Plan zajęć przedmiotu Postępowanie karne - warsztaty [2200-1P016W] Semestr letni 2019/20
Ustawienia planu
Poniedziałek
Anna Grochowska-Wasilewska
8:00
Warsztaty, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 3.4, budynek nr 1232
Anna Grochowska-Wasilewska
9:45
Warsztaty, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 3.4, budynek nr 1232
Anna Grochowska-Wasilewska
11:30
Warsztaty, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 09, budynek nr 1231
Jakub Znamierowski
13:15
Warsztaty, grupa 4
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 09, budynek nr 1231
Wtorek
Marcin Warchoł
8:00
Warsztaty, grupa 8
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 08, budynek nr 1231
Aleksandra Komar-Nalepa
9:45
Warsztaty, grupa 9
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 08, budynek nr 1231
Aleksandra Komar-Nalepa
11:30
Warsztaty, grupa 10
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 08, budynek nr 1231
Katarzyna Girdwoyń
13:15
Warsztaty, grupa 11
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 1.025, budynek nr 1239
Katarzyna Girdwoyń
15:00
Warsztaty, grupa 12
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 1.025, budynek nr 1239
Anna Grochowska-Wasilewska
16:45
Warsztaty, grupa 13
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala 319, budynek nr 1105
Anna Grochowska-Wasilewska
18:30
Warsztaty, grupa 14
każdy wtorek, 18:30 - 20:00
Sala 416, budynek nr 1105
Środa
Aleksandra Komar-Nalepa
9:45
Warsztaty, grupa 16
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 319, budynek nr 1105
Aleksandra Komar-Nalepa
11:30
Warsztaty, grupa 17
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 319, budynek nr 1105
Katarzyna Girdwoyń
13:15
Warsztaty, grupa 18
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 416, budynek nr 1105
Katarzyna Girdwoyń
15:00
Warsztaty, grupa 19
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 08, budynek nr 1231
Czwartek
Kacper Oleksy
8:00
Warsztaty, grupa 21
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 09, budynek nr 1231
Szymon Pawelec
9:45
Warsztaty, grupa 22
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 09, budynek nr 1231
Szymon Pawelec
11:30
Warsztaty, grupa 23
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 09, budynek nr 1231
Jakub Znamierowski
13:15
Warsztaty, grupa 24
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 319, budynek nr 1105
Kacper Oleksy
15:00
Warsztaty, grupa 25
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala E, budynek nr 1104
Jakub Znamierowski
16:45
Warsztaty, grupa 26
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Sala E, budynek nr 1104
Jakub Znamierowski
18:30
Warsztaty, grupa 27
każdy czwartek, 18:30 - 20:00
Sala E, budynek nr 1104
Piątek
Justyna Głębocka
8:00
Warsztaty, grupa 28
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 08, budynek nr 1231
Justyna Głębocka
9:45
Warsztaty, grupa 29
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 08, budynek nr 1231
Justyna Głębocka
11:30
Warsztaty, grupa 30
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 08, budynek nr 1231
Kacper Oleksy
13:15
Warsztaty, grupa 31
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 08, budynek nr 1231
Kacper Oleksy
15:00
Warsztaty, grupa 32
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 09, budynek nr 1231
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: