Uniwersytet Warszawski - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Genetyka z inżynierią genetyczną 1400-114GEN
Plan zajęć - Semestr letni 2021/22

Wybrany podział planu:    
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:15, gr.3
Ćwiczenia (129 bud.8068), Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Karolina Łabędzka-Dmoch, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Rafał Tomecki, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek
8:15, gr.5
Ćwiczenia (129 bud.8068), Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Karolina Łabędzka-Dmoch, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Rafał Tomecki, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek
8:15, gr.1
Wykład (9B bud.3109), Paweł Golik
8:30, gr.1
Ćwiczenia (129 bud.8068), Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Karolina Łabędzka-Dmoch, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Rafał Tomecki, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek
9:00
10:00
11:00
12:00
12:15, gr.4
Ćwiczenia (129 bud.8068), Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Karolina Łabędzka-Dmoch, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Rafał Tomecki, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek
12:15, gr.6
Ćwiczenia (129 bud.8068), Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Karolina Łabędzka-Dmoch, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Rafał Tomecki, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek
12:15, gr.8
Ćwiczenia (129 bud.8068), Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Karolina Łabędzka-Dmoch, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Rafał Tomecki, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek
12:30, gr.2
Ćwiczenia (129 bud.8068), Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Karolina Łabędzka-Dmoch, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Rafał Tomecki, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek
13:00
14:00
14:30, gr.7
Ćwiczenia (129 bud.8068), Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Karolina Łabędzka-Dmoch, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Rafał Tomecki, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek
15:00
16:00
17:00
18:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
Krakowskie Przedmieście 26/28
00-927 Warszawa
tel: +48 22 55 20 000 https://uw.edu.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 6.8.0.0-7 (2022-11-16)