Plan zajęć przedmiotu Analiza matematyczna I.1 (potok I) [1000-111bAM1a] Semestr zimowy 2019/20
Ustawienia planu
Poniedziałek
Agnieszka Kałamajska
12:15
Ćwiczenia, grupa 11
każdy poniedziałek, 12:15 - 14:00
Sala 2270, budynek nr 3320
Henryk Żołądek
12:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 12:15 - 14:00
Sala 3260, budynek nr 3320
Wtorek
Paweł Goldstein
10:15
Wykład, grupa 2
każdy wtorek, 10:15 - 12:00
Sala 4420, budynek nr 3320
Marek Bodnar
10:15
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 10:15 - 12:00
Sala 3180, budynek nr 3320
Mikołaj Rotkiewicz
12:15
Ćwiczenia, grupa 12
każdy wtorek, 12:15 - 14:00
Sala 2280, budynek nr 3320
Rafał Martynek
12:15
Ćwiczenia, grupa 10
każdy wtorek, 12:15 - 14:00
Sala 3250, budynek nr 3320
Leszek Kołodziejczyk
12:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 12:15 - 14:00
Sala 3230, budynek nr 3320
Michał Jóźwikowski
12:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 12:15 - 14:00
Sala 3150, budynek nr 3320
Marcin Kuczma
12:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 12:15 - 14:00
Sala 3130, budynek nr 3320
Piotr Nayar
12:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 12:15 - 14:00
Sala 2070, budynek nr 3320
Piotr Nayar
14:15
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 14:15 - 16:00
Sala 3160, budynek nr 3320
Rafał Martynek
14:15
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 14:15 - 16:00
Sala 3220, budynek nr 3320
Marcin Moszyński
14:15
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 14:15 - 16:00
Sala 3240, budynek nr 3320
Marcin Kuczma
14:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 14:15 - 16:00
Sala 3120, budynek nr 3320
Środa
Czwartek
Paweł Goldstein
10:15
Wykład, grupa 2
każdy czwartek, 10:15 - 12:00
Sala 4420, budynek nr 3320
Marek Bodnar
10:15
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 10:15 - 12:00
Sala 3180, budynek nr 3320
Marcin Moszyński
12:15
Ćwiczenia, grupa 6
każdy czwartek, 12:15 - 14:00
Sala 3230, budynek nr 3320
Piątek
Piotr Nayar
10:15
Ćwiczenia, grupa 9
każdy piątek, 10:15 - 12:00
Sala 3260, budynek nr 3320
Mikołaj Rotkiewicz
12:15
Ćwiczenia, grupa 12
każdy piątek, 12:15 - 14:00
Sala 2100, budynek nr 3320
Rafał Martynek
12:15
Ćwiczenia, grupa 10
każdy piątek, 12:15 - 14:00
Sala 3250, budynek nr 3320
Leszek Kołodziejczyk
12:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy piątek, 12:15 - 14:00
Sala 3230, budynek nr 3320
Michał Jóźwikowski
12:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 12:15 - 14:00
Sala 3150, budynek nr 3320
Henryk Żołądek
12:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 12:15 - 14:00
Sala 3140, budynek nr 3320
Piotr Nayar
12:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 12:15 - 14:00
Sala 2280, budynek nr 3320
Marcin Kuczma
12:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 12:15 - 14:00
Sala 3120, budynek nr 3320
Agnieszka Kałamajska
14:15
Ćwiczenia, grupa 11
każdy piątek, 14:15 - 16:00
Sala 1770, budynek nr 3320
Rafał Martynek
14:15
Ćwiczenia, grupa 7
każdy piątek, 14:15 - 16:00
Sala 3220, budynek nr 3320
Marcin Kuczma
14:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy piątek, 14:15 - 16:00
Sala 3130, budynek nr 3320
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2