Plan zajęć przedmiotu Fizjologia roślin [1400-114FR] Semestr letni 2022/23
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Anna Drożak, Marcin Grzybowski, Maciej Jończyk, Piotr Kowalec, Tomasz Krupnik, Monika Ostaszewska-Bugajska, Anna Podgórska-Grzybowska, Elżbieta Romanowska, Alicja Sobkowiak, Danuta Solecka, Paweł Sowiński, Bożena Szal, Wioleta Wasilewska-Dębowska
10:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 10:30 - 13:00
Anna Drożak, Marcin Grzybowski, Maciej Jończyk, Piotr Kowalec, Tomasz Krupnik, Monika Ostaszewska-Bugajska, Anna Podgórska-Grzybowska, Elżbieta Romanowska, Alicja Sobkowiak, Danuta Solecka, Paweł Sowiński, Bożena Szal, Wioleta Wasilewska-Dębowska,
Sala 21D, budynek nr 3109
Anna Drożak, Marcin Grzybowski, Maciej Jończyk, Piotr Kowalec, Tomasz Krupnik, Monika Ostaszewska-Bugajska, Anna Podgórska-Grzybowska, Elżbieta Romanowska, Alicja Sobkowiak, Danuta Solecka, Paweł Sowiński, Bożena Szal, Wioleta Wasilewska-Dębowska
10:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 10:30 - 13:00
Anna Drożak, Marcin Grzybowski, Maciej Jończyk, Piotr Kowalec, Tomasz Krupnik, Monika Ostaszewska-Bugajska, Anna Podgórska-Grzybowska, Elżbieta Romanowska, Alicja Sobkowiak, Danuta Solecka, Paweł Sowiński, Bożena Szal, Wioleta Wasilewska-Dębowska,
Sala 22D, budynek nr 3109
Anna Drożak, Marcin Grzybowski, Maciej Jończyk, Piotr Kowalec, Tomasz Krupnik, Monika Ostaszewska-Bugajska, Anna Podgórska-Grzybowska, Elżbieta Romanowska, Alicja Sobkowiak, Danuta Solecka, Paweł Sowiński, Bożena Szal, Wioleta Wasilewska-Dębowska
10:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 10:30 - 13:00
Anna Drożak, Marcin Grzybowski, Maciej Jończyk, Piotr Kowalec, Tomasz Krupnik, Monika Ostaszewska-Bugajska, Anna Podgórska-Grzybowska, Elżbieta Romanowska, Alicja Sobkowiak, Danuta Solecka, Paweł Sowiński, Bożena Szal, Wioleta Wasilewska-Dębowska,
Sala 022D, budynek nr 3109
Anna Drożak, Marcin Grzybowski, Maciej Jończyk, Piotr Kowalec, Tomasz Krupnik, Monika Ostaszewska-Bugajska, Anna Podgórska-Grzybowska, Elżbieta Romanowska, Alicja Sobkowiak, Danuta Solecka, Paweł Sowiński, Bożena Szal, Wioleta Wasilewska-Dębowska
13:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 13:30 - 16:00
Anna Drożak, Marcin Grzybowski, Maciej Jończyk, Piotr Kowalec, Tomasz Krupnik, Monika Ostaszewska-Bugajska, Anna Podgórska-Grzybowska, Elżbieta Romanowska, Alicja Sobkowiak, Danuta Solecka, Paweł Sowiński, Bożena Szal, Wioleta Wasilewska-Dębowska,
Sala 22D, budynek nr 3109
Anna Drożak, Marcin Grzybowski, Maciej Jończyk, Piotr Kowalec, Tomasz Krupnik, Monika Ostaszewska-Bugajska, Anna Podgórska-Grzybowska, Elżbieta Romanowska, Alicja Sobkowiak, Danuta Solecka, Paweł Sowiński, Bożena Szal, Wioleta Wasilewska-Dębowska
13:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 13:30 - 16:00
Anna Drożak, Marcin Grzybowski, Maciej Jończyk, Piotr Kowalec, Tomasz Krupnik, Monika Ostaszewska-Bugajska, Anna Podgórska-Grzybowska, Elżbieta Romanowska, Alicja Sobkowiak, Danuta Solecka, Paweł Sowiński, Bożena Szal, Wioleta Wasilewska-Dębowska,
Sala 21D, budynek nr 3109
Anna Drożak, Marcin Grzybowski, Maciej Jończyk, Piotr Kowalec, Tomasz Krupnik, Monika Ostaszewska-Bugajska, Anna Podgórska-Grzybowska, Elżbieta Romanowska, Alicja Sobkowiak, Danuta Solecka, Paweł Sowiński, Bożena Szal, Wioleta Wasilewska-Dębowska
13:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 13:30 - 16:00
Anna Drożak, Marcin Grzybowski, Maciej Jończyk, Piotr Kowalec, Tomasz Krupnik, Monika Ostaszewska-Bugajska, Anna Podgórska-Grzybowska, Elżbieta Romanowska, Alicja Sobkowiak, Danuta Solecka, Paweł Sowiński, Bożena Szal, Wioleta Wasilewska-Dębowska,
Sala 022D, budynek nr 3109
Środa
Elżbieta Romanowska, Paweł Sowiński
8:30
Wykład, grupa 1
każda środa, 8:30 - 10:00
Sala 103B, budynek nr 3109
Anna Drożak, Marcin Grzybowski, Maciej Jończyk, Piotr Kowalec, Tomasz Krupnik, Monika Ostaszewska-Bugajska, Anna Podgórska-Grzybowska, Elżbieta Romanowska, Alicja Sobkowiak, Danuta Solecka, Paweł Sowiński, Bożena Szal, Wioleta Wasilewska-Dębowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 11:30 - 14:00
Anna Drożak, Marcin Grzybowski, Maciej Jończyk, Piotr Kowalec, Tomasz Krupnik, Monika Ostaszewska-Bugajska, Anna Podgórska-Grzybowska, Elżbieta Romanowska, Alicja Sobkowiak, Danuta Solecka, Paweł Sowiński, Bożena Szal, Wioleta Wasilewska-Dębowska,
Sala 21D, budynek nr 3109
Anna Drożak, Marcin Grzybowski, Maciej Jończyk, Piotr Kowalec, Tomasz Krupnik, Monika Ostaszewska-Bugajska, Anna Podgórska-Grzybowska, Elżbieta Romanowska, Alicja Sobkowiak, Danuta Solecka, Paweł Sowiński, Bożena Szal, Wioleta Wasilewska-Dębowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 11:30 - 14:00
Anna Drożak, Marcin Grzybowski, Maciej Jończyk, Piotr Kowalec, Tomasz Krupnik, Monika Ostaszewska-Bugajska, Anna Podgórska-Grzybowska, Elżbieta Romanowska, Alicja Sobkowiak, Danuta Solecka, Paweł Sowiński, Bożena Szal, Wioleta Wasilewska-Dębowska,
Sala 022D, budynek nr 3109
Anna Drożak, Marcin Grzybowski, Maciej Jończyk, Piotr Kowalec, Tomasz Krupnik, Monika Ostaszewska-Bugajska, Anna Podgórska-Grzybowska, Elżbieta Romanowska, Alicja Sobkowiak, Danuta Solecka, Paweł Sowiński, Bożena Szal, Wioleta Wasilewska-Dębowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 11:30 - 14:00
Anna Drożak, Marcin Grzybowski, Maciej Jończyk, Piotr Kowalec, Tomasz Krupnik, Monika Ostaszewska-Bugajska, Anna Podgórska-Grzybowska, Elżbieta Romanowska, Alicja Sobkowiak, Danuta Solecka, Paweł Sowiński, Bożena Szal, Wioleta Wasilewska-Dębowska,
Sala 22D, budynek nr 3109
Anna Drożak, Marcin Grzybowski, Maciej Jończyk, Piotr Kowalec, Tomasz Krupnik, Monika Ostaszewska-Bugajska, Anna Podgórska-Grzybowska, Elżbieta Romanowska, Alicja Sobkowiak, Danuta Solecka, Paweł Sowiński, Bożena Szal, Wioleta Wasilewska-Dębowska
14:30
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 14:30 - 17:00
Anna Drożak, Marcin Grzybowski, Maciej Jończyk, Piotr Kowalec, Tomasz Krupnik, Monika Ostaszewska-Bugajska, Anna Podgórska-Grzybowska, Elżbieta Romanowska, Alicja Sobkowiak, Danuta Solecka, Paweł Sowiński, Bożena Szal, Wioleta Wasilewska-Dębowska,
Sala 22D, budynek nr 3109
Anna Drożak, Marcin Grzybowski, Maciej Jończyk, Piotr Kowalec, Tomasz Krupnik, Monika Ostaszewska-Bugajska, Anna Podgórska-Grzybowska, Elżbieta Romanowska, Alicja Sobkowiak, Danuta Solecka, Paweł Sowiński, Bożena Szal, Wioleta Wasilewska-Dębowska
14:30
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 14:30 - 17:00
Anna Drożak, Marcin Grzybowski, Maciej Jończyk, Piotr Kowalec, Tomasz Krupnik, Monika Ostaszewska-Bugajska, Anna Podgórska-Grzybowska, Elżbieta Romanowska, Alicja Sobkowiak, Danuta Solecka, Paweł Sowiński, Bożena Szal, Wioleta Wasilewska-Dębowska,
Sala 21D, budynek nr 3109
Anna Drożak, Marcin Grzybowski, Maciej Jończyk, Piotr Kowalec, Tomasz Krupnik, Monika Ostaszewska-Bugajska, Anna Podgórska-Grzybowska, Elżbieta Romanowska, Alicja Sobkowiak, Danuta Solecka, Paweł Sowiński, Bożena Szal, Wioleta Wasilewska-Dębowska
14:30
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 14:30 - 17:00
Anna Drożak, Marcin Grzybowski, Maciej Jończyk, Piotr Kowalec, Tomasz Krupnik, Monika Ostaszewska-Bugajska, Anna Podgórska-Grzybowska, Elżbieta Romanowska, Alicja Sobkowiak, Danuta Solecka, Paweł Sowiński, Bożena Szal, Wioleta Wasilewska-Dębowska,
Sala 022D, budynek nr 3109
Czwartek
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Gmach Wydziału Biologii - Miecznikowa 1