Plan zajęć przedmiotu Prawo karne [2200-1P010] Rok akademicki 2019/20
Ustawienia planu
Poniedziałek
Piotr Kładoczny
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 2.3, budynek nr 1232
Krzysztof Szczucki
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 2.3, budynek nr 1232
Krzysztof Szczucki
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 2.3, budynek nr 1232
Krzysztof Szczucki
13:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 2.3, budynek nr 1232
Magdalena Błaszczyk
16:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 3.8, budynek nr 1232
Magdalena Błaszczyk
18:30
Ćwiczenia, grupa 6
każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00
Sala 3.8, budynek nr 1232
Wtorek
Anna Zientara
13:15
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 3.4, budynek nr 1232
Anna Zientara
15:00
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 3.4, budynek nr 1232
Krzysztof Szczucki
16:45
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala 3.4, budynek nr 1232
Katarzyna Syroka-Marczewska
18:30
Ćwiczenia, grupa 10
każdy wtorek, 18:30 - 20:00
Sala 3.4, budynek nr 1232
Środa
Przemysław Konieczniak
9:45
Ćwiczenia, grupa 12
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 3.3, budynek nr 1232
Przemysław Konieczniak
11:30
Ćwiczenia, grupa 13
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 3.3, budynek nr 1232
Katarzyna Syroka-Marczewska
15:00
Ćwiczenia, grupa 14
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 3.4, budynek nr 1232
Czwartek
Michał Królikowski
8:00
Ćwiczenia, grupa 17
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 2.4, budynek nr 1232
Michał Królikowski
9:45
Ćwiczenia, grupa 18
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 2.4, budynek nr 1232
Piotr Kładoczny
11:30
Ćwiczenia, grupa 19
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 2.4, budynek nr 1232
Zbigniew Jędrzejewski, Przemysław Konieczniak
13:15
Wykład, grupa 2
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala C, budynek nr 1104
Zbigniew Jędrzejewski
16:45
Ćwiczenia, grupa 20
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Sala 2.8, budynek nr 1232
Piątek
Julia Berg-Bajraszewska
9:45
Ćwiczenia, grupa 22
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 3.3, budynek nr 1232
Anna Zientara
11:30
Ćwiczenia, grupa 23
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 3.3, budynek nr 1232
Anna Zientara
13:15
Ćwiczenia, grupa 24
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 3.3, budynek nr 1232
Valeri Vachev
15:00
Ćwiczenia, grupa 25
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 3.3, budynek nr 1232
Valeri Vachev
16:45
Ćwiczenia, grupa 15
każdy piątek, 16:45 - 18:15
Sala 3.3, budynek nr 1232
Małgorzata Król-Bogomilska
16:45
Wykład, grupa 1
każdy piątek, 16:45 - 18:15
Sala B, budynek nr 1104
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: