Plan zajęć przedmiotu Prawo cywilne: zobowiązania [2200-1P013] Rok akademicki 2019/20
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wojciech Machała
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 215, budynek nr 1107
Ewa Wojtaszek-Mik
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 215, budynek nr 1107
Maciej Giaro
11:30
Ćwiczenia, grupa 17
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 3.4, budynek nr 1232
Ewa Wojtaszek-Mik
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 215, budynek nr 1107
Ewa Wojtaszek-Mik
13:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 215, budynek nr 1107
Rafał Morek
15:00
Ćwiczenia, grupa 19
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 212, budynek nr 1107
Wojciech Kocot
15:00
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala A.Mickiewicza aula, budynek nr 1104
Wtorek
Jakub Pawliczak
8:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 2.6, budynek nr 1232
Marcin Ciemiński
9:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 2.6, budynek nr 1232
Teresa Grzeszak
18:30
Ćwiczenia, grupa 11
każdy wtorek, 18:30 - 20:00
Sala 212, budynek nr 1107
Środa
Rafał Morek
8:00
Ćwiczenia, grupa 13
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 403, budynek nr 1105
Adam Brzozowski
11:30
Wykład, grupa 2
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala B, budynek nr 1104
Witold Borysiak
13:15
Ćwiczenia, grupa 12
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 2.6, budynek nr 1232
Jakub Pawliczak
18:30
Ćwiczenia, grupa 15
każda środa, 18:30 - 20:00
Sala 3.3, budynek nr 1232
Michał Gajdus, Bartłomiej Ostrzechowski
18:30
Ćwiczenia, grupa 14
każda środa, 18:30 - 20:00
Sala 3.4, budynek nr 1232
Czwartek
Agnieszka Koniewicz
8:00
Ćwiczenia, grupa 16
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 403, budynek nr 1105
Maria Boratyńska
13:15
Ćwiczenia, grupa 18
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 215, budynek nr 1107
Piątek
Karolina Panfil
11:30
Ćwiczenia, grupa 20
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 403, budynek nr 1105
Dorota Krekora-Zając
11:30
Ćwiczenia, grupa 7
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 3.8, budynek nr 1232
Teresa Grzeszak
13:15
Ćwiczenia, grupa 21
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 211, budynek nr 1107
Dorota Krekora-Zając
13:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 3.8, budynek nr 1232
Teresa Grzeszak
15:00
Ćwiczenia, grupa 22
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 212, budynek nr 1107
Marcin Ciemiński
15:00
Ćwiczenia, grupa 9
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 3.8, budynek nr 1232
Agnieszka Koniewicz
16:45
Ćwiczenia, grupa 23
każdy piątek, 16:45 - 18:15
Sala 212, budynek nr 1107
Jakub Pawliczak
16:45
Ćwiczenia, grupa 10
każdy piątek, 16:45 - 18:15
Sala 3.8, budynek nr 1232
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: