Plan zajęć przedmiotu Logika prawnicza [2200-1P002] Semestr zimowy 2019/20
Ustawienia planu
Poniedziałek
Hanna Machińska
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 2.8, budynek nr 1232
Hanna Machińska
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 2.8, budynek nr 1232
Hanna Machińska
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 2.8, budynek nr 1232
Sławomir Lewandowski
13:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 2.8, budynek nr 1232
Sławomir Lewandowski
15:00
Ćwiczenia, grupa 6
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 2.8, budynek nr 1232
Andrzej Malinowski
18:30
Wykład, grupa 3
każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00
Sala A.Mickiewicza aula, budynek nr 1104
Andrzej Malinowski
18:30
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00
Sala A.Mickiewicza aula, budynek nr 1104
Wtorek
Małgorzata Wilińska
8:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 3.4, budynek nr 1232
Sławomir Lewandowski
9:45
Wykład, grupa 2
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala A.Mickiewicza aula, budynek nr 1104
Sławomir Lewandowski
11:30
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 2.6, budynek nr 1232
Sławomir Lewandowski
13:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 2.6, budynek nr 1232
Małgorzata Wilińska
15:00
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 2.6, budynek nr 1232
Małgorzata Wilińska
16:45
Ćwiczenia, grupa 10
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala 2.6, budynek nr 1232
Małgorzata Wilińska
18:30
Ćwiczenia, grupa 11
każdy wtorek, 18:30 - 20:00
Sala 2.6, budynek nr 1232
Środa
Michał Pełka
9:45
Ćwiczenia, grupa 12
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 3.8, budynek nr 1232
Michał Pełka
11:30
Ćwiczenia, grupa 13
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 3.8, budynek nr 1232
Michał Pełka
13:15
Ćwiczenia, grupa 22
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 3.8, budynek nr 1232
Michał Pełka
15:00
Ćwiczenia, grupa 17
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 3.6, budynek nr 1232
Jacek Petzel
15:00
Ćwiczenia, grupa 14
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 3.8, budynek nr 1232
Jacek Petzel
16:45
Ćwiczenia, grupa 15
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala 3.8, budynek nr 1232
Jacek Petzel
18:30
Ćwiczenia, grupa 16
każda środa, 18:30 - 20:00
Sala 3.8, budynek nr 1232
Czwartek
Jacek Petzel
9:45
Ćwiczenia, grupa 18
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 3.8, budynek nr 1232
Jacek Petzel
11:30
Ćwiczenia, grupa 19
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 3.8, budynek nr 1232
Jacek Petzel
13:15
Ćwiczenia, grupa 20
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 3.8, budynek nr 1232
Jacek Petzel
15:00
Ćwiczenia, grupa 21
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 3.8, budynek nr 1232
Piątek
Michał Pełka
11:30
Ćwiczenia, grupa 26
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 2.6, budynek nr 1232
Michał Pełka
13:15
Ćwiczenia, grupa 23
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 2.6, budynek nr 1232
Michał Pełka
15:00
Ćwiczenia, grupa 24
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 2.6, budynek nr 1232
Michał Pełka
16:45
Ćwiczenia, grupa 25
każdy piątek, 16:45 - 18:15
Sala 2.6, budynek nr 1232
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: