Plan zajęć przedmiotu Doktryny polityczno prawne - ćwiczenia [2200-1CD6] Semestr zimowy 2018/19
Ustawienia planu
Poniedziałek
Dariusz Mańka
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 3.3, budynek nr 1232
Maciej Troć
15:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 416, budynek nr 1105
Cezary Błaszczyk
18:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00
Sala 2.6, budynek nr 1232
Wtorek
Krzysztof Koźmiński
8:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 416, budynek nr 1105
Krzysztof Koźmiński
9:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 416, budynek nr 1105
Krzysztof Koźmiński
11:30
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 416, budynek nr 1105
Krzysztof Koźmiński
13:15
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 416, budynek nr 1105
Piotr Bielarczyk
15:00
Ćwiczenia, grupa 19
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 1.4, budynek nr 1232
Piotr Bielarczyk
18:30
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 18:30 - 20:00
Sala 416, budynek nr 1105
Środa
Aleksander Stępkowski
8:00
Ćwiczenia, grupa 9
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 416, budynek nr 1105
Aleksander Stępkowski
9:45
Ćwiczenia, grupa 10
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 416, budynek nr 1105
Cezary Błaszczyk
11:30
Ćwiczenia, grupa 11
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 416, budynek nr 1105
Cezary Błaszczyk
13:15
Ćwiczenia, grupa 12
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 416, budynek nr 1105
Cezary Błaszczyk
15:00
Ćwiczenia, grupa 20
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 319, budynek nr 1105
Czwartek
Cezary Błaszczyk
13:15
Ćwiczenia, grupa 18
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 319, budynek nr 1105
Cezary Błaszczyk
15:00
Ćwiczenia, grupa 17
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 319, budynek nr 1105
Cezary Błaszczyk
16:45
Ćwiczenia, grupa 16
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Sala 319, budynek nr 1105
Piątek
Aleksander Stępkowski
8:00
Ćwiczenia, grupa 14
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 2.4, budynek nr 1232
Aleksander Stępkowski
9:45
Ćwiczenia, grupa 15
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 2.4, budynek nr 1232
Piotr Bielarczyk
18:30
Ćwiczenia, grupa 13
każdy piątek, 18:30 - 20:00
Sala 416, budynek nr 1105
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: