Plan zajęć przedmiotu Wstęp do programowania [1000-211bWPI] Semestr zimowy 2018/19
Ustawienia planu
Poniedziałek
Piotr Chrząstowski-Wachtel
10:15
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 10:15 - 12:00
Sala 4420, budynek nr 3320
Marcin Dziubiński
12:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy poniedziałek, 12:15 - 14:00
Sala 3160, budynek nr 3320
Artur Zaroda
12:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 12:15 - 14:00
Sala 2100, budynek nr 3320
Piotr Chrząstowski-Wachtel
12:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 12:15 - 14:00
Sala 3140, budynek nr 3320
Michał Startek
14:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy poniedziałek, 14:15 - 16:00
Sala 5060, budynek nr 3320
Tomasz Waleń
14:15
Ćwiczenia, grupa 7
każdy poniedziałek, 14:15 - 16:00
Sala 3130, budynek nr 3320
Piotr Hofman
14:15
Ćwiczenia, grupa 6
każdy poniedziałek, 14:15 - 16:00
Sala 3320, budynek nr 3320
Eryk Kopczyński
14:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 14:15 - 16:00
Sala 3150, budynek nr 3320
Katarzyna Jabłonowska
14:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 14:15 - 16:00
Sala 3170, budynek nr 3320
Piotr Hofman
16:15
Laboratorium, grupa 6
każdy poniedziałek, 16:15 - 18:00
Sala 2041, budynek nr 3320
Wtorek
Środa
Małgorzata Gałązka
8:30
Laboratorium, grupa 5
każda środa, 8:30 - 10:00
Sala 2043, budynek nr 3320
Eryk Kopczyński
8:30
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 8:30 - 10:00
Sala 2270, budynek nr 3320
Piotr Chrząstowski-Wachtel
10:15
Wykład, grupa 1
każda środa, 10:15 - 12:00
Sala 4420, budynek nr 3320
Łukasz Kamiński
12:15
Laboratorium, grupa 8
każda środa, 12:15 - 14:00
Sala 3043, budynek nr 3320
Tomasz Waleń
12:15
Ćwiczenia, grupa 7
każda środa, 12:15 - 14:00
Sala 3170, budynek nr 3320
Piotr Hofman
12:15
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 12:15 - 14:00
Sala 3160, budynek nr 3320
Małgorzata Gałązka
12:15
Laboratorium, grupa 3
każda środa, 12:15 - 14:00
Sala 2042, budynek nr 3320
Artur Zaroda
12:15
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 12:15 - 14:00
Sala 3130, budynek nr 3320
Piotr Chrząstowski-Wachtel
12:15
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 12:15 - 14:00
Sala 3140, budynek nr 3320
Michał Startek
14:15
Ćwiczenia, grupa 8
każda środa, 14:15 - 16:00
Sala 3170, budynek nr 3320
Michał Bernardelli
14:15
Laboratorium, grupa 7
każda środa, 14:15 - 16:00
Sala 3043, budynek nr 3320
Marcin Dziubiński
14:15
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 14:15 - 16:00
Sala 3160, budynek nr 3320
Łukasz Kamiński
14:15
Laboratorium, grupa 4
każda środa, 14:15 - 16:00
Sala 2042, budynek nr 3320
Katarzyna Jabłonowska
14:15
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 14:15 - 16:00
Sala 3150, budynek nr 3320
Artur Zaroda
14:15
Laboratorium, grupa 2
każda środa, 14:15 - 16:00
Sala 3044, budynek nr 3320
Konrad Durnoga
14:15
Laboratorium, grupa 1
każda środa, 14:15 - 16:00
Sala 3045, budynek nr 3320
Czwartek
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2