Plan zajęć przedmiotu Prawo międzynarodowe publiczne - ćwiczenia [2200-1P007C] Semestr letni 2019/20
Ustawienia planu
Poniedziałek
Aleksander Gubrynowicz
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 2.6, budynek nr 1232
Zuzanna Kulińska-Kępa
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 2.6, budynek nr 1232
Zuzanna Kulińska-Kępa
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 2.6, budynek nr 1232
Zuzanna Kulińska-Kępa
13:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 2.6, budynek nr 1232
Elżbieta Mikos-Skuza
15:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 2.6, budynek nr 1232
Elżbieta Mikos-Skuza
16:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 2.6, budynek nr 1232
Elżbieta Mikos-Skuza
18:30
Ćwiczenia, grupa 7
każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00
Sala 2.6, budynek nr 1232
Wtorek
Aleksander Gubrynowicz
8:00
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 3.8, budynek nr 1232
Vita Czepek
9:45
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 3.8, budynek nr 1232
Aleksander Gubrynowicz
11:30
Ćwiczenia, grupa 28
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 2.4, budynek nr 1232
Vita Czepek
11:30
Ćwiczenia, grupa 10
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 3.8, budynek nr 1232
Vita Czepek
13:15
Ćwiczenia, grupa 11
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 08, budynek nr 1231
Tomasz Kamiński
16:45
Ćwiczenia, grupa 12
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala 2.6, budynek nr 1232
Tomasz Kamiński
18:30
Ćwiczenia, grupa 13
każdy wtorek, 18:30 - 20:00
Sala 2.6, budynek nr 1232
Środa
Zuzanna Kulińska-Kępa
9:45
Ćwiczenia, grupa 14
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 08, budynek nr 1231
Katarzyna Myszona-Kostrzewa
11:30
Ćwiczenia, grupa 15
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 08, budynek nr 1231
Katarzyna Myszona-Kostrzewa
13:15
Ćwiczenia, grupa 16
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 08, budynek nr 1231
Zuzanna Kulińska-Kępa
15:00
Ćwiczenia, grupa 17
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 2.6, budynek nr 1232
Czwartek
Tomasz Kamiński
9:45
Ćwiczenia, grupa 19
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 3.3, budynek nr 1232
Tomasz Kamiński
11:30
Ćwiczenia, grupa 20
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 2.8, budynek nr 1232
Vita Czepek
15:00
Ćwiczenia, grupa 21
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 3.4, budynek nr 1232
Vita Czepek
16:45
Ćwiczenia, grupa 22
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Sala 3.4, budynek nr 1232
Vita Czepek
18:30
Ćwiczenia, grupa 23
każdy czwartek, 18:30 - 20:00
Sala 3.4, budynek nr 1232
Piątek
Aleksander Gubrynowicz
8:00
Ćwiczenia, grupa 24
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 2.6, budynek nr 1232
Tomasz Kamiński
9:45
Ćwiczenia, grupa 25
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 2.3, budynek nr 1232
Tomasz Kamiński
11:30
Ćwiczenia, grupa 26
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 2.3, budynek nr 1232
Zuzanna Kulińska-Kępa
13:15
Ćwiczenia, grupa 27
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 2.3, budynek nr 1232
Aleksander Gubrynowicz
15:00
Ćwiczenia, grupa 18
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 2.3, budynek nr 1232
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: