Plan zajęć przedmiotu Programowanie obiektowe [1000-212cPO] Semestr letni 2022/23
Ustawienia planu
Poniedziałek
Michał Kutwin
16:15
Laboratorium, grupa 3
każdy poniedziałek, 16:15 - 18:00
Sala 2043, budynek nr 3320
Michał Kutwin
18:15
Laboratorium, grupa 3
każdy poniedziałek, 18:15 - 20:00
Sala 2043, budynek nr 3320
Wtorek
Artur Zaroda
8:30
Laboratorium, grupa 2
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Sala 2041, budynek nr 3320
Artur Zaroda
10:15
Laboratorium, grupa 2
każdy wtorek, 10:15 - 12:00
Sala 2041, budynek nr 3320
Przemysław Rutka
12:15
Laboratorium, grupa 5
każdy wtorek, 12:15 - 14:00
Sala 2045, budynek nr 3320
Jarosław Paszek
14:15
Laboratorium, grupa 9
każdy wtorek, 14:15 - 16:00
Sala 3045, budynek nr 3320
Przemysław Rutka
14:15
Laboratorium, grupa 5
każdy wtorek, 14:15 - 16:00
Sala 2045, budynek nr 3320
Adam Wiktor
14:15
Laboratorium, grupa 4
każdy wtorek, 14:15 - 16:00
Sala 3041, budynek nr 3320
Jarosław Paszek
16:15
Laboratorium, grupa 9
każdy wtorek, 16:15 - 18:00
Sala 3045, budynek nr 3320
Michał Smolarek
16:15
Laboratorium, grupa 7
każdy wtorek, 16:15 - 18:00
Sala 2041, budynek nr 3320
Adam Wiktor
16:15
Laboratorium, grupa 4
każdy wtorek, 16:15 - 18:00
Sala 3041, budynek nr 3320
Michał Smolarek
18:15
Laboratorium, grupa 7
każdy wtorek, 18:15 - 20:00
Sala 2041, budynek nr 3320
Środa
Janusz Jabłonowski
10:15
Wykład, grupa 1
każda środa, 10:15 - 12:00
Sala 3180, budynek nr 3320
Łukasz Wnuk
12:15
Laboratorium, grupa 11
każda środa, 12:15 - 14:00
Sala 2044, budynek nr 3320
Krzysztof Gogolewski
12:15
Laboratorium, grupa 10
każda środa, 12:15 - 14:00
Sala 2045, budynek nr 3320
Jacek Chrząszcz
12:15
Laboratorium, grupa 8
każda środa, 12:15 - 14:00
Sala 2042, budynek nr 3320
Jarosław Paszek
12:15
Laboratorium, grupa 6
każda środa, 12:15 - 14:00
Sala 3044, budynek nr 3320
Janusz Jabłonowski
12:15
Laboratorium, grupa 1
każda środa, 12:15 - 14:00
Sala 2041, budynek nr 3320
Łukasz Wnuk
14:15
Laboratorium, grupa 11
każda środa, 14:15 - 16:00
Sala 2044, budynek nr 3320
Krzysztof Gogolewski
14:15
Laboratorium, grupa 10
każda środa, 14:15 - 16:00
Sala 2045, budynek nr 3320
Jacek Chrząszcz
14:15
Laboratorium, grupa 8
każda środa, 14:15 - 16:00
Sala 2042, budynek nr 3320
Jarosław Paszek
14:15
Laboratorium, grupa 6
każda środa, 14:15 - 16:00
Sala 3044, budynek nr 3320
Janusz Jabłonowski
14:15
Laboratorium, grupa 1
każda środa, 14:15 - 16:00
Sala 2041, budynek nr 3320
Czwartek
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2