Plan zajęć przedmiotu Fizyka - laboratorium [1200-1FIZL2] Semestr letni 2020/21
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Maciej Chotkowski, Agnieszka Dąbrowska, Krystyna Deresz, Katarzyna Jarzembska, Radosław Kamiński, Mateusz Kasztelan, Michał Krajewski, Piotr Łaski, Karolina Łempicka-Mirek, Anna Makowska, Magdalena Osial, Magdalena Pecul-Kudelska, Marek Pękała, Edyta Pyrak, Aleksandra Szaniawska, Marcin Witkowski
10:00
Laboratorium, grupa 1
każdy wtorek, 10:00 - 13:00
Maciej Chotkowski, Agnieszka Dąbrowska, Krystyna Deresz, Katarzyna Jarzembska, Radosław Kamiński, Mateusz Kasztelan, Michał Krajewski, Piotr Łaski, Karolina Łempicka-Mirek, Anna Makowska, Magdalena Osial, Magdalena Pecul-Kudelska, Marek Pękała, Edyta Pyrak, Aleksandra Szaniawska, Marcin Witkowski,
Sala 360, budynek nr 3212
Maciej Chotkowski, Agnieszka Dąbrowska, Krystyna Deresz, Katarzyna Jarzembska, Radosław Kamiński, Mateusz Kasztelan, Michał Krajewski, Piotr Łaski, Karolina Łempicka-Mirek, Anna Makowska, Magdalena Osial, Magdalena Pecul-Kudelska, Marek Pękała, Edyta Pyrak, Aleksandra Szaniawska, Marcin Witkowski
13:30
Laboratorium, grupa 2
każdy wtorek, 13:30 - 16:30
Maciej Chotkowski, Agnieszka Dąbrowska, Krystyna Deresz, Katarzyna Jarzembska, Radosław Kamiński, Mateusz Kasztelan, Michał Krajewski, Piotr Łaski, Karolina Łempicka-Mirek, Anna Makowska, Magdalena Osial, Magdalena Pecul-Kudelska, Marek Pękała, Edyta Pyrak, Aleksandra Szaniawska, Marcin Witkowski,
Sala 360, budynek nr 3212
Środa
Maciej Chotkowski, Agnieszka Dąbrowska, Krystyna Deresz, Katarzyna Jarzembska, Radosław Kamiński, Mateusz Kasztelan, Michał Krajewski, Piotr Łaski, Karolina Łempicka-Mirek, Anna Makowska, Magdalena Osial, Magdalena Pecul-Kudelska, Marek Pękała, Edyta Pyrak, Aleksandra Szaniawska, Marcin Witkowski
10:00
Laboratorium, grupa 3
każda środa, 10:00 - 13:00
Maciej Chotkowski, Agnieszka Dąbrowska, Krystyna Deresz, Katarzyna Jarzembska, Radosław Kamiński, Mateusz Kasztelan, Michał Krajewski, Piotr Łaski, Karolina Łempicka-Mirek, Anna Makowska, Magdalena Osial, Magdalena Pecul-Kudelska, Marek Pękała, Edyta Pyrak, Aleksandra Szaniawska, Marcin Witkowski,
Sala 360, budynek nr 3212
Czwartek
Maciej Chotkowski, Agnieszka Dąbrowska, Krystyna Deresz, Katarzyna Jarzembska, Radosław Kamiński, Mateusz Kasztelan, Michał Krajewski, Piotr Łaski, Karolina Łempicka-Mirek, Anna Makowska, Magdalena Osial, Magdalena Pecul-Kudelska, Marek Pękała, Edyta Pyrak, Aleksandra Szaniawska, Marcin Witkowski
11:45
Laboratorium, grupa 4
każdy czwartek, 11:45 - 14:45
Maciej Chotkowski, Agnieszka Dąbrowska, Krystyna Deresz, Katarzyna Jarzembska, Radosław Kamiński, Mateusz Kasztelan, Michał Krajewski, Piotr Łaski, Karolina Łempicka-Mirek, Anna Makowska, Magdalena Osial, Magdalena Pecul-Kudelska, Marek Pękała, Edyta Pyrak, Aleksandra Szaniawska, Marcin Witkowski,
Sala 360, budynek nr 3212
Piątek
Maciej Chotkowski, Agnieszka Dąbrowska, Krystyna Deresz, Katarzyna Jarzembska, Radosław Kamiński, Mateusz Kasztelan, Michał Krajewski, Piotr Łaski, Karolina Łempicka-Mirek, Anna Makowska, Magdalena Osial, Magdalena Pecul-Kudelska, Marek Pękała, Edyta Pyrak, Aleksandra Szaniawska, Marcin Witkowski
10:00
Laboratorium, grupa 5
każdy piątek, 10:00 - 13:00
Maciej Chotkowski, Agnieszka Dąbrowska, Krystyna Deresz, Katarzyna Jarzembska, Radosław Kamiński, Mateusz Kasztelan, Michał Krajewski, Piotr Łaski, Karolina Łempicka-Mirek, Anna Makowska, Magdalena Osial, Magdalena Pecul-Kudelska, Marek Pękała, Edyta Pyrak, Aleksandra Szaniawska, Marcin Witkowski,
Sala 360, budynek nr 3212
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Gmach Wydziału Chemii - Pasteura 1