Plan zajęć przedmiotu Prawo Unii Europejskiej [2200-1A154] Rok akademicki 2017/18
Ustawienia planu
Poniedziałek
Michał Dorociak, Magdalena Słok-Wódkowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 15
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 08, budynek nr 1231
Michał Dorociak, Magdalena Słok-Wódkowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 18
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 08, budynek nr 1231
Iga Małobęcka-Szwast, Magdalena Słok-Wódkowska
13:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 08, budynek nr 1231
Iga Małobęcka-Szwast
15:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 08, budynek nr 1231
Magdalena Porzeżyńska
16:45
Ćwiczenia, grupa 19
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 2.8, budynek nr 1232
Magdalena Porzeżyńska
18:30
Ćwiczenia, grupa 20
każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00
Sala 2.3, budynek nr 1232
Wtorek
Anna Zawidzka-Łojek
11:30
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala A2, budynek nr 1232
Dobrochna Bach-Golecka
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 3.4, budynek nr 1232
Anna Zawidzka-Łojek
13:15
Ćwiczenia, grupa 23
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 08, budynek nr 1231
Anna Zawidzka-Łojek
15:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 08, budynek nr 1231
Środa
Piotr Kwasiborski, Magdalena Słok-Wódkowska
8:00
Ćwiczenia, grupa 22
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 3.4, budynek nr 1232
Paweł Marcisz, Iwona Miedzińska
8:00
Ćwiczenia, grupa 21
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 3.3, budynek nr 1232
Maciej Taborowski
13:15
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 08, budynek nr 1231
Paweł Marcisz, Joanna Mazur
15:00
Ćwiczenia, grupa 7
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 08, budynek nr 1231
Piotr Bogdanowicz, Robert Grzeszczak
16:45
Wykład, grupa 2
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala A2, budynek nr 1232
Piotr Bogdanowicz
18:30
Ćwiczenia, grupa 8
każda środa, 18:30 - 20:00
Sala 08, budynek nr 1231
Czwartek
Piotr Bogdanowicz
8:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 08, budynek nr 1231
Piotr Bogdanowicz
9:45
Ćwiczenia, grupa 9
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 08, budynek nr 1231
Iga Małobęcka-Szwast, Paweł Marcisz
11:30
Ćwiczenia, grupa 10
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 08, budynek nr 1231
Piątek
Maciej Taborowski
8:00
Ćwiczenia, grupa 11
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 08, budynek nr 1231
Maciej Taborowski
9:45
Ćwiczenia, grupa 12
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 08, budynek nr 1231
Dobrochna Bach-Golecka
11:30
Ćwiczenia, grupa 13
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 08, budynek nr 1231
Dobrochna Bach-Golecka
13:15
Ćwiczenia, grupa 14
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 08, budynek nr 1231
Magdalena Porzeżyńska
15:00
Ćwiczenia, grupa 16
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 2.6, budynek nr 1232
Magdalena Porzeżyńska
16:45
Ćwiczenia, grupa 17
każdy piątek, 16:45 - 18:15
Sala 2.6, budynek nr 1232
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: