| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, gr.1 Ćwiczenia (3.8 bud.1232), Jan Podkowik | | 8:00, gr.6 Ćwiczenia (3.3 bud.1232), Marcin Stębelski | | 8:00, gr.13 Ćwiczenia (2.8 bud.1232), Łukasz Hnatkowski | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:45, gr.2 Ćwiczenia (3.8 bud.1232), Jan Podkowik | | 9:45, gr.7 Ćwiczenia (3.3 bud.1232), Marcin Stębelski | | 9:45, gr.14 Ćwiczenia (2.8 bud.1232), Monika Żabicka-Kłopotek | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:30, gr.3 Ćwiczenia (3.8 bud.1232), Jan Podkowik | | 11:30, gr.8 Ćwiczenia (3.3 bud.1232), Marcin Stębelski | | 11:30, gr.15 Ćwiczenia (212 bud.1107), Monika Żabicka-Kłopotek | | 11:30, gr.1 Wykład (s.A.Mickiewicza aula bud.1104), Marek Zubik | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
13:15, gr.4 Ćwiczenia (3.8 bud.1232), Jan Podkowik | | 13:15, gr.9 Ćwiczenia (3.3 bud.1232), Marcin Stębelski | | 13:15, gr.16 Ćwiczenia (212 bud.1107), Monika Żabicka-Kłopotek | | 13:15, gr.20 Ćwiczenia (2.4 bud.1232), Agnieszka Wiltos | | 13:15, gr.23 Ćwiczenia (2.8 bud.1232), Marcin Szwed | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | 15:00, gr.5 Ćwiczenia (3.8 bud.1232), Robert Rybski, Agnieszka Wiltos | | 15:00, gr.10 Ćwiczenia (213 bud.1107), Adam Krzywoń | | 15:00, gr.17 Ćwiczenia (212 bud.1107), Monika Żabicka-Kłopotek | | 15:00, gr.21 Ćwiczenia (2.4 bud.1232), Klaudia Dąbrowska | | 15:00, gr.24 Ćwiczenia (2.8 bud.1232), Marcin Szwed | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 16:45, gr.11 Ćwiczenia (213 bud.1107), Adam Krzywoń | | 16:45, gr.18 Ćwiczenia (3.4 bud.1232), Rafał Smoleń | | 16:45, gr.22 Ćwiczenia (2.3 bud.1232), Jan Podkowik | | 16:45, gr.25 Ćwiczenia (2.8 bud.1232), Monika Żabicka-Kłopotek | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 18:30, gr.12 Ćwiczenia (213 bud.1107), Adam Krzywoń | | 18:30, gr.19 Ćwiczenia (3.4 bud.1232), Robert Rybski, Rafał Smoleń | | 18:30, gr.2 Wykład (s.C bud.1104), Ryszard Piotrowski | | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|