Plan zajęć przedmiotu Algebra liniowa [2400-PP1AL] Semestr zimowy 2018/19
Ustawienia planu
Poniedziałek
Tadeusz Koźniewski
8:00
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:35
Sala A.Mickiewicza aula, budynek nr 1104
Mirosław Sobolewski
16:45
Wykład, grupa 2
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:20
Sala Aula A, budynek nr 1341
Wtorek
Michał Korch
8:00
Ćwiczenia, grupa 113
każdy wtorek, 8:00 - 9:35
Sala Aula B, budynek nr 1341
Małgorzata Jastrzębska
8:00
Ćwiczenia, grupa 108
każdy wtorek, 8:00 - 9:35
Sala B103, budynek nr 1341
Krzysztof Lech
8:00
Ćwiczenia, grupa 106
każdy wtorek, 8:00 - 9:35
Sala B111, budynek nr 1341
Michał Korch
9:45
Ćwiczenia, grupa 121
każdy wtorek, 9:45 - 11:20
Sala B110, budynek nr 1341
Małgorzata Jastrzębska
9:45
Ćwiczenia, grupa 107
każdy wtorek, 9:45 - 11:20
Sala B103, budynek nr 1341
Wojciech Politarczyk
9:45
Ćwiczenia, grupa 101
każdy wtorek, 9:45 - 11:20
Sala B111, budynek nr 1341
Mariusz Tobolski
11:30
Ćwiczenia, grupa 123
każdy wtorek, 11:30 - 13:05
Sala B002, budynek nr 1341
Rami Ayoush
11:30
Ćwiczenia, grupa 122
każdy wtorek, 11:30 - 13:05
Sala B110, budynek nr 1341
Mirosław Sobolewski
11:30
Ćwiczenia, grupa 112
każdy wtorek, 11:30 - 13:05
Sala Aula D, budynek nr 1341
Wojciech Politarczyk
11:30
Ćwiczenia, grupa 110
każdy wtorek, 11:30 - 13:05
Sala B103, budynek nr 1341
Maciej Gałązka
11:30
Ćwiczenia, grupa 102
każdy wtorek, 11:30 - 13:05
Sala B111, budynek nr 1341
Mirosław Sobolewski
13:15
Ćwiczenia, grupa 109
każdy wtorek, 13:15 - 14:50
Sala B103, budynek nr 1341
Daniel Hoffmann
13:15
Ćwiczenia, grupa 103
każdy wtorek, 13:15 - 14:50
Sala B111, budynek nr 1341
Maciej Gałązka
15:00
Ćwiczenia, grupa 111
każdy wtorek, 15:00 - 16:35
Sala B103, budynek nr 1341
Daniel Hoffmann
15:00
Ćwiczenia, grupa 104
każdy wtorek, 15:00 - 16:35
Sala B111, budynek nr 1341
Jan Nawrocki
16:45
Ćwiczenia, grupa 105
każdy wtorek, 16:45 - 18:20
Sala B111, budynek nr 1341
Środa
Czwartek
Michał Korch
8:00
Ćwiczenia, grupa 113
każdy czwartek, 8:00 - 9:35
Sala Aula A, budynek nr 1341
Małgorzata Jastrzębska
8:00
Ćwiczenia, grupa 108
każdy czwartek, 8:00 - 9:35
Sala B103, budynek nr 1341
Michał Korch
9:45
Ćwiczenia, grupa 121
każdy czwartek, 9:45 - 11:20
Sala B110, budynek nr 1341
Małgorzata Jastrzębska
9:45
Ćwiczenia, grupa 107
każdy czwartek, 9:45 - 11:20
Sala B103, budynek nr 1341
Mariusz Tobolski
11:30
Ćwiczenia, grupa 123
każdy czwartek, 11:30 - 13:05
Sala B002, budynek nr 1341
Rami Ayoush
11:30
Ćwiczenia, grupa 122
każdy czwartek, 11:30 - 13:05
Sala B110, budynek nr 1341
Mirosław Sobolewski
11:30
Ćwiczenia, grupa 112
każdy czwartek, 11:30 - 13:05
Sala Aula D, budynek nr 1341
Wojciech Politarczyk
11:30
Ćwiczenia, grupa 110
każdy czwartek, 11:30 - 13:05
Sala B103, budynek nr 1341
Mirosław Sobolewski
13:15
Ćwiczenia, grupa 109
każdy czwartek, 13:15 - 14:50
Sala B103, budynek nr 1341
Maciej Gałązka
15:00
Ćwiczenia, grupa 111
każdy czwartek, 15:00 - 16:35
Sala B103, budynek nr 1341
Piątek
Krzysztof Lech
8:00
Ćwiczenia, grupa 106
każdy piątek, 8:00 - 9:35
Sala B111, budynek nr 1341
Wojciech Politarczyk
9:45
Ćwiczenia, grupa 101
każdy piątek, 9:45 - 11:20
Sala B111, budynek nr 1341
Maciej Gałązka
11:30
Ćwiczenia, grupa 102
każdy piątek, 11:30 - 13:05
Sala B111, budynek nr 1341
Daniel Hoffmann
13:15
Ćwiczenia, grupa 103
każdy piątek, 13:15 - 14:50
Sala B111, budynek nr 1341
Daniel Hoffmann
15:00
Ćwiczenia, grupa 104
każdy piątek, 15:00 - 16:35
Sala B111, budynek nr 1341
Jan Nawrocki
16:45
Ćwiczenia, grupa 105
każdy piątek, 16:45 - 18:20
Sala B111, budynek nr 1341
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: