2045), Piotr Biliński
14:15, gr.1
Wykład (4060), Tomasz Michalak
14:15, gr.1
Wykład (2043), Michał Sierakowski
14:15, gr.1
Wykład (3250), Piotr Chrząstowski-Wachtel
14:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (5050), Cezary Kaliszyk
14:15, gr.1
Wykład (4060), Tomasz Michalak
14:15, gr.1
Wykład (5050), Mirosław Kowaluk
14:15, gr.1
Wykład (3130), Mikołaj Bojańczyk
14:15, gr.1
Ćwiczenia (4050), Oskar Skibski
14:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (5060), Cezary Kaliszyk
14:15, gr.1
Wykład (3180), Janina Mincer-Daszkiewicz
14:15, gr.1
Ćwiczenia (1770), Agnieszka Brzozowska, Beata Glinka, Paweł Kłobukowski
14:15, gr.1
Wykład (5060), Mirosława Miłkowska
14:15, gr.1
Wykład (4070), Barbara Dunin-Kęplicz
14:15, gr.1
Wykład (2100), Stefan Dziembowski
14:15, gr.1
Wykład (3180), Hung Son Nguyen
14:15, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (1780), Piotr Radziński
14:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (4060), Marek Klonowski
14:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (4060), Cezary Kaliszyk
14:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (5060), Cezary Kaliszyk
14:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (5060), Marek Klonowski
14:15, gr.1
Laboratorium (3041), Paweł Górecki
14:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (4060), Cezary Kaliszyk
14:15, gr.2
Ćwiczenia (5870), Daria Walukiewicz-Chrząszcz
14:15, gr.1
Ćwiczenia (4070), Paweł Urzyczyn
14:15, gr.1
Ćwiczenia (5050), Dorota Celińska-Kopczyńska
14:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (4060), Marek Klonowski
15:00
16:00
16:15, gr.1
Laboratorium (2045), Piotr Biliński
16:15, gr.1
Laboratorium (2043), Michał Sierakowski
16:15, gr.1
Laboratorium (2042), Jakub Zakrzewski
16:15, gr.1
Ćwiczenia (4060), Jarosław Socha
16:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (5050), Sebastian Jaszczur
16:15, gr.1
Wykład (5060)
16:15, gr.1
Ćwiczenia (3130), Nathan Lhote
16:15, gr.2
Laboratorium (2043), Marcin Kościelnicki, Paweł Żuk
16:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (5060), Sebastian Jaszczur
16:15, gr.1
Laboratorium (2042), Marcin Kościelnicki, Paweł Żuk
16:15, gr.1
Ćwiczenia (4060), Tomasz Michalak
16:15, gr.1
Ćwiczenia (5050), Paweł Gołąb
16:15, gr.1
Ćwiczenia (2100), Stefan Dziembowski
16:15, gr.3
Laboratorium (2045), Eyad Kannout
16:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Laboratorium (3045), Inga Rüb
16:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Ćwiczenia (3045), Barbara Dunin-Kęplicz
16:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (4060), Sebastian Jaszczur
16:15, gr.1
Laboratorium (2043), Mirosława Miłkowska
16:15, gr.1
Wykład (5060), Wojciech Plandowski
16:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (5060), Sebastian Jaszczur
16:15, gr.1
Wykład (5060), Wojciech Plandowski
16:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (4060), Sebastian Jaszczur
17:00
18:00
18:15, gr.1
Laboratorium (2043)
18:15, gr.1
Laboratorium (2042)
18:15, gr.1
Ćwiczenia (5060), Wojciech Plandowski
18:15, gr.1
Ćwiczenia (5060), Wojciech Plandowski
19:00
20:00

Zajęcie prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcie prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2