Plan zajęć grupy przedmiotów
- Jednostka:
- Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki
- Grupa przedmiotów:
- Przedmioty obowiązkowe dla II roku informatyki
- Cykl dydaktyczny:
- Semestr letni 2023/24
- Semestr zimowy 2023/24
- Semestr letni 2023/24
- Semestr zimowy 2024/25
- Semestr letni 2024/25
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
WYK, gr. 1 (3180)
8:30
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Sala 3180, budynek nr 3320
CW, gr. 9 (4070)
10:15
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 10:15 - 12:00
Sala 4070, budynek nr 3320
LAB, gr. 9 (3044)
10:15
Laboratorium, grupa 9
każdy wtorek, 10:15 - 12:00
Sala 3044, budynek nr 3320
LAB, gr. 9 (3042)
10:15
Laboratorium, grupa 9
każdy wtorek, 10:15 - 12:00
Sala 3042, budynek nr 3320
LAB, gr. 8 (2044)
10:15
Laboratorium, grupa 8
każdy wtorek, 10:15 - 12:00
Sala 2044, budynek nr 3320
LAB, gr. 7 (2042)
10:15
Laboratorium, grupa 7
każdy wtorek, 10:15 - 12:00
Sala 2042, budynek nr 3320
LAB, gr. 10 (3044)
12:15
Laboratorium, grupa 10
każdy wtorek, 12:15 - 14:00
Sala 3044, budynek nr 3320
LAB, gr. 10 (3042)
12:15
Laboratorium, grupa 10
każdy wtorek, 12:15 - 14:00
Sala 3042, budynek nr 3320
LAB, gr. 6 (2042)
12:15
Laboratorium, grupa 6
każdy wtorek, 12:15 - 14:00
Sala 2042, budynek nr 3320
CW, gr. 4 (5060)
12:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 12:15 - 14:00
Sala 5060, budynek nr 3320
LAB, gr. 5 (3043)
14:15
Laboratorium, grupa 5
każdy wtorek, 14:15 - 16:00
Sala 3043, budynek nr 3320
Środa
LAB, gr. 11 (3044)
8:30
Laboratorium, grupa 11
każda środa, 8:30 - 10:00
Sala 3044, budynek nr 3320
LAB, gr. 10 (3041)
8:30
Laboratorium, grupa 10
każda środa, 8:30 - 10:00
Sala 3041, budynek nr 3320
CW, gr. 1 (3150)
8:30
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 8:30 - 10:00
Sala 3150, budynek nr 3320
LAB, gr. 1 (2045)
8:30
Laboratorium, grupa 1
każda środa, 8:30 - 10:00
Sala 2045, budynek nr 3320
WYK, gr. 1 (3180)
10:15
Wykład, grupa 1
każda środa, 10:15 - 12:00
Sala 3180, budynek nr 3320
WYK, gr. 1 (3180)
12:15
Wykład, grupa 1
każda środa, 12:15 - 14:00
Sala 3180, budynek nr 3320
LAB, gr. 8 (3042)
14:15
Laboratorium, grupa 8
każda środa, 14:15 - 16:00
Sala 3042, budynek nr 3320
LAB, gr. 7 (3043)
14:15
Laboratorium, grupa 7
każda środa, 14:15 - 16:00
Sala 3043, budynek nr 3320
LAB, gr. 4 (3041)
14:15
Laboratorium, grupa 4
każda środa, 14:15 - 16:00
Sala 3041, budynek nr 3320
LAB, gr. 2 (2043)
14:15
Laboratorium, grupa 2
każda środa, 14:15 - 16:00
Sala 2043, budynek nr 3320
LAB, gr. 11 (2041)
18:15
Laboratorium, grupa 11
każda środa, 18:15 - 20:00
Sala 2041, budynek nr 3320
Czwartek
CW, gr. 7 (3170)
8:30
Ćwiczenia, grupa 7
każdy czwartek, 8:30 - 10:00
Sala 3170, budynek nr 3320
LAB, gr. 2 (3045)
8:30
Laboratorium, grupa 2
każdy czwartek, 8:30 - 10:00
Sala 3045, budynek nr 3320
CW, gr. 2 (3250)
8:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 8:30 - 10:00
Sala 3250, budynek nr 3320
LAB, gr. 8 (3042)
10:15
Laboratorium, grupa 8
każdy czwartek, 10:15 - 12:00
Sala 3042, budynek nr 3320
CW, gr. 5 (3250)
10:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 10:15 - 12:00
Sala 3250, budynek nr 3320
LAB, gr. 2 (3043)
10:15
Laboratorium, grupa 2
każdy czwartek, 10:15 - 12:00
Sala 3043, budynek nr 3320
LAB, gr. 1 (2041)
10:15
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 10:15 - 12:00
Sala 2041, budynek nr 3320
WYK, gr. 1 (5440)
12:15
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 12:15 - 14:00
Sala 5440, budynek nr 3320
WYK, gr. 1
16:15
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 16:15 - 18:00
Piątek
LAB, gr. 7 (3042)
10:15
Laboratorium, grupa 7
każdy piątek, 10:15 - 12:00
Sala 3042, budynek nr 3320
CW, gr. 6 (5060)
10:15
Ćwiczenia, grupa 6
każdy piątek, 10:15 - 12:00
Sala 5060, budynek nr 3320
LAB, gr. 4 (2044)
10:15
Laboratorium, grupa 4
każdy piątek, 10:15 - 12:00
Sala 2044, budynek nr 3320
CW, gr. 3 (3260)
10:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 10:15 - 12:00
Sala 3260, budynek nr 3320
LAB, gr. 3 (3043)
10:15
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 10:15 - 12:00
Sala 3043, budynek nr 3320
CW, gr. 8 (3260)
12:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy piątek, 12:15 - 14:00
Sala 3260, budynek nr 3320
LAB, gr. 6 (2043)
12:15
Laboratorium, grupa 6
każdy piątek, 12:15 - 14:00
Sala 2043, budynek nr 3320
LAB, gr. 5 (3042)
12:15
Laboratorium, grupa 5
każdy piątek, 12:15 - 14:00
Sala 3042, budynek nr 3320
LAB, gr. 4 (3043)
12:15
Laboratorium, grupa 4
każdy piątek, 12:15 - 14:00
Sala 3043, budynek nr 3320
LAB, gr. 3 (2044)
12:15
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 12:15 - 14:00
Sala 2044, budynek nr 3320
LAB, gr. 9 (3041)
14:15
Laboratorium, grupa 9
każdy piątek, 14:15 - 16:00
Sala 3041, budynek nr 3320
LAB, gr. 6 (3042)
14:15
Laboratorium, grupa 6
każdy piątek, 14:15 - 16:00
Sala 3042, budynek nr 3320
LAB, gr. 5 (2043)
14:15
Laboratorium, grupa 5
każdy piątek, 14:15 - 16:00
Sala 2043, budynek nr 3320
LAB, gr. 3 (3043)
14:15
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 14:15 - 16:00
Sala 3043, budynek nr 3320
LAB, gr. 1 (3041)
16:15
Laboratorium, grupa 1
każdy piątek, 16:15 - 18:00
Sala 3041, budynek nr 3320
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2