Plan zajęć przedmiotu Genetyka z inżynierią genetyczną [1400-114GEN] Semestr letni 2022/23
Ustawienia planu
Poniedziałek
Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz-Mocydlarz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Lidia Lipińska-Zubrycka, Karolina Łabędzka-Dmoch, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek
8:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:30 - 12:00
Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz-Mocydlarz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Lidia Lipińska-Zubrycka, Karolina Łabędzka-Dmoch, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek,
Sala 129, budynek nr 8068
Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz-Mocydlarz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Lidia Lipińska-Zubrycka, Karolina Łabędzka-Dmoch, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek
12:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 12:30 - 16:00
Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz-Mocydlarz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Lidia Lipińska-Zubrycka, Karolina Łabędzka-Dmoch, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek,
Sala 129, budynek nr 8068
Wtorek
Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz-Mocydlarz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Lidia Lipińska-Zubrycka, Karolina Łabędzka-Dmoch, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek
8:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 8:15 - 11:45
Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz-Mocydlarz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Lidia Lipińska-Zubrycka, Karolina Łabędzka-Dmoch, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek,
Sala 129, budynek nr 8068
Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz-Mocydlarz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Lidia Lipińska-Zubrycka, Karolina Łabędzka-Dmoch, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek
12:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 12:15 - 15:45
Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz-Mocydlarz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Lidia Lipińska-Zubrycka, Karolina Łabędzka-Dmoch, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek,
Sala 129, budynek nr 8068
Środa
Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz-Mocydlarz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Lidia Lipińska-Zubrycka, Karolina Łabędzka-Dmoch, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek
8:15
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 8:15 - 11:45
Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz-Mocydlarz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Lidia Lipińska-Zubrycka, Karolina Łabędzka-Dmoch, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek,
Sala 129, budynek nr 8068
Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz-Mocydlarz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Lidia Lipińska-Zubrycka, Karolina Łabędzka-Dmoch, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek
12:15
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 12:15 - 15:45
Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz-Mocydlarz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Lidia Lipińska-Zubrycka, Karolina Łabędzka-Dmoch, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek,
Sala 129, budynek nr 8068
Czwartek
Paweł Golik
8:15
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 8:15 - 9:45
Sala 9B, budynek nr 3109
Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz-Mocydlarz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Lidia Lipińska-Zubrycka, Karolina Łabędzka-Dmoch, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek
14:30
Ćwiczenia, grupa 7
każdy czwartek, 14:30 - 18:00
Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz-Mocydlarz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Lidia Lipińska-Zubrycka, Karolina Łabędzka-Dmoch, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek,
Sala 129, budynek nr 8068
Piątek
Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz-Mocydlarz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Lidia Lipińska-Zubrycka, Karolina Łabędzka-Dmoch, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek
12:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy piątek, 12:15 - 15:45
Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz-Mocydlarz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Lidia Lipińska-Zubrycka, Karolina Łabędzka-Dmoch, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek,
Sala 129, budynek nr 8068
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: