Plan zajęć przedmiotu Makroekonomia I [2400-PP1MA1] Semestr letni 2018/19
Ustawienia planu
Poniedziałek
Urszula Sztandar-Sztanderska
16:45
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:20
Sala Aula Siwińskiego, budynek nr 1356
Wtorek
Michał Paliński
8:00
Ćwiczenia, grupa 108
każdy wtorek, 8:00 - 9:35
Sala B103, budynek nr 1355
Michał Paliński
niestandardowa częstotliwośćMichał Paliński
9:45
Ćwiczenia, grupa 107
każdy wtorek, 9:45 - 11:20
Sala B103, budynek nr 1355
Michał Paliński
niestandardowa częstotliwośćMichał Paliński
11:30
Ćwiczenia, grupa 110
każdy wtorek, 11:30 - 13:05
Sala B103, budynek nr 1355
Michał Paliński
niestandardowa częstotliwośćŁukasz Matuszczak
13:15
Ćwiczenia, grupa 109
każdy wtorek, 13:15 - 14:50
Sala B103, budynek nr 1355
Łukasz Matuszczak
niestandardowa częstotliwośćŁukasz Matuszczak
15:00
Ćwiczenia, grupa 111
każdy wtorek, 15:00 - 16:35
Sala B103, budynek nr 1355
Łukasz Matuszczak
niestandardowa częstotliwośćLeszek Morawski
16:45
Ćwiczenia, grupa 112
każdy wtorek, 16:45 - 18:20
Sala B103, budynek nr 1355
Leszek Morawski
niestandardowa częstotliwośćLeszek Morawski
18:30
Ćwiczenia, grupa 113
każdy wtorek, 18:30 - 20:05
Sala B103, budynek nr 1355
Leszek Morawski
niestandardowa częstotliwośćŚroda
Gabriela Grotkowska
18:30
Wykład, grupa 2
każda środa, 18:30 - 20:05
Sala Aula Siwińskiego, budynek nr 1356
Czwartek
Krzysztof Szczygielski
8:00
Ćwiczenia, grupa 123
każdy czwartek, 8:00 - 9:35
Sala B104, budynek nr 1355
Krzysztof Szczygielski
8:00
Ćwiczenia, grupa 123
każdy czwartek, 8:00 - 9:35
Sala Aula H, budynek nr 1356
Jan Hagemejer
8:00
Ćwiczenia, grupa 102
każdy czwartek, 8:00 - 9:35
Sala B103, budynek nr 1355
Jan Hagemejer
niestandardowa częstotliwośćKrzysztof Szczygielski
9:45
Ćwiczenia, grupa 121
każdy czwartek, 9:45 - 11:20
Sala B104, budynek nr 1355
Krzysztof Szczygielski
niestandardowa częstotliwośćJan Hagemejer
9:45
Ćwiczenia, grupa 101
każdy czwartek, 9:45 - 11:20
Sala B103, budynek nr 1355
Jan Hagemejer
niestandardowa częstotliwośćTomasz Gajderowicz
11:30
Ćwiczenia, grupa 122
każdy czwartek, 11:30 - 13:05
Sala B104, budynek nr 1355
Tomasz Gajderowicz
niestandardowa częstotliwośćKrzysztof Szczygielski
11:30
Ćwiczenia, grupa 104
każdy czwartek, 11:30 - 13:05
Sala B103, budynek nr 1355
Krzysztof Szczygielski
niestandardowa częstotliwośćTomasz Gajderowicz
13:15
Ćwiczenia, grupa 131
każdy czwartek, 13:15 - 14:50
Sala B104, budynek nr 1355
Tomasz Gajderowicz
niestandardowa częstotliwośćJan Baran
niestandardowa częstotliwośćJan Baran
13:15
Ćwiczenia, grupa 103
każdy czwartek, 13:15 - 14:50
Sala B103, budynek nr 1355
Ewa Cukrowska-Torzewska
15:00
Ćwiczenia, grupa 132
każdy czwartek, 15:00 - 16:35
Sala B104, budynek nr 1355
Ewa Cukrowska-Torzewska
niestandardowa częstotliwośćJan Baran
15:00
Ćwiczenia, grupa 106
każdy czwartek, 15:00 - 16:35
Sala B103, budynek nr 1355
Jan Baran
niestandardowa częstotliwośćŁukasz Matuszczak
16:45
Ćwiczenia, grupa 105
każdy czwartek, 16:45 - 18:20
Sala B103, budynek nr 1355
Łukasz Matuszczak
niestandardowa częstotliwośćPiątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: