Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Geografii i Studiów Regionalnych
Przedmioty WGSR ogólne opcjonalne, studia I stopnia
Semestr zimowy 2020/21

Plan zajęć grupy przedmiotów

Zmień cykl dydaktyczny: Semestr zimowy 2020/21 - Semestr letni 2020/21 - Semestr zimowy 2021/22

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
Wyświetlaj na planie: (domyślne ustawienia zmień w Preferencjach)Format:Schemat kolorów:















PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
9:00
9:45-16:30, CW gr.2
/jednokrotnie/ Podstawowe metody badań laboratoryjnych i terenowych gleb (029-laboratorium) - Agnieszka Sosnowska, Iwona Szumacher
9:45-16:30, CW gr.1
/jednokrotnie/ Podstawowe metody badań laboratoryjnych i terenowych gleb (029-laboratorium) - Agnieszka Sosnowska, Iwona Szumacher
10:00
11:00
11:30-13:00, WYK gr.1
Teledetekcja (sala nieznana) - Małgorzata Krówczyńska
12:00
13:00
13:15-14:45, KON gr.1
Geografia polityczna Polski (sala nieznana) - Krzysztof Górny, Magdalena Skorupska
13:15-14:45, CW gr.1
Geografia historyczna (sala nieznana) - Tomasz Panecki
13:15-14:45, KON gr.1
Ekologia stosowana (sala nieznana) - Wojciech Lewandowski, Maria Zachwatowicz
14:00
15:0015:00-16:30, WYK gr.1
Hydrologia obszarów zurbanizowanych i obszarów wiejskich (sala nieznana) - Barbara Nowicka, Jarosław Suchożebrski
15:00-16:30, WYK gr.1
Gospodarowanie w warunkach ekstremalnych (sala nieznana) - Maciej Dłużewski, Elżbieta Rojan
15:00-16:30, KON gr.1
Warunki życia w mieście (sala nieznana) - Elżbieta Rojan, Jarosław Suchożebrski, Artur Surowiecki, Iwona Szumacher
15:00-16:30, WYK gr.1
Społeczno-kulturowe uwarunkowania gospodarki przestrzennej (sala nieznana) - Maciej Kałaska
15:00-16:30, WYK gr.1
Zagospodarowanie turystyczne (sala nieznana) - Marta Derek
15:00-16:30, WYK gr.1
Gleby i grunty obszarów zurbanizowanych i obszarów wiejskich (sala nieznana) - Ewa Malinowska
15:00-16:30, CW gr.1
Hydrologia obszarów zurbanizowanych i obszarów wiejskich (sala nieznana) - Barbara Nowicka
15:00-16:30, WYK gr.1
Geografia fizyczna Polski (sala nieznana) - Andrzej Richling, Agnieszka Sosnowska
15:00-16:30, CW gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Analizy przestrzenne w GIS (sala nieznana) - Piotr Werner
15:00-16:30, WYK gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Analizy przestrzenne w GIS (sala nieznana) - Piotr Werner
16:00
16:45-18:15, WYK gr.1
Ochrona zabytków w Polsce (sala nieznana) - Ewa Wilk
16:45-18:15, WYK gr.1
Gospodarka przyjazna środowisku - gospodarka niskoemisyjna (sala nieznana) - Ewa Wilk
16:45-18:15, WYK gr.1
Obserwatorium polityki lokalnej (sala nieznana) - Anna Dąbrowska, Adam Gendźwiłł, Marta Lackowska, Julita Łukomska, Paweł Swianiewicz, Katarzyna Szmigiel-Rawska, Piotr Żuber
16:45-18:15, CW gr.1
Teledetekcja (sala nieznana) - Adrian Ochtyra
16:45-18:15, KON gr.1
Zasoby przyrody i ich wykorzystanie (sala nieznana) - Alina Gerlée, Maciej Lenartowicz, Artur Magnuszewski, Irena Tsermegas, Elwira Żmudzka
16:45-18:15, CW gr.1
Społeczno-kulturowe uwarunkowania gospodarki przestrzennej (sala nieznana) - Maciej Kałaska
16:45-18:15, CW gr.1
Zagospodarowanie turystyczne (sala nieznana) - Katarzyna Duda-Gromada
16:45-18:15, CW gr.1
Gleby i grunty obszarów zurbanizowanych i obszarów wiejskich (sala nieznana) - Iwona Szumacher
16:45-18:15, WYK gr.1
Ekosystem obszarów naturalnych i przekształconych (sala nieznana) - Iwona Szumacher
17:00
18:00
18:30-20:00, CW gr.1
Gospodarka przyjazna środowisku - gospodarka niskoemisyjna (sala nieznana) - Ewa Wilk
18:30-20:00, WYK gr.1
Środowisko przyrodnicze a migracje ludności we współczesnym świecie (sala nieznana) - Karolina Sobczak-Szelc
18:30-20:00, CW gr.1
Ekosystem obszarów naturalnych i przekształconych (sala nieznana) - Iwona Szumacher
19:00
20:00