Plan zajęć przedmiotu Informatyka [1400-112INF] Semestr zimowy 2022/23
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Łukasz Banasiak, Anna Bednarska, Patryk Czortek, Anna Drożak, Nataliia Khomutovska, Tomasz Krupnik, Maja Łukomska-Kowalczyk, Miłosława Sokół, Piotr Tykarski
10:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 10:00 - 12:15
Łukasz Banasiak, Anna Bednarska, Patryk Czortek, Anna Drożak, Nataliia Khomutovska, Tomasz Krupnik, Maja Łukomska-Kowalczyk, Miłosława Sokół, Piotr Tykarski,
Sala 201A, budynek nr 3109
Łukasz Banasiak, Anna Bednarska, Patryk Czortek, Anna Drożak, Nataliia Khomutovska, Tomasz Krupnik, Maja Łukomska-Kowalczyk, Miłosława Sokół, Piotr Tykarski
12:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 12:45 - 15:00
Łukasz Banasiak, Anna Bednarska, Patryk Czortek, Anna Drożak, Nataliia Khomutovska, Tomasz Krupnik, Maja Łukomska-Kowalczyk, Miłosława Sokół, Piotr Tykarski,
Sala 201A, budynek nr 3109
Środa
Łukasz Banasiak, Anna Bednarska, Patryk Czortek, Anna Drożak, Nataliia Khomutovska, Tomasz Krupnik, Maja Łukomska-Kowalczyk, Miłosława Sokół, Piotr Tykarski
8:45
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 8:45 - 11:00
Łukasz Banasiak, Anna Bednarska, Patryk Czortek, Anna Drożak, Nataliia Khomutovska, Tomasz Krupnik, Maja Łukomska-Kowalczyk, Miłosława Sokół, Piotr Tykarski,
Sala 201A, budynek nr 3109
Łukasz Banasiak, Anna Bednarska, Patryk Czortek, Anna Drożak, Nataliia Khomutovska, Tomasz Krupnik, Maja Łukomska-Kowalczyk, Miłosława Sokół, Piotr Tykarski
11:30
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 11:30 - 13:45
Łukasz Banasiak, Anna Bednarska, Patryk Czortek, Anna Drożak, Nataliia Khomutovska, Tomasz Krupnik, Maja Łukomska-Kowalczyk, Miłosława Sokół, Piotr Tykarski,
Sala 201A, budynek nr 3109
Czwartek
Łukasz Banasiak, Anna Bednarska, Patryk Czortek, Anna Drożak, Nataliia Khomutovska, Tomasz Krupnik, Maja Łukomska-Kowalczyk, Miłosława Sokół, Piotr Tykarski
8:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 8:45 - 11:00
Łukasz Banasiak, Anna Bednarska, Patryk Czortek, Anna Drożak, Nataliia Khomutovska, Tomasz Krupnik, Maja Łukomska-Kowalczyk, Miłosława Sokół, Piotr Tykarski,
Sala 201A, budynek nr 3109
Łukasz Banasiak, Anna Bednarska, Patryk Czortek, Anna Drożak, Nataliia Khomutovska, Tomasz Krupnik, Maja Łukomska-Kowalczyk, Miłosława Sokół, Piotr Tykarski
15:30
Ćwiczenia, grupa 6
każdy czwartek, 15:30 - 17:45
Łukasz Banasiak, Anna Bednarska, Patryk Czortek, Anna Drożak, Nataliia Khomutovska, Tomasz Krupnik, Maja Łukomska-Kowalczyk, Miłosława Sokół, Piotr Tykarski,
Sala 202A, budynek nr 3109
Piątek
Łukasz Banasiak, Anna Bednarska, Patryk Czortek, Anna Drożak, Nataliia Khomutovska, Tomasz Krupnik, Maja Łukomska-Kowalczyk, Miłosława Sokół, Piotr Tykarski
15:30
Ćwiczenia, grupa 7
każdy piątek, 15:30 - 17:45
Łukasz Banasiak, Anna Bednarska, Patryk Czortek, Anna Drożak, Nataliia Khomutovska, Tomasz Krupnik, Maja Łukomska-Kowalczyk, Miłosława Sokół, Piotr Tykarski,
Sala 201A, budynek nr 3109
Łukasz Banasiak, Anna Bednarska, Patryk Czortek, Anna Drożak, Nataliia Khomutovska, Tomasz Krupnik, Maja Łukomska-Kowalczyk, Miłosława Sokół, Piotr Tykarski
17:45
Ćwiczenia, grupa 8
każdy piątek, 17:45 - 20:00
Łukasz Banasiak, Anna Bednarska, Patryk Czortek, Anna Drożak, Nataliia Khomutovska, Tomasz Krupnik, Maja Łukomska-Kowalczyk, Miłosława Sokół, Piotr Tykarski,
Sala 201A, budynek nr 3109
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Gmach Wydziału Biologii - Miecznikowa 1