| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:30, gr.1 Data mining - Laboratorium (3042), Hung Son Nguyen | | 8:30, gr.1 Teorio-growe podejście do analizy sieci spolecznych - Wykład (3160), Tomasz Michalak | 8:30, gr.1 Podstawowe zagadnienia prawne przydatne w życiu informatyka - Wykład (5060), Maciej Zackiewicz | 8:30, gr.1 Algorytmiczne aspekty teorii gier - Wykład (2070), Damian Niwiński | 8:30, gr.1 Zaawansowane programowanie funkcyjne - Wykład (4050), Marcin Benke, Daria Walukiewicz-Chrząszcz | | 8:30, gr.1 Handel elektroniczny - wprowadzenie - Wykład (5070), Tomasz Michalak | 8:30, gr.1 Chmura w uczeniu maszynowym - Wykład (3043), Michał Sierakowski | | | 8:30, gr.2 Data mining - Laboratorium (2045), Hung Son Nguyen | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
10:15, gr.1 Wnioskowanie w systemach inteligentnych - Wykład (5050), Andrzej Szałas | 10:15, gr.1 Algorytmika - Wykład (4420), Marcin Pilipczuk | | 10:15, gr.1 Teorio-growe podejście do analizy sieci spolecznych - Ćwiczenia (3160), Tomasz Michalak | 10:15, gr.1 Zaawansowane programowanie funkcyjne - Laboratorium (2045), Marcin Benke, Daria Walukiewicz-Chrząszcz | 10:15, gr.1 Wstęp do biologii obliczeniowej - Wykład (5440), Bartosz Wilczyński | 10:15, gr.1 Podstawowe zagadnienia prawne przydatne w życiu informatyka - Ćwiczenia (5060), Maciej Zackiewicz | 10:15, gr.1 Algorytmiczne aspekty teorii gier - Ćwiczenia (3130), Damian Niwiński | | 10:15, gr.2 Optymalizacja wypukła - Laboratorium (2042), Jacek Cyranka | 10:15, gr.1 Chmura w uczeniu maszynowym - Laboratorium (3043), Michał Sierakowski | 10:15, gr.1 Handel elektroniczny - wprowadzenie - Ćwiczenia (2041), Tomasz Michalak | | 10:15, gr.3 Algorytmiczne aspekty teorii gier - Ćwiczenia (3140), Antonio Casares Santos | 10:15, gr.2 Sztuczna inteligencja i systemy doradcze - Ćwiczenia (3230), Ewa Madalińska-Bugaj | | 10:15, gr.2 Algorytmika - Ćwiczenia (4060), Anna Zych-Pawlewicz | 10:15, gr.1 Sztuczna inteligencja i systemy doradcze - Wykład (3180), Dominik Ślęzak | 10:15, gr.1 Data mining - Wykład (5440), Hung Son Nguyen | 10:15, gr.1 Grafy rzadkie - Wykład monograficzny (4050), Michał Pilipczuk, Szymon Toruńczyk | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
12:15, gr.1 Algorytmika - Ćwiczenia (3160), Marcin Pilipczuk | 12:15, gr.1 Wnioskowanie w systemach inteligentnych - Ćwiczenia (5050), Andrzej Szałas | | 12:15, gr.1 Wstęp do biologii obliczeniowej - Laboratorium (2044), Aleksander Jankowski | 12:15, gr.2 Wstęp do biologii obliczeniowej - Laboratorium (2041), Adam Cicherski | 12:15, gr.1 Kryptografia I - Ćwiczenia (3180), Stefan Dziembowski | | 12:15, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Przedsiębiorczość w małej firmie - Ćwiczenia (3220), Paweł Kłobukowski | 12:15, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Przedsiębiorczość w małej firmie - Wykład (3220), Paweł Kłobukowski | 12:15, gr.1 Systemy uczące się - Laboratorium (3042), Hung Son Nguyen | 12:15, gr.1 Systemy wieloagentowe - Wykład (4060), Barbara Dunin-Kęplicz | 12:15, gr.1 Optymalizacja wypukła - Wykład (5050), Łukasz Kowalik, Marcin Mucha | | 12:15, gr.2 Algorytmiczne aspekty teorii gier - Ćwiczenia (3130), Kacper Kluk | 12:15, gr.1 Optymalizacja wypukła - Laboratorium (2042), Łukasz Kowalik, Marcin Mucha | | 12:15, gr.1 Grafy rzadkie - Ćwiczenia (4050), Wojciech Przybyszewski | 12:15, gr.1 Teoria implementacji - Wykład (5050), Marcin Dziubiński | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
14:15, gr.1 Przekształcenia automatowe - Wykład (3240), Mikołaj Bojańczyk | 14:15, gr.1 Praktyczne aspekty realizacji systemów rozproszonych - Wykład (5060), Damian Bodnar, Tomasz Gintowt, Piotr Jaczewski, Bartosz Łoś, Jarosław Rzeszótko, Paweł Wiejacha | 14:15, gr.1 Kryptografia I - Wykład (4420), Stefan Dziembowski | | 14:15, gr.1 Zaawansowane systemy operacyjne - Wykład (3180), Janina Mincer-Daszkiewicz | 14:15, gr.1 Geometria obrazu - Wykład (5060), Mirosław Kowaluk | | 14:15, gr.1 Systemy wieloagentowe - Ćwiczenia (4060), Barbara Dunin-Kęplicz | 14:15, gr.1 Przedsiębiorczość w małej firmie - Ćwiczenia (3220), Paweł Kłobukowski | 14:15, gr.1 Systemy uczące się - Wykład (3180), Hung Son Nguyen | 14:15, gr.1 Programowanie w logice i w Prologu - Wykład (4070), Mirosława Miłkowska | | 14:15, gr.1 Set theory, independence proofs and the continuum hypothesis - Wykład (3250), Jakub Gajarský | 14:15, gr.1 Sieci Petriego - Wykład (4050), Piotr Chrząstowski-Wachtel | | 14:15, gr.1 Złożoność określania własności logicznych stwierdzeń - Wykład (3220), Aleksy Schubert | 14:15, gr.1 Teoria implementacji - Ćwiczenia (5050), Dorota Celińska-Kopczyńska | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
16:15, gr.1 Przekształcenia automatowe - Ćwiczenia (3240), Aliaume Lopez | 16:15, gr.1 Sztuczna inteligencja i systemy doradcze - Ćwiczenia (3230), Anh Linh Nguyen | 16:15, gr.1 Praktyczne aspekty realizacji systemów rozproszonych - Laboratorium (2045), Damian Bodnar, Tomasz Gintowt, Piotr Jaczewski, Bartosz Łoś, Jarosław Rzeszótko, Paweł Wiejacha | | 16:15, gr.3 Zaawansowane systemy operacyjne - Laboratorium (2044), Andrzej Jackowski | 16:15, gr.2 Zaawansowane systemy operacyjne - Laboratorium (2043), Wojciech Ciszewski | 16:15, gr.1 Zaawansowane systemy operacyjne - Laboratorium (2042), Maciej Matraszek | 16:15, gr.1 Geometria obrazu - Ćwiczenia (5060), Paweł Gołąb | | 16:15, gr.3 Systemy uczące się - Laboratorium (2045), Eyad Kannout | 16:15, gr.2 Teorio-growe podejście do analizy sieci spolecznych - Ćwiczenia (3240), Marcin Waniek | 16:15, gr.1 Programowanie w logice i w Prologu - Laboratorium (3044), Mirosława Miłkowska | 16:15, gr.1 Kombinatoryka słów - Wykład (4060), Wojciech Plandowski | 16:15, gr.1 Tworzenie aplikacji z gwiazdką - Laboratorium (2041), Tomasz Waleń | | 16:15, gr.1 Sieci Petriego - Ćwiczenia (4050), Piotr Chrząstowski-Wachtel | | 16:15, gr.2 Systemy uczące się - Laboratorium (3042), Eyad Kannout | 16:15, gr.1 Złożoność określania własności logicznych stwierdzeń - Ćwiczenia (3220), Aleksy Schubert | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | 18:15, gr.1 Kombinatoryka słów - Ćwiczenia (4060), Wojciech Plandowski | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|