Plan zajęć przedmiotu Prawo cywilne II cz. a [2200-1A156] Rok akademicki 2018/19
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wojciech Machała
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 215, budynek nr 1107
Michał Bohaczewski
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 215, budynek nr 1107
Michał Bohaczewski
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 215, budynek nr 1107
Magdalena Bławat
13:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 215, budynek nr 1107
Wojciech Kocot
15:00
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala A.Mickiewicza aula, budynek nr 1104
Wtorek
Maciej Giaro
8:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 3.4, budynek nr 1232
Witold Borysiak
9:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 3.4, budynek nr 1232
Dorota Krekora-Zając
11:30
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 212, budynek nr 1107
Dorota Krekora-Zając
13:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 216, budynek nr 1107
Jakub Pawliczak
15:00
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 216, budynek nr 1107
Jakub Pawliczak
16:45
Ćwiczenia, grupa 10
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala 211, budynek nr 1107
Jakub Pawliczak
18:30
Ćwiczenia, grupa 11
każdy wtorek, 18:30 - 20:00
Sala 211, budynek nr 1107
Środa
Adam Brzozowski
11:30
Wykład, grupa 2
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala B, budynek nr 1104
Marcin Krajewski, Marcin Olechowski
13:15
Ćwiczenia, grupa 12
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 403, budynek nr 1105
Michał Gajdus, Karolina Panfil
18:30
Ćwiczenia, grupa 15
każda środa, 18:30 - 20:00
Sala 102, budynek nr 1137
Przemysław Sobolewski
18:30
Ćwiczenia, grupa 14
każda środa, 18:30 - 20:00
Sala 2.6, budynek nr 1232
Czwartek
Maria Boratyńska
9:45
Ćwiczenia, grupa 16
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 216, budynek nr 1107
Teresa Grzeszak
11:30
Ćwiczenia, grupa 17
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 216, budynek nr 1107
Michał Gajdus
13:15
Ćwiczenia, grupa 18
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 216, budynek nr 1107
Aleksander Chłopecki
15:00
Ćwiczenia, grupa 19
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 216, budynek nr 1107
Piątek
Łukasz Żelechowski
11:30
Ćwiczenia, grupa 20
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 403, budynek nr 1105
Łukasz Żelechowski
13:15
Ćwiczenia, grupa 21
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 403, budynek nr 1105
Łukasz Żelechowski
15:00
Ćwiczenia, grupa 22
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 212, budynek nr 1107
Karolina Panfil
16:45
Ćwiczenia, grupa 23
każdy piątek, 16:45 - 18:15
Sala 212, budynek nr 1107
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: