Plan zajęć przedmiotu Informatyka [1400-112INF] Semestr zimowy 2020/21
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Łukasz Banasiak, Patryk Czortek, Przemysław Decewicz, Anna Drożak, Maciej Jończyk, Rafał Milanowski, Miłosława Sokół, Piotr Tykarski
10:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 10:45 - 13:00
Łukasz Banasiak, Patryk Czortek, Przemysław Decewicz, Anna Drożak, Maciej Jończyk, Rafał Milanowski, Miłosława Sokół, Piotr Tykarski,
Sala 201A, budynek nr 3109
Łukasz Banasiak, Patryk Czortek, Przemysław Decewicz, Anna Drożak, Maciej Jończyk, Rafał Milanowski, Miłosława Sokół, Piotr Tykarski
10:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 10:45 - 13:00
Łukasz Banasiak, Patryk Czortek, Przemysław Decewicz, Anna Drożak, Maciej Jończyk, Rafał Milanowski, Miłosława Sokół, Piotr Tykarski,
Sala 201A, budynek nr 3109
Środa
Łukasz Banasiak, Patryk Czortek, Przemysław Decewicz, Anna Drożak, Maciej Jończyk, Rafał Milanowski, Miłosława Sokół, Piotr Tykarski
12:30
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 12:30 - 14:45
Łukasz Banasiak, Patryk Czortek, Przemysław Decewicz, Anna Drożak, Maciej Jończyk, Rafał Milanowski, Miłosława Sokół, Piotr Tykarski,
Sala 201A, budynek nr 3109
Łukasz Banasiak, Patryk Czortek, Przemysław Decewicz, Anna Drożak, Maciej Jończyk, Rafał Milanowski, Miłosława Sokół, Piotr Tykarski
12:30
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 12:30 - 14:45
Łukasz Banasiak, Patryk Czortek, Przemysław Decewicz, Anna Drożak, Maciej Jończyk, Rafał Milanowski, Miłosława Sokół, Piotr Tykarski,
Sala 201A, budynek nr 3109
Czwartek
Łukasz Banasiak, Patryk Czortek, Przemysław Decewicz, Anna Drożak, Maciej Jończyk, Miłosława Sokół, Piotr Tykarski
8:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 8:45 - 11:00
Łukasz Banasiak, Patryk Czortek, Przemysław Decewicz, Anna Drożak, Maciej Jończyk, Miłosława Sokół, Piotr Tykarski,
Sala 201A, budynek nr 3109
Łukasz Banasiak, Patryk Czortek, Przemysław Decewicz, Anna Drożak, Maciej Jończyk, Rafał Milanowski, Miłosława Sokół, Piotr Tykarski
17:00
Ćwiczenia, grupa 6
każdy czwartek, 17:00 - 19:15
Łukasz Banasiak, Patryk Czortek, Przemysław Decewicz, Anna Drożak, Maciej Jończyk, Rafał Milanowski, Miłosława Sokół, Piotr Tykarski,
Sala 201A, budynek nr 3109
Piątek
Łukasz Banasiak, Patryk Czortek, Przemysław Decewicz, Anna Drożak, Maciej Jończyk, Rafał Milanowski, Miłosława Sokół, Piotr Tykarski
15:45
Ćwiczenia, grupa 8
każdy piątek, 15:45 - 18:00
Łukasz Banasiak, Patryk Czortek, Przemysław Decewicz, Anna Drożak, Maciej Jończyk, Rafał Milanowski, Miłosława Sokół, Piotr Tykarski,
Sala 201A, budynek nr 3109
Łukasz Banasiak, Patryk Czortek, Przemysław Decewicz, Anna Drożak, Maciej Jończyk, Rafał Milanowski, Miłosława Sokół, Piotr Tykarski
15:45
Ćwiczenia, grupa 7
każdy piątek, 15:45 - 18:00
Łukasz Banasiak, Patryk Czortek, Przemysław Decewicz, Anna Drożak, Maciej Jończyk, Rafał Milanowski, Miłosława Sokół, Piotr Tykarski,
Sala 201A, budynek nr 3109
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Gmach Wydziału Biologii - Miecznikowa 1