Plan zajęć przedmiotu Botanika [1400-111BOT] Semestr zimowy 2019/20
Ustawienia planu
Poniedziałek
Łukasz Banasiak, Anna Karnkowska, Maja Łukomska-Kowalczyk, Monika Mętrak, Rafał Milanowski, Paweł Pawlikowski, Julia Pawłowska, Krzysztof Spalik, Małgorzata Stpiczyńska, Marta Wrzosek, Bożena Zakryś, Marcin Zych
8:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:45 - 11:45
Łukasz Banasiak, Anna Karnkowska, Maja Łukomska-Kowalczyk, Monika Mętrak, Rafał Milanowski, Paweł Pawlikowski, Julia Pawłowska, Krzysztof Spalik, Małgorzata Stpiczyńska, Marta Wrzosek, Bożena Zakryś, Marcin Zych,
Sala 55A, budynek nr 3109
Łukasz Banasiak, Anna Karnkowska, Maja Łukomska-Kowalczyk, Monika Mętrak, Rafał Milanowski, Paweł Pawlikowski, Julia Pawłowska, Krzysztof Spalik, Małgorzata Stpiczyńska, Marta Wrzosek, Bożena Zakryś, Marcin Zych
12:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 12:15 - 15:15
Łukasz Banasiak, Anna Karnkowska, Maja Łukomska-Kowalczyk, Monika Mętrak, Rafał Milanowski, Paweł Pawlikowski, Julia Pawłowska, Krzysztof Spalik, Małgorzata Stpiczyńska, Marta Wrzosek, Bożena Zakryś, Marcin Zych,
Sala 55A, budynek nr 3109
Łukasz Banasiak, Anna Karnkowska, Maja Łukomska-Kowalczyk, Monika Mętrak, Rafał Milanowski, Paweł Pawlikowski, Julia Pawłowska, Krzysztof Spalik, Małgorzata Stpiczyńska, Marta Wrzosek, Bożena Zakryś, Marcin Zych
16:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 16:00 - 19:00
Łukasz Banasiak, Anna Karnkowska, Maja Łukomska-Kowalczyk, Monika Mętrak, Rafał Milanowski, Paweł Pawlikowski, Julia Pawłowska, Krzysztof Spalik, Małgorzata Stpiczyńska, Marta Wrzosek, Bożena Zakryś, Marcin Zych,
Sala 55A, budynek nr 3109
Wtorek
Łukasz Banasiak, Anna Karnkowska, Maja Łukomska-Kowalczyk, Monika Mętrak, Rafał Milanowski, Paweł Pawlikowski, Julia Pawłowska, Krzysztof Spalik, Małgorzata Stpiczyńska, Marta Wrzosek, Bożena Zakryś, Marcin Zych
10:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 10:00 - 13:00
Łukasz Banasiak, Anna Karnkowska, Maja Łukomska-Kowalczyk, Monika Mętrak, Rafał Milanowski, Paweł Pawlikowski, Julia Pawłowska, Krzysztof Spalik, Małgorzata Stpiczyńska, Marta Wrzosek, Bożena Zakryś, Marcin Zych,
Sala 55A, budynek nr 3109
Środa
Czwartek
Piątek
Krzysztof Spalik, Marta Wrzosek
11:30
Wykład, grupa 1
każdy piątek, 11:30 - 13:15
Sala 9B, budynek nr 3109
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Gmach Wydziału Biologii - Miecznikowa 1