| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, gr.1 Ćwiczenia (sala nieznana), Wojciech Machała | | 8:00, gr.6 Ćwiczenia (sala nieznana), Lech Jaworski | | 8:00, gr.9 Ćwiczenia (sala nieznana), Bartłomiej Ostrzechowski | | 8:00, gr.13 Ćwiczenia (sala nieznana), Antonina Chłopecka, Bogusław Lackoroński | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:45, gr.2 Ćwiczenia (sala nieznana), Maciej Giaro | | 9:45, gr.7 Ćwiczenia (sala nieznana), Lech Jaworski | | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:30, gr.3 Ćwiczenia (sala nieznana), Ewa Wojtaszek-Mik | | | 11:30, gr.2 Wykład (sala nieznana), Adam Brzozowski | | | 11:30, gr.19 Ćwiczenia (sala nieznana), Antonina Chłopecka, Kamil Zaradkiewicz | 11:30, gr.15 Ćwiczenia (sala nieznana), Dorota Krekora-Zając | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
13:15, gr.4 Ćwiczenia (sala nieznana), Ewa Wojtaszek-Mik | | | 13:15, gr.10 Ćwiczenia (sala nieznana), Dorota Krekora-Zając | | 13:15, gr.14 Ćwiczenia (sala nieznana), Maria Boratyńska | | 13:15, gr.20 Ćwiczenia (sala nieznana), Jakub Pawliczak | 13:15, gr.16 Ćwiczenia (sala nieznana), Teresa Grzeszak | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | 15:00, gr.5 Ćwiczenia (sala nieznana), Rafał Morek, Kamil Zaradkiewicz | 15:00, gr.1 Wykład (sala nieznana), Wojciech Kocot | | | | | 15:00, gr.17 Ćwiczenia (sala nieznana), Teresa Grzeszak | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | 16:45, gr.18 Ćwiczenia (sala nieznana), Marcin Ciemiński | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 18:30, gr.8 Ćwiczenia (sala nieznana), Magdalena Bławat, Kamil Zaradkiewicz | | 18:30, gr.12 Ćwiczenia (sala nieznana), Marcin Ciemiński | 18:30, gr.11 Ćwiczenia (sala nieznana), Bogusław Lackoroński | | | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|