Plan zajęć przedmiotu Lektura tekstu artystycznego [3700-LTA-AL] Rok akademicki 2019/20
Ustawienia planu
Poniedziałek
Maciej Abramowicz, Jerzy Axer, Michał Choptiany, Katarzyna Granicka, Szymon Gruda, Małgorzata Grzegorzewska, Maria Kalinowska, Przemysław Kordos, Julia Lewandowska, Jan Miernowski, Michał Mizera, Emilia Olechnowicz, Michał Oleszczyk, Jan Podniesiński, Maria Poprzęcka, Krzysztof Skonieczny, Grzegorz Sokół, Katarzyna Szafranowska, Ilona Szewczyk, Zuzanna Wiśnicka - Tomalak
8:45
Konwersatorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:45 - 11:15
Maciej Abramowicz, Jerzy Axer, Michał Choptiany, Katarzyna Granicka, Szymon Gruda, Małgorzata Grzegorzewska, Maria Kalinowska, Przemysław Kordos, Julia Lewandowska, Jan Miernowski, Michał Mizera, Emilia Olechnowicz, Michał Oleszczyk, Jan Podniesiński, Maria Poprzęcka, Krzysztof Skonieczny, Grzegorz Sokół, Katarzyna Szafranowska, Ilona Szewczyk, Zuzanna Wiśnicka - Tomalak,
Sala 06, budynek nr 1233
Maciej Abramowicz, Jerzy Axer, Michał Choptiany, Katarzyna Granicka, Szymon Gruda, Małgorzata Grzegorzewska, Maria Kalinowska, Przemysław Kordos, Julia Lewandowska, Jan Miernowski, Michał Mizera, Emilia Olechnowicz, Michał Oleszczyk, Jan Podniesiński, Maria Poprzęcka, Krzysztof Skonieczny, Grzegorz Sokół, Katarzyna Szafranowska, Ilona Szewczyk, Zuzanna Wiśnicka - Tomalak
11:30
Konwersatorium, grupa 2
każdy poniedziałek, 11:30 - 14:00
Maciej Abramowicz, Jerzy Axer, Michał Choptiany, Katarzyna Granicka, Szymon Gruda, Małgorzata Grzegorzewska, Maria Kalinowska, Przemysław Kordos, Julia Lewandowska, Jan Miernowski, Michał Mizera, Emilia Olechnowicz, Michał Oleszczyk, Jan Podniesiński, Maria Poprzęcka, Krzysztof Skonieczny, Grzegorz Sokół, Katarzyna Szafranowska, Ilona Szewczyk, Zuzanna Wiśnicka - Tomalak,
Sala 06, budynek nr 1233
Maciej Abramowicz, Jerzy Axer, Katarzyna Granicka, Ewa Janion, Ludmiła Janion, Michał Janocha, Przemysław Kordos, Konrad Kuczara, Agnieszka Kuniczuk, Dorota Łagodzka, Anna Mędrzecka, Michał Oleszczyk, Hanna Paulouskaya, Maria Poprzęcka, Stanisław Rabiej, Stefano Redaelli, Krzysztof Rybak, Katarzyna Sadkowska, Paweł Stępień, Monika Stobiecka, Ilona Szewczyk, Marek Troszyński, Paweł Wojtas, Małgorzata Wojtyniak
14:15
Konwersatorium, grupa 3
każdy poniedziałek, 14:15 - 16:45
Maciej Abramowicz, Jerzy Axer, Katarzyna Granicka, Ewa Janion, Ludmiła Janion, Michał Janocha, Przemysław Kordos, Konrad Kuczara, Agnieszka Kuniczuk, Dorota Łagodzka, Anna Mędrzecka, Michał Oleszczyk, Hanna Paulouskaya, Maria Poprzęcka, Stanisław Rabiej, Stefano Redaelli, Krzysztof Rybak, Katarzyna Sadkowska, Paweł Stępień, Monika Stobiecka, Ilona Szewczyk, Marek Troszyński, Paweł Wojtas, Małgorzata Wojtyniak,
Sala 06, budynek nr 1233
Maciej Abramowicz, Jerzy Axer, Katarzyna Granicka, Ewa Janion, Ludmiła Janion, Michał Janocha, Przemysław Kordos, Konrad Kuczara, Agnieszka Kuniczuk, Dorota Łagodzka, Anna Mędrzecka, Michał Oleszczyk, Hanna Paulouskaya, Maria Poprzęcka, Stanisław Rabiej, Stefano Redaelli, Krzysztof Rybak, Katarzyna Sadkowska, Paweł Stępień, Monika Stobiecka, Ilona Szewczyk, Marek Troszyński, Paweł Wojtas, Małgorzata Wojtyniak
17:00
Konwersatorium, grupa 4
każdy poniedziałek, 17:00 - 19:30
Maciej Abramowicz, Jerzy Axer, Katarzyna Granicka, Ewa Janion, Ludmiła Janion, Michał Janocha, Przemysław Kordos, Konrad Kuczara, Agnieszka Kuniczuk, Dorota Łagodzka, Anna Mędrzecka, Michał Oleszczyk, Hanna Paulouskaya, Maria Poprzęcka, Stanisław Rabiej, Stefano Redaelli, Krzysztof Rybak, Katarzyna Sadkowska, Paweł Stępień, Monika Stobiecka, Ilona Szewczyk, Marek Troszyński, Paweł Wojtas, Małgorzata Wojtyniak,
Sala 06, budynek nr 1233
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Dydaktyczny - Dobra 72