| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | 8:00, KON gr.1 Helwetologia - Robert Małecki | | 8:00, CW gr.3 Język obcy drugi - Aneta Wielgosz | 8:00, CW gr.1 Język obcy drugi - język włoski - Aneta Wielgosz | 8:00, CW gr.1 Język obcy drugi - język włoski - Aneta Wielgosz | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 9:45, KON gr.1 Literatura (niemieckojęzyczna) - Maria Balkan | | 9:45, CW gr.3 Język obcy drugi - Aneta Wielgosz | 9:45, CW gr.1 Język obcy drugi - język włoski - Aneta Wielgosz | | 9:45, CW gr.2 Język obcy drugi - Giulia Cilloni | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:30, CW gr.1 Applied Statistical Analysis - Breno Barreto Silva | | 11:30, KON gr.1 Literatura (włoskojęzyczna) - Justyna Orzeł | | 11:30, CW gr.1 Język obcy drugi - Marta Torenc | | 11:30, CW gr.2 Język obcy drugi - Giulia Cilloni | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
13:15, CW gr.1 Życie codzienne w elżbietańskiej Anglii - Paweł Rutkowski | | 13:15, SEM gr.1 Seminarium magisterskie - Justyna Orzeł, Jacek Wojnicki, Robert Małecki | | 13:15, CW gr.1 Język obcy drugi - Marta Torenc | | 13:15, CW gr.3 Język obcy drugi - Aneta Wielgosz | 13:15, CW gr.1 Język obcy drugi - język włoski - Aneta Wielgosz | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | 15:00, KON gr.1 Translatorium II - linia węgierska - Alexandra Dusza | | 15:00, KON gr.1 System administracji publicznej Konfederacji Szwajcarskiej - Jacek Wojnicki | | | 15:00, CW gr.3 Język obcy drugi - Aneta Wielgosz | 15:00, CW gr.1 Język obcy drugi - język włoski - Aneta Wielgosz | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:45, LEK gr.5 Język francuski - poziom podstawowy - Agnieszka Czerniakiewicz | | 16:45, KON gr.1 Metody badań helwetologicznych - Robert Małecki | | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 18:30, KON gr.1 Prawo szwajcarskie tradycja i system - Aleksander Grebieniow | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|