Plan zajęć przedmiotu Prawo Unii Europejskiej [2200-1A154] Rok akademicki 2018/19
Ustawienia planu
Poniedziałek
Iwona Miedzińska
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 3.4, budynek nr 1232
Marcin Krzemień
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 3.4, budynek nr 1232
Joanna Mazur
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 3.4, budynek nr 1232
Paweł Marcisz
13:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 3.4, budynek nr 1232
Iga Małobęcka-Szwast
15:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 3.4, budynek nr 1232
Magdalena Porzeżyńska
16:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 3.4, budynek nr 1232
Magdalena Porzeżyńska
18:30
Ćwiczenia, grupa 7
każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00
Sala 3.4, budynek nr 1232
Wtorek
Magdalena Słok-Wódkowska
8:00
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 08, budynek nr 1231
Magdalena Słok-Wódkowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 08, budynek nr 1231
Anna Zawidzka-Łojek
11:30
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala A2, budynek nr 1232
Anna Zawidzka-Łojek
13:15
Ćwiczenia, grupa 10
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 3.8, budynek nr 1232
Paweł Marcisz
15:00
Ćwiczenia, grupa 11
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 2.6, budynek nr 1232
Środa
Piotr Bogdanowicz
8:00
Ćwiczenia, grupa 12
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 2.6, budynek nr 1232
Piotr Bogdanowicz
9:45
Ćwiczenia, grupa 13
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 2.6, budynek nr 1232
Wojciech Lewandowski, Maciej Taborowski
13:15
Ćwiczenia, grupa 15
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 3.8, budynek nr 1232
Robert Grzeszczak, Michał Wiącek
13:15
Ćwiczenia, grupa 14
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 3.3, budynek nr 1232
Paweł Marcisz
15:00
Ćwiczenia, grupa 16
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 2.4, budynek nr 1232
Piotr Bogdanowicz, Robert Grzeszczak
16:45
Wykład, grupa 2
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala A2, budynek nr 1232
Czwartek
Dobrochna Bach-Golecka
11:30
Ćwiczenia, grupa 19
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 3.12, budynek nr 1137
Maciej Taborowski
13:15
Ćwiczenia, grupa 17
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 2.8, budynek nr 1232
Maciej Taborowski
15:00
Ćwiczenia, grupa 18
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 2.8, budynek nr 1232
Piątek
Mateusz Muchel
11:30
Ćwiczenia, grupa 23
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 3.8, budynek nr 1232
Magdalena Porzeżyńska
13:15
Ćwiczenia, grupa 20
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 3.8, budynek nr 1232
Magdalena Porzeżyńska
15:00
Ćwiczenia, grupa 21
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 3.8, budynek nr 1232
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: