Plan zajęć przedmiotu Podstawy prawa Unii Europejskiej [2200-1P008] Semestr zimowy 2019/20
Ustawienia planu
Poniedziałek
Maciej Taborowski
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 08, budynek nr 1231
Marcin Krzemień
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 08, budynek nr 1231
Paweł Marcisz
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 08, budynek nr 1231
Iga Małobęcka-Szwast
15:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 08, budynek nr 1231
Iga Małobęcka-Szwast
16:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 08, budynek nr 1231
Wtorek
Anna Zawidzka-Łojek
9:45
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala A3, budynek nr 1232
Marcin Krzemień
11:30
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 08, budynek nr 1231
Paweł Marcisz
13:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 08, budynek nr 1231
Joanna Mazur
15:00
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 08, budynek nr 1231
Magdalena Porzeżyńska
16:45
Ćwiczenia, grupa 10
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala 08, budynek nr 1231
Magdalena Porzeżyńska
18:30
Ćwiczenia, grupa 11
każdy wtorek, 18:30 - 20:00
Sala 08, budynek nr 1231
Środa
Maciej Taborowski
8:00
Ćwiczenia, grupa 14
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 08, budynek nr 1231
Maciej Taborowski
9:45
Ćwiczenia, grupa 12
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 08, budynek nr 1231
Maciej Taborowski
11:30
Ćwiczenia, grupa 13
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 08, budynek nr 1231
Magdalena Porzeżyńska
15:00
Ćwiczenia, grupa 15
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 102, budynek nr 1137
Magdalena Porzeżyńska
16:45
Ćwiczenia, grupa 16
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala 102, budynek nr 1137
Magdalena Porzeżyńska
18:30
Ćwiczenia, grupa 17
każda środa, 18:30 - 20:00
Sala 102, budynek nr 1137
Czwartek
Piotr Bogdanowicz
8:00
Ćwiczenia, grupa 18
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 08, budynek nr 1231
Piotr Bogdanowicz
9:45
Ćwiczenia, grupa 19
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 08, budynek nr 1231
Piotr Bogdanowicz
11:30
Ćwiczenia, grupa 20
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 08, budynek nr 1231
Paweł Marcisz
13:15
Ćwiczenia, grupa 21
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 08, budynek nr 1231
Robert Grzeszczak
18:30
Wykład, grupa 2
każdy czwartek, 18:30 - 20:00
Sala A2, budynek nr 1232
Piątek
Magdalena Słok-Wódkowska
8:00
Ćwiczenia, grupa 22
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 08, budynek nr 1231
Magdalena Słok-Wódkowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 23
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 08, budynek nr 1231
Magdalena Słok-Wódkowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 24
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 08, budynek nr 1231
Joanna Mazur
13:15
Ćwiczenia, grupa 25
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 08, budynek nr 1231
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: