Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Instytut Historyczny
Przedmioty dla I roku studiów licencjackich
(2020-10-01 - 2021-01-31)

To jest plan przecięty w wybranym przedziale dat! Oznacza to, że mogą się na nim znaleźć zarówno przedmioty semestralne jak i roczne i trymestralne: wyświetlane są tylko te przedmioty, które prowadzone są w cyklach dydaktycznych okalających dany przedział dat.
Wybrany podział planu:     
wcześniejPoniższy plan jest aktualny w dniach: 2020-10-01 - 2021-01-31późniejpokaż przedziały
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
9:00
9:45, gr.7
Ćwiczenia (s.A bud.1108), Paweł Nowakowski
9:45, gr.1
Ćwiczenia (125 bud.1108), Grzegorz Myśliwski
9:45, gr.3
Ćwiczenia (s.B bud.1108), Krzysztof Skwierczyński
9:45, gr.2
Ćwiczenia (125 bud.1108), Aneta Pieniądz
9:45, gr.8
Ćwiczenia (s.B bud.1108), Maciej Mycielski
10:00
11:00
11:30, gr.8
Ćwiczenia (s.B bud.1108), Jacek Rzepka
11:30, gr.1
Wykład (2 bud.1108), Marek Węcowski
11:30, gr.7
Ćwiczenia (s.A bud.1108), Maciej Mycielski
11:30, gr.2
Ćwiczenia (17 bud.1108), Łukasz Niesiołowski-Spano
11:30, gr.9
Ćwiczenia (125 bud.1108), Piotr Okniński
11:30, gr.5
Ćwiczenia (s.A bud.1108), Marek Stępień
12:00
13:00
13:15, gr.10
Ćwiczenia (125 bud.1108), Aleksander Wolicki
13:15, gr.11
Ćwiczenia (125 bud.1108), Aleksander Wolicki
13:15, gr.1
Ćwiczenia (s.A bud.1108), Katarzyna Kostecka
13:15, gr.10
Ćwiczenia (s.B bud.1108), Piotr Okniński
13:15, gr.6
Ćwiczenia (125 bud.1108), Piotr Ugniewski
13:15, gr.6
Ćwiczenia (s.B bud.1108), Marek Stępień
14:00
15:0015:00, gr.4
Ćwiczenia (s.B bud.1108), Piotr Węcowski
15:00, gr.9
Ćwiczenia (s.B bud.1108), Jacek Rzepka
15:00, gr.4
Ćwiczenia (2043 bud.3320), Jacek Bednarz
15:00, gr.4
Ćwiczenia (s.A bud.1108), Marek Stępień
16:00
16:45, gr.5
Ćwiczenia (17 bud.1108), Katarzyna Wagner
16:45, gr.2
Ćwiczenia (2044 bud.3320), Waldemar Raźniak
16:45, gr.8
Ćwiczenia (sala nieznana), Michał Bassa
16:45, gr.5
Ćwiczenia (2043 bud.3320), Monika Mietelska
16:45, gr.3
Ćwiczenia (s.B bud.1108), Marek Stępień
17:00
18:00
18:30, gr.1
Ćwiczenia (2043 bud.3320), Waldemar Raźniak
18:30, gr.7
Ćwiczenia (sala nieznana), Michał Kutwin
18:30, gr.3
Ćwiczenia (2042 bud.3320), Waldemar Raźniak
18:30, gr.6
Ćwiczenia (2043 bud.3320), Michał Bassa
19:00
20:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: