Plan zajęć przedmiotu Postępowanie administracyjne i sądowo-administracyjne - warsztaty [2200-1P015W] Semestr letni 2019/20
Ustawienia planu
Poniedziałek
Jerzy Oppeln-Bronikowski
8:00
Warsztaty, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 3.12, budynek nr 1137
Magdalena Śliwa-Wajda
9:45
Warsztaty, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 09, budynek nr 1231
Dawid Ziółkowski
11:30
Warsztaty, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 07, budynek nr 1231
Magdalena Śliwa-Wajda
13:15
Warsztaty, grupa 4
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 08, budynek nr 1231
Marcin Dyl
15:00
Warsztaty, grupa 5
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 08, budynek nr 1231
Marcin Dyl
16:45
Warsztaty, grupa 6
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 08, budynek nr 1231
Jerzy Oppeln-Bronikowski
18:30
Warsztaty, grupa 7
każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00
Sala 2.8, budynek nr 1232
Wtorek
Marek Grzywacz
8:00
Warsztaty, grupa 8
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 3.12, budynek nr 1137
Marek Grzywacz
9:45
Warsztaty, grupa 9
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 3.12, budynek nr 1137
Dawid Ziółkowski
11:30
Warsztaty, grupa 10
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 09, budynek nr 1231
Katarzyna Chojecka
13:15
Warsztaty, grupa 11
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 09, budynek nr 1231
Katarzyna Chojecka
15:00
Warsztaty, grupa 12
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 09, budynek nr 1231
Środa
Katarzyna Zalasińska
8:00
Warsztaty, grupa 15
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 09, budynek nr 1231
Katarzyna Zalasińska
9:45
Warsztaty, grupa 16
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 09, budynek nr 1231
Magdalena Śliwa-Wajda
11:30
Warsztaty, grupa 17
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 07, budynek nr 1231
Jacek Piecha
13:15
Warsztaty, grupa 18
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 2.12, budynek nr 1137
Katarzyna Ziółkowska
15:00
Warsztaty, grupa 19
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 2.12a, budynek nr 1137
Filip Elżanowski
16:45
Warsztaty, grupa 20
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala 08, budynek nr 1231
Filip Elżanowski
18:30
Warsztaty, grupa 21
każda środa, 18:30 - 20:00
Sala 08, budynek nr 1231
Czwartek
Karolina Wojciechowska
9:45
Warsztaty, grupa 23
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 07, budynek nr 1231
Karolina Wojciechowska
11:30
Warsztaty, grupa 24
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 010, budynek nr 1231
Karolina Wojciechowska
13:15
Warsztaty, grupa 25
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 010, budynek nr 1231
Aleksander Jakubowski
15:00
Warsztaty, grupa 26
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 09, budynek nr 1231
Piątek
Aleksander Jakubowski
11:30
Warsztaty, grupa 29
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 2.12, budynek nr 1137
Karolina Wojciechowska
15:00
Warsztaty, grupa 31
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 2.12, budynek nr 1137
Karolina Wojciechowska
16:45
Warsztaty, grupa 32
każdy piątek, 16:45 - 18:15
Sala 2.12, budynek nr 1137
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: